Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórką"

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • poladan
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    xxxxxx

    Leave a comment:

  •    
       

  • Kamilla90
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Bardzo dziękuję. Gąbki dziś do mnie dotarły. Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Jeśli w profilu podane są adres zamieszkania, imię i nazwisko, to nie trzeba nic robić, wyślemy nagrodę
    Pozdrawiamy!

    Leave a comment:


  • Kamilla90
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Ja też nie dostałam, ale chyba dane są w profilu....?

    Leave a comment:


  • hannex38
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Ja nie dostałam żadnej informacji o wygranej ani prośby o podanie adresu do wysyłki czy mam coś zrobić sama ?

    Pozdrawiam

    Leave a comment:


  • Kamilla90
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Bardzo dziękuję za wyróżnienie mojej wypowiedzi. Gratuluję pozostałym laureatom.

    Leave a comment:


  • Redakcja_MamoToJa.pl
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Zestawy gąbek wędrują do:
    • olkkat1234
    • evelinek13
    • justaswitaj
    • wiolkak
    • mamabartoszka
    • saraswati
    • kasia1k1
    • malgorzatagrabowska
    • hannex38
    • Kamilla90

    Gratulujemy serdecznie zwycięzcom!

    Zapraszamy również do naszych innych konkursów na Babyonline.pl

    Leave a comment:

  •    
       

  • zapala221
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Moje sposoby na cellulit są róznorodne,sami zobaczcie:
    -najważniejszą rolę w walce z cellulitem odgrywa aktywność fizyczna zwłaszcza danych partii mięśniowych i to jest najistotniejsz, kremy, balsamy czy olejki tylko i wyłącznie wspomagają tę walkę, często bardzo skutecznie ,
    - swego czasu nawet korzystałam z zabiegu czekolady w salonie kosmetycznym i wspomagalam tą terapię kinezjotapingiem, który bardzo skutecznie poprawia przepływ chłonki, tkanki były fajnie odżywione, elastyczne.
    -sposobem na walkę z pomarańczową skórką jest również bardzo skuteczny i działający masaż woreczkami wypełnionymi ziarnami guarany. Wcześniej rozgrzany woreczek, pomaga w uzyskaniu efektu napięcia i ujędrnienia skóry.
    -również kolagen działa na pomarańczową skórkę. Kupuję naturalny kolagen bo jak wiadomo, kolagen działa na elastyczność,a cellulit trzeba też zwalczyć od środka,
    - piję 2 litry wody dziennie,
    - stawiam na sport tj. jazda konna,rower, jogging czy rolki.

    Dobre samopoczucie we wlasnym ciele to podstawa każdego sukcesu,a najważniejsze jest zdrowie,dieta,a ciało samo się odwdzięczy!

    Leave a comment:


  • kindka
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Mój sposób na bez cellulitu skórę?
    Dawniej jadałam słodyczy górę…
    a teraz przyszedł czas je porzucić,
    aby do skóry sprzed dwóch lat wrócić.

    Lecz to nie wszystko, powiem Wam jeszcze,
    gdy słyszę „sport” to dostaję dreszcze!
    Nie, że się sportu tak bardzo lękam,
    lecz tak go kocham, że przed nim klękam.

    Nie ma dnia u mnie bez picia wody,
    to by przyniosło ogromne szkody,
    a bez siłowni tygodnia nie ma,
    „Panie Cellulit, to do widzenia!

    Chodź widzieć nigdy już nie chcę Pana,
    zdecydowanie być wolę sama!
    Chodź mi do samotności daleko,
    gdy mam warzywa, białko i mleko!”

    Lusterko zawsze mi prawdę powie,
    a motywacja gra w mojej głowie…
    gdy ćwiczę, staje się zdrowsza jeszcze!
    A nawet mięśnie także dopieszczę!

    Deskę trzymałam już razy tysiąc,
    nożyce także, choć mogę przysiąc,
    choć bym wolała posiedzieć w kinie,
    ale cellulit tak nie przeminie!

