Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

    Wózek z limitowanej edycji Mima Xari Yellow widziany moimi oczami jest koloru miodowego, musztardowego, żółtego, złotego, koloru słońca i wiosny - nadziei przy której jestem. Powoduje na mojej twarzy uśmiech i radość. Wywołuje we mnie pozytywne ciepłe emocje. Bo wyobrażam sobie w nim naszego złotego chłopca o brązowych oczach i nasze wspólne spacery, gdy przechadzając się w promieniach słońca będziemy poznawać i uczyć się nowego dla niego świata. Gdy będziemy go odkrywać przez wspólne dla nas podróże już prawie od samego początku czy to przemierzając go samochodem, czy też na pieszo w towarzystwie tupotu naszych małych stópek. Marzymy, by go mieć!

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

      Dlaczego właśnie dla mnie? Oto argumenty
      Wózek Mima Xari jest niebywale zwrotny – wyminie każdą świętą krowę na ulicy.
      Jego ekspresyjny, żółty kolor jest niczym kurkuma i curry na straganie w New Delhi.
      Wyróżniający się jak Tadź Mahal, a do tego transportujący największy skarb – stąd też byłby moją świątynią miłości.
      Z przewiewną moskitierą do złudzenia przypominającą barwne sari.
      Ma wygodną rączkę, którą dobrze trzyma się w dłoniach nie tylko spacerując, ale nawet wykonując Bollywood dance!
      Gdyby jednak naszła mnie potrzeba przeniesienia się bliżej gór, np. Kanczendzonga, to śpiwór z cieplutkim wnętrzem skutecznie ogrzeje moje słoneczko.
      Także chyba jak nikt poznałam się na funkcjach najnowszego modelu Mima, który dzięki temu, że jest też bardzo kompaktowy po złożeniu, byłby naszym niezastąpionym towarzyszem w podróży.... być może właśnie do Indii!

      Skomentuj


        #63
        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

        To ja powinienem otrzymać ten limitowany model spacejalny wózka marki Mima ponieważ marzymy o spacerach tuż o poranku gdy powietrze świeże, bo marzymy o długich wyprawach z dziećmi na łono natury poruszając się po wyboistych terenach, dzikich szlakach, z dala od miejskiego zgiełku, technologii i smogu...
        bo marzymy o sprawnym , stabilnym i bezpiecznym wózku, który powiezie nas w każdy zakątek świata (a model konkursowy zdecydowanie to zapewni).
        bo marzymy o uśmiechu na twrazy synka który uwielbia spacerować i wpatrywać się w żółte słoneczko, który zerka na żółte żonkile wyłaniające się tuż nad ziemią po zimowym śnie.
        bo marzymy o wózku który będzie pasował także da reszty dzieci, które jak podrosną będą mogły w nim rozsiaść się jak królowie, odetchnąć z ulgą i wypocząć nawet podczas długiego spaceru, który dostarczy mnóstwo nowych bodźców!

        Powinienem otrzymać ten wózek ponieważ niezależnie od okoliczności po prostu ułatwi nam codzienność, przyda się podczas codziennych spacerów, da wytchnienie, zapewni komfort i bezpieczeństwo, pozwoli dziecku cieszyć się z nowo poznawanego świata nie ograniczając jego możliwości. Ponadto wózek ma boski, żółty kolor który wręcz uwielbiam - doskonale poprawi mi humor, i nawet gdy wrócę zmęczony po 12h pracy, chętnie wezmę dzieci na spacer, przechadzając się po okolicy jak LEW - chący pokazać swoim lwiątkom jak ważne jest wdychanie świeżego powietrza a nie kiszenie się w domu, jak ważny jest kontakt z natura i jak przyjemne jest spacerowanie. Jestem tylko TATĄ, facetem który kocha swoje dzieci nad życie i który jest w stanie odmówić sobie przyjemności, byleby tylko im zapewnić wszystko czego potrzebują. A akurat teraz potrzebujemy komfortowej, nowoczesnej i przedewszystkim gwarantującej bezpieczeństwo i wygode podczas jazdy spacerówki i gondoli (bo maluszek czeka na wózek niczym z Indii, o nietypowym kolorze i stylowych dodatkach, które na spacerze ujarzmią całą szóstkę moich dzieci). Chciałbym go wygrać by zobaczyć minę żony, która wątpi w moą wygraną, i minę dzieci które skakać będą z radości na samą myśl, że z takim wspaniałym żółtym wózkiem będą mogły spacerować !...

