Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Hit Babyonline.pl

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hit Babyonline.pl

    Kto jak nie Wy najlepiej znacie produkty, o których piszemy? Tym razem mamy konkurs raczej dla firm, ale możecie bardzo pomóc swoim ulubieńcom, i wygrać coś przy okazji:

    http://babyonline.pl/zasady-glosowan...,16793,r1.html
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Hit Babyonline.pl

    Chętnie wezmę udział Tym bardziej, że wiele produktów już sprawdziłam na sobie i na dzieciach

    Skomentuj


      #3
      Odp: Hit Babyonline.pl

      Droga Redakcjo konkurs dotyczy tylko opinii dodanych w Katalogu Produktów zgłoszonych do Hit Babyonline.pl czy wszystkich opinii dodanych w Katalogu w czasie trwania konkursu???

      Skomentuj


        #4
        Odp: Hit Babyonline.pl

        Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
        Droga Redakcjo konkurs dotyczy tylko opinii dodanych w Katalogu Produktów zgłoszonych do Hit Babyonline.pl czy wszystkich opinii dodanych w Katalogu w czasie trwania konkursu???
        Głosowanie dotyczy tylko tych produktów zgłoszonych do konkursu: http://babyonline.pl/katalog-produkt...-mamotoja.html

        W konkursie na najaktywniejszego użytkownika natomiast brana jest pod uwagę aktywność w dodawaniu opinii o produktach zgłoszonych do konkursu.
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #5
          Odp: Hit Babyonline.pl

          Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
          Głosowanie dotyczy tylko tych produktów zgłoszonych do konkursu: http://babyonline.pl/katalog-produkt...-mamotoja.html

          W konkursie na najaktywniejszego użytkownika natomiast brana jest pod uwagę aktywność w dodawaniu opinii o produktach zgłoszonych do konkursu.
          Dziękuję za odpowiedź, ale nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie, ile na dany produkt maksymalnie można oddawać głosów? Teoretycznie i logicznie powinno się oddać 1 głos, ale widzę że niektóre uczestniczki dodają więcej, chciałabym mieć zupełną jasność zasad zanim przystąpię do rywalizacji, a już dużo czasu nie zostało Trochę uważam to za bezsensowne że uczestniczka pisze że produkt jest super super super a za jakiś czas dodaje kolejną opinię że produkt wg niej jest taki sobie, chyba to jest celowe dodawanie opinii na ilość, a chyba nie o to chodziło, bo nie daje to rzetelnej opinii o danym produkcje, który wygra. Jak będą liczone te opinie przez Redakcję?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Hit Babyonline.pl

            Pracujemy nad stworzeniem mechanizmu, który uwzględni takie sytuacje, o których mowa (dodawanie kilku różnych opinii).

            W tej chwili można dodawać dowolną liczbę opinii do każdego produktu.
            pozdrawiamy,
            Redakcja MamoToJa.pl

            Skomentuj


              #7
              Odp: Hit Babyonline.pl

              Ale do liczenia w konkursie będzie brana pod uwagę tylko jedna czy wszystkie oddane na dany pordukt?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Hit Babyonline.pl

                Na razie (w aktualnej edycji konkursu) liczą się wszystkie dodane opinie.
                pozdrawiamy,
                Redakcja MamoToJa.pl

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Hit Babyonline.pl

                  Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                  Dziękuję za odpowiedź, ale nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie, ile na dany produkt maksymalnie można oddawać głosów? Teoretycznie i logicznie powinno się oddać 1 głos, ale widzę że niektóre uczestniczki dodają więcej, chciałabym mieć zupełną jasność zasad zanim przystąpię do rywalizacji, a już dużo czasu nie zostało Trochę uważam to za bezsensowne że uczestniczka pisze że produkt jest super super super a za jakiś czas dodaje kolejną opinię że produkt wg niej jest taki sobie, chyba to jest celowe dodawanie opinii na ilość, a chyba nie o to chodziło, bo nie daje to rzetelnej opinii o danym produkcje, który wygra. Jak będą liczone te opinie przez Redakcję?
                  Serio znalazłaś przypadki sprzecznych opinii od jednej mamy? szkoda bo kupując coś dla synka często wspomagałam się rankingiem ale nie zwracałam uwagi kto tylko co pisze bo nie spodziewałam się czegoś takiego