    Leave a comment:


  • Kamilla90
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Witam serdecznie!
    Oczywiście jak wiele dziewczyn mam swoje sposoby na walkę z cellulitem i chętnie się nimi podzielę.
    Po pierwsze: masaż grapefruitowy, a po drugie: zdrowe antycellulitowe przekąski.
    Masaż jest bardzo prosty: kroimy grapefruita na pół, jedną połówkę energicznie wcieramy w prawą nogę zaczynając od łydki, idąc do góry,w kierunku uda i pośladka (żeby pobudzić krążenie), tak żeby cała noga pokryta została miąższem owoca, drugą połówką w lewą. Czekamy około 10 minut i spłukujemy nogi chłodną wodą. Jeśli mamy czas robimy masaż wodny, na przemian zimną i ciepła wodą. Efekt jest natychmiastowy, skóra staje się delikatniejsza, bardziej sprężysta, jędrniejsza.
    Po drugie: zdrowy posiłek - anytcellulitowy
    Słupki warzyw (seler naciowy, papryka żółta, czerwona, marchewka) z jogurtowym (jogurt naturalny, drobno pokrojony ogórek, rzodkiewka i pietruszka) i pomidorowym (sok pomidorowy, kiełki lucerny, pomidorek koktajlowy) dipem. Kanapka z pieczywa maca z ziołami prowansalskimi, z sałatą, plastrem szynki gotowanej odtłuszczonej bez skórki, kawałkiem wędzonego łososia, serkiem wiejskim , plasterkiem ogórka i listkiem melisy. Do tego dwie cząstki grapefruita i woda mineralna z plasterkiem cytryny i miętą. Poprawia się samopoczucie, przemiana materii i wygląd skóry.
    Do tego ruch na świeżym powietrzu, zarówno latem, jak i zimą.
    Zdecydowanie polecam i zaręczam, że efekt będzie bardzo szybki. Pozdrawiam

    Leave a comment:

  •    
       

  • sylka3000
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Najbardziej sprawdzony sposób na walkę ze skórka pomarańczowa to regularne sesje w saunie. Wygrzanie ciała i uczestniczenie w seansie aromaterapeutycznym w saunie fińskiej zwany naparzaniem. Owo Naparzanie potęguje dobroczynne działanie sauny. Skóra pobiera powietrze wraz z olejkami eterycznymi. Tak samo układ oddechowy i właśnie Nasze uda, biodra i pośladki narażone na cellulit. Po takiej 15 minutowej sesji wchodzę do beczki z lodowatą wodą , gdzie średnia temperatura to 5-6 stopni. Wytrzymuje jak najdłużej i wychodzę...po takim relaksie moja skóra czuje sie uelastyczniona i odprężona, a skórka pomarańczowa znika przy regularnym stosowaniu. Polecam wszystkim, przyjemne z pożytecznym.

    Leave a comment:


  • agnesj77
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Uwielbiam pomarańcze, ten smak, zapach ale skórki pomarańczowej na mojej skórze po prostu nienawidzę.
    Walczę z nią na różne sposoby i póki co odkryłam jeden nawet trochę skuteczny.
    Jest to okład z cytryny. Raz w tygodniu miejsca narażone na to paskudztwo smaruję sokiem z cytryny a dodatkowo nakładam plastrami tego owocu. Następnie owijam wszystko folią spożywczą i odczekuję godzinę w między czasie popijając sokiem ze świezo wyciśniętego grapefruita. Po godzinie balsam antycelluitowy ....
    Tak więc mała cytrynka na dużego pomarańcza.

    Leave a comment:


  • pg1978
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Z tematem tym jestem na Ty od dłuższego czasu. Początkowo myślałam, że musimy się zaprzyjaźnić, bo cóż czas płynie, lata lecą. Potem przyszła rezerwa i sceptyczne traktowanie. Teraz wręcz się nienawidzimy. To znaczy dokładniej ja cellulitu a on mnie, bo go zaczęłam zwalczać i widzę tego efekty:
    - do swojej diety wprowadziłam otręby, musli, zieloną herbatę,
    - pilnuję się, by nawadniać skórę od środka i piję 1,5 litra wody dziennie, dla kogoś kto pije mało to wyczyn, ale z czasem przechodzi to w nawyk i nawet nie wiemy, kiedy taką ilość wody opróżniamy,
    - stosuję zimno gorące prysznice i tak bezpośrednio atakuję wroga,
    - staram się ćwiczyć, a w sieci masę jest wskazań jakiego rodzaju ćwiczenia zwalczają cellulit,
    - często prysznic zmieniam na kąpiel w wannie z olejkami cytrusowymi,
    - stosuję gotowe peelingi do walki z cellulitem,
    - dwa razy w tygodniu sama przygotowuję maseczkę z aloesu, który mieszam z mąką ziemniaczaną, nacieram miejsca z cellulitem, owijam folią spożywczą i zostawiam na 20 minut - efekty doskonałe, ale trzeba się przyłożyć i stosować regularnie!
    I zapewne można stosować jeszcze różne sposoby i kosmetyki (na rynku dostępna cała gama), ale żeby walka z wrogiem była skuteczna, najważniejsza jest regularność podejmowanych działań, bez tego żadnych spektakularnych efektów nie osiągniemy. A przy systematyczności może uda nam się pokonać cellulit bez wydawania fortuny. Ja widzę u siebie efekty.