        Skomentuj


          #64
          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

          Witam ,
          Jestem Mamą !!!
          Indie wyprawa moich marzeń ,ale będzie musiała jeszcze poczekać bo znowu będę Mamą !!!!!
          Więc nie pozostaje mi nic tylko dalej marzyć Wózek jest nowoczesny , paleta kolorów niepowtarzalna ogólnie wygląda jak STATEK KOSMICZNY
          Roświetlił by mi drogę podczas spacerów w Krakoskim smogu:P:P:P

          Skomentuj


            #65
            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

            Dlaczego do mnie powinien trafiać ten wózek?
            Znam tylko jedną osobę, która powinna stać się właścicielką tego wózka - Moja Żona.
            Moja żona jest najwspanialszą osobą w moim życiu, jest moim sensem życia, moim Słońcem. Pracuje zawodowo z dziećmi, dla których oddaje swoją miłość, ciepło i dobre serce. Pomaga wszystkim dookoła, dając innym radość i szczęście. Nigdy nie myśli o sobie. Dla Niej liczy się szczęście innych. Pomimo dobrego serca, miłości jaką darzy dzieci w swojej pracy, nie było jej dane mieć własnego dziecka. Po wielu latach starania o dziecko, nastał cud - już niedługo, za kilka miesięcy staniemy się rodzicami.
            Za to jakim Moja Żona jest wspaniałym człowiekiem, za to, że wyda na świat po wielu trudnościach - Nasze Dziecko - pragnę Jej podarować ten cudowny, żółty jak Słońce wózek, którego kolor jest tak radosny jak Ona, jak uśmiech na jej twarzy, który pojawia się każdego dnia, pomimo wielu przeciwności losu. To właśnie Ona sprawia, że uśmiech na twarzy się pojawia. Jest silna i piękna, bo piękno jest tym, co znajduje się wewnątrz nas.
            Chciałbym, aby tym razem to Moja Żona została obdarowana czymś pięknym, tak jak do tej pory, ona obdarowywała innych swym dobrym sercem. Ponieważ zbyt często nie doceniamy potęgi dotyku, uśmiechu, dobrego słowa, szczerego komplementu, czy najmniejszego przejawu troski. A przecież te drobne gesty mogą odmienić czyjeś życie. Dlatego doceniam i będę doceniał nawet najmniejszy drobny czuły gest Miłości Mojego Życia.
            W związku z tym, że nasze dzieciątko przyjdzie na świat jesienią - wózek swym kolorek mógłby lśnić w kolorach jesieni, a w nim Cud naszej oddanej miłości.
            Ważne jest to, o czym zapomina wiele kobiet jak i mężczyzn: każdy z nas nosi w sobie piękno. Sztuka polega na tym, aby umieć je odkrywać.
            Pozdrawiam, Krzysztof.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

              Nowy wózek XARI MIMA,
              konkurencja nie wytrzyma.
              On w kolorze jest słonecznym,
              i dla dziecka jest bezpieczny.
              Bardzo lekki i wygodny,
              z nim na spacer w dzień pogodny.
              Gdy go tylko zobaczyłam,
              to go kupić zamarzyłam.
              Lecz mnie zaskoczyła cena,
              nasz budżecik nie wytrzyma.
              Co więc zrobić? pomyślałam,
              wnet sposobu poszukałam
              Oczywiście w internecie,
              tam jest wszystko - sami wiecie.
              Na konkursik natrafiłam,
              i od razu się zgłosiłam.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                Parę słów o mnie:
                Mam na imię Dominika i w bliskiej przyszłości na świecie pojawi się moja córeczka. Jak przewiduje doktor ten moment nadejdzie 11 kwietnia, ale któż to może wiedzieć, kiedy dokładnie opuścić brzuszek będzie chciała i w moich ramionach będzie już leżała.
                Jakiś czas temu zrobiłam listę rzeczy, które zabiorę do szpitala i takie, które są niezbędne dla noworodka w domu. Szczerze mówiąc dosyć długo tę wyprawkę kompletowałam, bo mój budżet na szaleństwo zakupowe mi nie pozwalał. Dlatego rozdzieliłam ją na dwie kategorie, to co jest potrzebne, a co mniej ważne i poczekać jeszcze może.
                Jak się domyślacie to wózek dopisałam do tej drugiej kategorii, bo gdybym go miała to przecież drugiego bym nie potrzebowała. Nie wiem, czy powinnam się teraz tego wstydzić, czy to jest normalne, bo to moja pierwsza ciąża i nie wiem co można, a czego mówić nie wypada. Szczerze mówiąc to tylko powierzchownie się za wózkiem rozglądałam, bo jak zobaczyłam ich ceny to aż mnie głowa rozbolała. Dlatego temat kupna wózka zostawiłam sobie na tydzień po porodzie, bo jak wiadomo stres w ciąży jest niewskazany.