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Hit Babyonline.pl

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    Serio znalazłaś przypadki sprzecznych opinii od jednej mamy? szkoda bo kupując coś dla synka często wspomagałam się rankingiem ale nie zwracałam uwagi kto tylko co pisze bo nie spodziewałam się czegoś takiego
                    Niestety serio, miałam chęć wziąć udział w tym konkursie, ale sobie odpuszczam, bo nie będę na siłę wpisywała po 2 czy 3 komentarze, żeby mieć największą ilość, a dodając pojedyncze opinie jaką mam szansę wygrać w tymi co grają nie fair??? No chyba że to może tylko zbieżność imion i nazwisk, ale jakość w to wątpię. Stwiedziłam że ocenię tylko kilka produktów tych mioch ulubionych.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Hit Babyonline.pl

                      Napisane przez Redakcja_babyonline.pl Pokaż wiadomość
                      Głosowanie dotyczy tylko tych produktów zgłoszonych do konkursu: http://babyonline.pl/katalog-produkt...-mamotoja.html

                      W konkursie na najaktywniejszego użytkownika natomiast brana jest pod uwagę aktywność w dodawaniu opinii o produktach zgłoszonych do konkursu.
                      czytając zasady glosowania na dany produkt z konkursu przeczytałam że nagrodę niespodziankę otrzyma najaktywniejsza osoba glosowania. w związku z tym mam pytanie czy dotyczy to wszystkich produktów czy tylko tych z listy konkursu "HIT Mamo, To Ja i Babyonline.pl"

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Hit Babyonline.pl

                        Dotyczy to tylko produktów zgłoszonych do akcji "HIT Mamo to ja i Babyonline.pl".
                        pozdrawiamy,
                        Redakcja MamoToJa.pl

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Hit Babyonline.pl

                          Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                          Dziękuję za odpowiedź, ale nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie, ile na dany produkt maksymalnie można oddawać głosów? Teoretycznie i logicznie powinno się oddać 1 głos, ale widzę że niektóre uczestniczki dodają więcej, chciałabym mieć zupełną jasność zasad zanim przystąpię do rywalizacji, a już dużo czasu nie zostało Trochę uważam to za bezsensowne że uczestniczka pisze że produkt jest super super super a za jakiś czas dodaje kolejną opinię że produkt wg niej jest taki sobie, chyba to jest celowe dodawanie opinii na ilość, a chyba nie o to chodziło, bo nie daje to rzetelnej opinii o danym produkcje, który wygra. Jak będą liczone te opinie przez Redakcję?
                          Również to zauważyłam i uważam że no nie fair tym bardziej że zdarzają się sprzeczne opinie. Szkoda ciekawa jestem jak zostanie to rozwiązane.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Hit Babyonline.pl

                            Napisane przez aniaczek82 Pokaż wiadomość
                            Również to zauważyłam i uważam że no nie fair tym bardziej że zdarzają się sprzeczne opinie. Szkoda ciekawa jestem jak zostanie to rozwiązane.
                            Redakcja pisała post wyżej iż w tej edycji liczy się ilość - i niestety te podwojne a nawet potrójne opinie też liczą się na korzyść - ja nie biorę udziału ale przyglądam się rywalizacji, która jest ostro nieuczciwa

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Hit Babyonline.pl

                              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                              Redakcja pisała post wyżej iż w tej edycji liczy się ilość - i niestety te podwojne a nawet potrójne opinie też liczą się na korzyść - ja nie biorę udziału ale przyglądam się rywalizacji, która jest ostro nieuczciwa
                              No widzisz 27otsifem nagroda fajna, więc kusi. Jak zobaczyłam co tam się w tych opiniach wyrabia, to sobie odpuściłam, szkoda mi czasu, wolę go córce poświęcić. Ale w takej sytuacji to ten konkurs trochę bez sensu jest, chodzi mi tu głównie o tych wszystkich producentów, wątpię że tytuł Hit Babyonline.pl zostanie przyznany słusznie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X