Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

testowanie pieluszek Dada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    testowanie pieluszek Dada

    Witam Mam pytanie o testowanie pieluszek Dada. Otrzymałam już pieluszki do testowania. Moje pytania brzmią: do kiedy należy przesłać opinię o produkcie i gdzie należy ją zamieścić? Pozdrawiam
  •    
       

    #2
    Odp: testowanie pieluszek Dada

    chmielciaa zapewne tak jak to bywa przy testowaniu różnych rzeczy od Babyonline - za kilka dni na Twojego meila przyjdzie link do ankiety, którą należy wypełnić, w meilu będzie też informacja do kiedy daną ankietę należy wypełnić.

    chmielciaa za klika dni przeniosę założony przez Ciebie nowy wątek "testowanie pieluszek Dada" do tego http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=10998 - w razie jakiś pytań proszę zadawaj tam pytania dotyczących testowanych produktów pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: testowanie pieluszek Dada

      Nie jestem pewna, czy dostanie się taką ankietę, ponieważ przy konkursie pisało, że zostanie wyłonionych 10 najciekawszych recenzji wśród osób, które będą chciały podzielić się opinią po przetestowaniu pieluszek. Nie mogę znaleźć regulaminu i nie wiem, gdzie zamieścić opinię...

      Skomentuj


        #4
        Odp: testowanie pieluszek Dada

        ja obstawiam, iż przyjdzie link do ankiety, tak przeważnie bywa z testami na Babyonline, nio to fakt regulaminu już nie mam na stronie

        Skomentuj


          #5
          Odp: testowanie pieluszek Dada

          Pytania w sprawie testowania pieluszek Dada najlepiej kierować na adres: konkursy@babyonline.pl.
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #6
            Odp: testowanie pieluszek Dada

            Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
            Pytania w sprawie testowania pieluszek Dada najlepiej kierować na adres: konkursy@babyonline.pl.
            Witam

            Wysłałam maila z zapytaniem na ten właśnie adres mailowy 24 listopada i do tej pory nie ma odpowiedzi. Nie otrzymałam na maila również żadnej ankiety do wypełnienia.

            Nie wiem w takim razie, gdzie mam przesłać opinię o pieluszkach? Na żaden mail z moim pytaniem nie otrzymałam odpowiedzi. A wysłałam w sumie trzy maile na trzy różne adresy mailowe związane z babyonline.

            Co robić w takim wypadku? Nie wiem do kiedy należy przesłać opinię a czas leci...

            Skomentuj


              #7
              Odp: testowanie pieluszek Dada

              chmielciaa zaraz napiszę do organizatorów tego testowania (to biuro reklamy) i zadam im twoje pytania. Jak tylko się czegoś dowiem, dam znać.
              pozdrawiamy,
              Redakcja MamoToJa.pl

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: testowanie pieluszek Dada

                Dostałam odpowiedź z biura reklamy (organizatora testowania), że ankieta wynikowa będzie do laureatów testowania wysyłana jutro. Gdyby ktoś nie dostał tej ankiety jutro, proszę o informację.
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: testowanie pieluszek Dada

                  Ja nie dostalam ankiety

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: testowanie pieluszek Dada

                    Do mnie również nie dotarła ankieta...

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: testowanie pieluszek Dada

                      Już jest ankieta. Dziękuję

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X