    Leave a comment:


  • hannex38
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Łaził za mną odkąd pamiętam.. nikt go nie zapraszał, nikt z nim nie gadał, nikt go nie lubił nawet, a jednak uczepił się i był. Cellulit!
    Przyjaźnił się z łupieżem, kolegował z alergiczną wysypką.. ciągle się za nimi oglądał - oddany kumpel.. ale kiedy ich nie było sam też radził sobie całkiem nieźle, siedział i nosił się wszędzie, wygodnicki pasożyt.
    Popsuł najbardziej udany dzień na plaży, zmusił do ubierania dłuższych spódnic, pozbawił dobrego nastroju w piękne słoneczne popołudnie..
    był jak tasiemiec z dożywotnim pakietem przywilejów.
    Próbowałam go podejść wiele razy.. rolkowy masaż, po którym się tylko uśmiechał, kremik od którego dostawał łaskotek.. siedział sobie dumnie i śmiał mi się w twarz.. pewnego ranka powiedziałam dość!
    Porwałam butelkę wody mineralnej, która zawsze psuła mu nastrój, założyłam wygodne dresy i pobiegłam do parku.. humor miał mocno nie tęgi, czyżbym trafiła w dziesiątkę ? po południu trochę się rozpogodził, myśląc że przecież zna mnie dobrze.. a ja i tak nie wytrwam..
    Dzień przerwy, dresowe spodnie, butelka wody .. do tego masaż, krem.. te same z których jeszcze niedawno tak się nabijał..Wytrwałam!
    Tym razem już nie miałam wątpliwości - to działa!
    Pomieszkał jeszcze jakieś trzy miesiące..
    zapłacił za nie bardzo dużą cenę - ze smutku zanikał w oczach każdego dnia..
    pewnego ranka wyniósł się na dobre..

    Leave a comment:


  • AgnieszkaMG
    replied
    Odp: Wygraj 1 z 10 zestawów gąbek dla mamy i dziecka - „Walczymy z pomarańczową skórk

    Z mojej strony brak dobrych wieści - nie ma nic bez wysiłku, a jedyną skuteczną metodą walki z cellulitem jest stosowanie wszelkich technik razem i systematycznie. A więc i zdrowa dieta i sport i masaże, peelingi, naprzemienny prysznic i smarowidła. Ale czy da się całkowicie zwalczyć cellulit? Zależy u kogo i jakie są jego przyczyny. Podczas gdy dla jednych wystarczy zrzucenie kilku zbędnych kilogramów aby pozbyć się pomarańczowej skórki, innym towarzyszy ona przed, w trakcie i po tych wszystkich zabiegach. Ja należę do tej drugiej grupy. Nawet będąc bardzo szczupłą osobą zmotywowaną do wykonywania wszelkich zabiegów pielęgnacyjnych... wciąż miałam widoczny cellulit na udach. Można się zniechęcić, wiem co mówię. Ale warto próbować jeśli tylko mamy takie możliwości bo już wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych poprawia nastrój i samopoczucie, a na pewno nie szkodzi. Z pewnością nie robiąc nic - nic nie osiągniemy. Zmniejszenie grudek to już sukces! I z takich małych sukcesów cieszmy się zawsze! A dla mnie najlepszą metodą na pozbycie się cellulitu jest wyrzucenie go z głowy. Skupmy się na zdrowiu, uprawiajmy sport, zdrowo odżywiajmy się i korzystajmy z relaksujących masaży i pielęgnacji... Cellulit zaakceptujmy i zapomnijmy o nim najlepiej, bo gdy oswoimy wroga przestaje być naszym wrogiem. Kto wie ... może pewnego dnia sam odejdzie niepostrzeżenie... Mocno trzymam za to kciuki

    Leave a comment:

       
Working...
X