                Dlaczego to właśnie do Ciebie powinien trafić wyjątkowy i niepowtarzalny wózek marki Mima?
                Oczywiście o takim wózku nawet nie marzyłam, bo na te z wyższej półki nawet nie patrzyłam. Chociaż bym chciała, aby moja mała dziewczynka miała wszystko co najlepsze to niestety, ale niektóre rzeczy są poza moim zasięgiem. Dobrze jednak, że są takie konkursy jak ten, które mogą dać chociaż cień nadziei, że coś co nieosiągalne może znaleźć się w naszym zasięgu.
                Chciałabym również odhaczyć ten wydatek z mojej wyprawkowej listy, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na resztę brakujących rzeczy, które aktualnie są mniej ważne, ale w późniejszym czasie funkcjonować bez nich będzie naprawdę ciężko.
                Przy okazji obiecuję, że wózek Mima Xari Yellow przez długie lata towarzyszyć nam będzie i cały okres wózkowania moja córeczka w nim przejeździ. Zalety tu też widzę same, wszystko sprzyjać będzie młodej mamie. Przyda nam się na podróże odległe, na długie spacery, czy szybkie zakupy w pobliskim sklepie. Nie wiem co dodać mogę jeszcze.... Dlatego tylko proszę o niego raz jeszcze.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                  Co to jest miłość? Spojrzysz na kogoś i widzisz więcej, niż zobaczyłby ktokolwiek inny. Patrzysz sercem, nagle wszystko staje się piękne i możliwe.
                  Miłość od pierwszwgo wejrzenia, do teraz już męża...
                  I do tego, co los stawia na drodze, choć jeszcze go nie ma... Do dziecka. Tego wyczekiwanego, upragnionego.
                  I nagle... Zakochanie w cudownym kolorze. Barwie wózka marki Mima!
                  Z nim wszystko byłoby piękniejsze, lepsze i prostsze! A mówią, że kkcha się raz...

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                    Każda z nas, która zostawiła tu komentarz marzy o tym wózku. Wiemy że mima to jakość i wygoda dla mamy i maluszka. Każda z nas na swój sposób walczy - jedne piszą wiersze drugie opowiadają swoje historie. Dlaczego właśnie ja? Aż nasuwa się by zaśpiewać "bo jak nie ja to kto? " Lubię udzielać się na różnych grupach . Bardzo często opiniuje użytkowane przez siebie produkty. Mima nie trzeba opisywać te wózki zna każda mama. Ale czy ja będę mogła wyrazić swoją opinię w temacie użytkowania takiego wózka? Czy spelnicie moje marzenie? Czy moj synek będzie miał mozliwosc by wozić się w prawdziwym ferrari wśród wozkow ? Drogą redakcjo spelnicie marzenia mamy Pauliny i Małego Nikodema

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                      Każda mama marzy o takim wózku dla swojej pociechy .Więc i ja napiszę dla czego ten wspaniały wózek powinien trafić w moje ręce .A więc jestem już mamą i babcia jednocześnie ale w naszym życiu ,za kilka miesiecy pojawi się nasza mała tak bardzo przed laty wyczekana córeczka .Może teraz ktoś popuka się czoło i powie "Stara a głupia "😉 Może i tak jednak w moim przypadku ta ciąża to jak szansa trafienia szóstki w Lotto😂Więc dlaczego kryć się i z takim cudem ?Jestem jak ten wózek seria limitowana😉 Pełna optymizmu i energii a z takim wózkiem nie tylko poczuje się jak "młoda mama"ale również jak kobieta z klasą .Już widze spacery z drepczacymi obok wózka wnukami i mnie która z podniesionym czołem mogąca powiedzieć ,że macierzyństwo jest piękne nie tylko wtedy gdy jest się młodym ale również wtedy gdy przekroczy się wiek dojrzały .😘😘

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                        Dlaczego to ja powinienem wygrać wózek? Bo żona mi marudzi, że chciałaby taki mieć bo taki ładny, amerykański... A ja, no cóż. Haruję jak wół choć bez szczególnych sukcesów. Z głodu nie umieramy ale też ciągle jesteśmy ze trzy wiorsty od kokosów. Teściowa też cały czas narzeka, że mógłbym trochę bardziej się postarać. Ona uważa, że jej córka mogła wybrać lepiej (phi!). A to by miała minę jak bym podjechał pod jej bramę taką furą (droższą od naszego Forda!). Sąsiadki by z okien powypadały. Pękłbym z dumy! Sami rozumiecie. Mam na utrzymaniu ciężarną żonę, dwoje dzieci i kota. Dzieci i kot wózka nie potrzebują bo już same chodzą (każde z nich zazwyczaj w inną stronę) ale ŻONA...?! Żona twierdzi, że potrzebuje takiego wózka bardziej niż nowej pary butów! (a to nowość). Będzie wtedy szczęśliwa, usatysfakcjonowana, mniej marudna, nie będzie się już złościć, no i wszystkie koleżanki będą jej zazdrościć! A ja? Ja potrzebuję świętego spokoju!

