Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Witam serdecznie
    My rowniez zdecydowalismy sie na drugie dziecko Coreczka w listopadzie skonczyła roczek a ja jestem wlasnie w 19 tygdniu ciazy Wiem ze na początku na pewno bedzie nam bardzo ciezko, zazdrosc starszego dziecka z pewnoscie tez sie pojawi ale mielismy tego swiadomosc i wiem ze po przebyciu tego okresu bedzie cudownie, miedzy dziecmi bedzie rok i 7 mies roznicy na przyszlosc to zadna roznicaPozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      Ale większa różnica między dziecmi nie jest zła.Miedzy mną a moją siostrą jest 7 lat różnicy i jest dobrze.Jak sie urodziła to pomagałam mamie,chodziłam z nią na spacery a teraz jest już nastolatką i dośc dobrze sie dogadujemy.
      Alanek 14.09.2006

      Skomentuj


        Witam,my z mezem zaczelismy sie starac o drugie dziecko dosc szybko,bo po.ok.4 miesiacach do pol roku -od urodzenia synka.Dlaczego tak szybko? Cóż,na pierwsze dziecko czekalismy ponad 3 lata i nauczeni doswiadczeniem,ze z drugim tez moze nie bedzie tak szybko-zaczelismy wlasnie niedlugo po urodzeniu.Synus ma teraz 2 latka i 3 miesiace,a ja niestety nadal nie moge zajsc... Dodam,ze mam juz 32 lata wiec to tez nie jest pocieszajace
        Czasem brakuje mi juz sil i trace wiare,nawet mowie o tym mezowi,ze widocznie jest nam dane byc rodzicami tylko jednego brzdaca-ale w duchu oczywiscie nadal mam nadzieje.Pozdrawiam

        Skomentuj


          Mój synek ma prawie dwa latka i pomału myślimy o siostrzyczce dla niego. Lub braciszku Chciałabym 3 lata różnicy tak żeby starszego posłać do przedszkola i mieć czas dla młodszego. 5 lat to już trochę dużo. Mam siostrę 5 lat starszą i choć teraz jest ok przez pierwsze lata mocno się mijałyśmy. Inne szkoły, inni znajomi. A poza tym mam 31 lat. Nie chcę czekać aż skończę 37-38 żeby urodzić drugie dziecko.
          Erwinek urodzony 20 kwietnia 2007

          Skomentuj


            Witam. My myślimy o kolejnym brzdącu, ale strać się o niego będziemy dopiero za jakieś 3-4 lata. Na dzień dzisiajszy chcę odchować córeczkę i pójść do pracy.
            WERONIKA JAGODA 5 listopad 2008 godz. 15.37 3870 g, 60 cm
            NADIA POLA 10 lipiec 2012 godz. 11.50 3130 g, 56 cm







            Skomentuj


              Ja mam dwóch chlopaczków - różnica wieku 4 latka. Jest ekstra - może dlatego, że to dwaj faceci, a i różnica jest taka ok (jak dla mnie...). Starszy nawet pomagał przy młodym, nie był zazdrosny i czyje się ważnym starszym bratem!!
              Oczywiście rozrabiaja jak diabli i czasami mam dosyć , ale ... najczęściej myślę sobie - babo, ale jesteś szczęściarą!

              Skomentuj


                Moja córeczka ma 4 miesiące. Nie chce i nie myślę już o drugim dziecku. Choć mąż ostatnio zaczął pogadywać że chciałby mieć synka. Nie wiem może jeszcze kiedyś sie zdecyduję. Jednak na dzień dzisiejszy stawiam stanowcze NIE

                Skomentuj

                •    
                     

                  Napisane przez mala102 Pokaż wiadomość
                  Moja córeczka ma 4 miesiące. Nie chce i nie myślę już o drugim dziecku. Choć mąż ostatnio zaczął pogadywać że chciałby mieć synka. Nie wiem może jeszcze kiedyś sie zdecyduję. Jednak na dzień dzisiejszy stawiam stanowcze NIE
                  Zobaczysz,że jak dziecko będzie większe i już sobie odpoczniesz to zaczniesz powoli zmieniac zdanie,ja do niedawna cały czas byłam na NIE jeśli chodzi o drugie dziecko ale synek(2 latka i 5 miesięcy) jest coraz bardziej samodzielny i taki kochany i już nie jestem tak bardzo na NIE
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    Mój synek w kwietniu będzie miał roczek.Chcemy mieć drugie dziecko,planujemy w tym roku.Ja kocham dzieci i na pewno chce mieć przynajmniej dwoje. pozdrawiam Marzena
                    BŁAŻEJEK 11.04.2008r. godz.14. 10 Pierwszy ząbek 17.10.2008r.
                    Drugi ząbek 27.10.2008 Teraz ma już 6 ząbków. http://www.mamacafe.pl/suwak/3412.png

                    Skomentuj


                      A Ja Mam Drugie Dziecko Różnica Wieku Miedzy Moimi Dziećmi To 13 Lat.
                      Jest Super I Trochę Się OdmŁodziłam:d
                      Pozdrawiam Wszystkie Mamusie Myślące O 2 Potomku:d:d:d

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mam coreczke 16 miesiecznej a tak bym chcialam 2 dzidzie na poczatku myslalam teraz ale zmienilam zdania ze lepiej poczekam jakies pol roku, a tak bym chcialam 3 dzieci a moj chce 4 dzieci bo bardzo kochamy dzieci.
                        Moje Kochane Dwa Skarby :*

                        Skomentuj


                          NAsza Zuzia skończyła 5 m-cy a my od jakiegoś miesiaca stwierdziliśmy, ze co ma być to będzie i sie nie zabezpieczamy Strasznie jestem ciekawa czy sa juz efekty naszego prezytulanka Zrobiłam ostatnio test i sama nie wiem czy na nim cos widziałam czy nie... pewnie za kilka dni powtórzę i sie okaże czy jest juz dzidzia
                          Mamy z mężem chyba podobne podejście do dzieci jak Kate dzieciaczki jedno podrugim, szybka ewakuacja z pieluch a potem druga młodość

                          Skomentuj


                            A ja gdybym mogła cofnąć czas to o drugie dziecko postarałabym się tak 2, 3 lata po pierwszym, miałabym już teraz dwoje odchowanych dzieci a tak różnica wieku jest 9 lat z perspektywy tych lat teraz wydaje mi się to bardzo dużo.


                            Skomentuj


                              czesc!
                              my zaczynamy za 5 miesiecy jeszcze na slubie chce byc laska

                              Skomentuj


                                a ja dziękuję opatrzności że mam już dwoje dzieci rok po roku
                                chociaż jak się dowiedziałam o drugiej ciąży to nie skakałam z radości
                                różnica między nimi wynosi 1 rok i 3 miesiące
                                ŁUKASZ 08.09.2006

                                NATALIA JULIA 30.11.2007



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X