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                          Chciałabym wygrać ten wózek dla siebie i swojego dziecka, aby pokolorować nam choć odrobinę nasza szarą rzeczywistość.. tak po prostu.. codzienność przeplatana z rutyną dnia powszedniego, depresyjna pogoda, szare budynki na ulicy, ciągłe choroby, byłoby super gdyby ten nadzwyczajny kolor wózka wepchnął w nas nowe życie, a unikalna marka podniosła nam standardy i poczulibyśmy się luksusowo na co dzień

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                            Kiedy zobaczyłam ten wózek powiedziałam głośne ŁAŁ!!!
                            Moim zdaniem wózek Mima Xari Yellow jest prześliczny, a wszystkie akcesoria do niego są urocze.
                            Taki piękny i funkcjonalny wózek to marzenie każdej mamy - również moje
                            Takie wózkowe cudo w wyjątkowym kolorze i super praktyczny to prawdziwy skarb- idealny dla maluszków.
                            Nasz wózek już sporo przeszedł i aktualnie jest w naprawie. Synek jest już całkiem spory więc radzimy sobie chwilowo bez wózka. Jednak w brzuszku rośnie drugi skarb, któremu stary wózek już chyba nie będzie mógł służyć. Nowiutki prawie złoty wózek wypróbowałby najpierw starszy brat, a potem na spacery zabierałby dzidziusia. Kompaktowość i łatwość złożenia są idealnym rozwiązaniem dla mamy z dwójką szkrabów, a dwa kosze na potrzebne rzeczy pozwoliłyby odciążyć ramię mamy.
                            Chciałbym żeby słoneczny wózek Mima zawitał w naszym domu i towarzyszył nam każdego dnia. Spacery, wycieczki i podróże małe czy duże wszędzie z nami by poznawał świat razem z moimi dzieciakami.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                              Droga Ja,

                              Bycie wyjątkowym jest trudne, jest karkołomne i wymaga poświeceń ale nie jest niemożliwe, a właściwie jest do osiągnięcia na wyciagnięcie ręki.
                              Ty jesteś wyjątkowa. Jedyne co musisz zrobić, to w to uwierzyć.
                              Jesteś cudowną mamą, która wypluwa codziennie flaki, żeby dzieciakom było dobrze i żeby ich słodkie buzie były zawsze uśmiechnięte.
                              Pamiętaj, że jesteś wyjątkowa bo dbasz o dom – nie jest to pałac, tylko małe mieszkanko, ale bije z niego ciepło, do którego chce się wracać.
                              Pamiętaj, że jesteś wyjątkowa bo masz w koło siebie przyjaciół, którzy Tobie ufają i uwielbiają spędzać z Tobą czas.
                              Pamiętaj, że jesteś wyjątkowa bo nie płaczesz nocami nad swoim losem ale z dumą, codziennie rano wstajesz prawą nogą i witasz dzień z uśmiechem i nadzieją.
                              Wyjątkowe są też rzeczy, które Cię otaczają: stara Honda z odpadającym lusterkiem potrafi załadować całą rodzinę na wypad pod namioty; huśtawka na placu zabaw – czerwona, odrapana to miejsce spotkań wyjątkowych mam; szafa na buty z kolorowymi trampkami – to odzwierciedlenie twojej osobowości.
                              I wiesz co, mam pomysł. Wózek MIMA dla Tymka w kolorze żółtego, wiosennego słońca, a może kanarka tylko podkreśli twoją wyjątkowość. Bo znana jest powszechnie zasada, że wyjątkowe rzeczy garną się do wyjątkowych ludzi.
                              A teraz zamknij oczy i w wyobraźni wybierz się na spacer żółtym MIMEm do parku. Czujesz to!? Czujesz się mega wyjątkowo? Czujesz jakbyś się odrywała od ziemi?
                              Tak, to zasługa MIMA. Z nim można poczuć się wyjątkowo, jeszcze bardziej.
                              A teraz, usiądź. Odsapnij. Mazurek nie zając. Zuza chce zafarbować jajka. Spraw, żeby te święta były również wyjątkowe.

                              Moja druga strona, moje drugie JA.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Wygraj najnowszy, wielofunkcyjny wózek ekskluzywnej marki Mima!

                                Halo! Tu Borys- z brzucha mamy- zamawiam wózek dla siebie. Jest super ekstra, więc poproszę szybciutko żółciutką Mima Xari Yellow.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X