Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Ja już bardzzzzzo bym chciała zajść w drugą ciąże,moj synek skonczyl 19m-cy i mysle ze to juz odpowiedni moment na druga ciaze,tylko jest jeden bardzo wieeeelki problem-moj mąż niechce drugiego dziecka,,od pół roku już go prosze (wręcz błagam) i za kazdym razem slysze od niego:NIE!NIE!NIE! Cóż mam zrobić?(ja tak bardzo pragne drugie dziecko.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Mój mą też się krzywił jak wspominałam o drugim dziecku. Więc wzięłam go pod włos

      Zapowiedziała mu, że od września niunia idzie do żłobka, a ja wracam do pracy i może jeszcze nad jakąś szkołą pomyślę.

      Tak bardzo chciał mnie zatrzymać w domu, że szybko sam zaczął pytać czy może już pora na drugie

      Córcia ma 22 miesiące, a ja jestem w trzecim miesiącu ciąży

      Powodzenia.

      Skomentuj


        #93
        Witam , ja mam pół roczną córeczke i własnie niedawno dowiedzialam sie ze jestem znowu w ciąży... Troszke sie obawiam czy podołam ale widocznie tak miało być i sie cieszymy razem z mężem i czekamy na naszą następną pocieche , pozdrawiam mamy i przyszłe mamuśki ;-)
        Katarzyna

        Skomentuj


          #94
          Napisane przez kates84 Pokaż wiadomość
          Witam , ja mam pół roczną córeczke i własnie niedawno dowiedzialam sie ze jestem znowu w ciąży... Troszke sie obawiam czy podołam ale widocznie tak miało być i sie cieszymy razem z mężem i czekamy na naszą następną pocieche , pozdrawiam mamy i przyszłe mamuśki ;-)
          Gratulacje,bedzie dobrze,powodzenia

          Skomentuj


            #95
            nasz maluch ma teraz 9 miesiecy , i tez sie staramy o drugie zeby wyjsc z pieluch jak naj szybciej a za 10 lat druga mlodosc
            troche sie obawiam jak to bedzie,ale przeciez nie ja pierwsza i nie ostatnia bede miala dwa maluszki. musze zrobic tescik bo nie mam jeszcze miesiaczek i kto wie moze juz rosnie we mnie malenstwo

            Skomentuj


              #96
              pieczulka to daj znać

              Skomentuj


                #97
                gratuluję ja też mam półroczną córeczkę, ale jeszcze chwilę zaczekam z odstawieniem anty. Teraz czuję się za bardzo osłabiona żeby zajść w drugą ciążę. Karmię jeszcze małą i jestem na diecie beznabiałowej, co nie wróżyłoby najlepiej drugiemu maluszkowi na starcie. Zregeneruję się i wtedy!
                Pozdrawiam i zyczę powodzenia
                happiness is easy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Jestem nowa na forum i radzę wszystkim Rodzicom żeby nie czekali zbyt długo na kolejnego dzidziusia. Moja mała ma 6 lat, gdy skończyła 3 latka poszła do przedszkola a ja do pracy, dopiero teraz doszło do mnie że zbyt długo odwlekałam decyzję o kolejnym dziecku. Niestety ciągle coś było po drodze - a to praca, fajne wakacje tylko we dwoje, zmiana mieszkania...a teraz - od pół roku staramy się o siostrzyczkę dla mojej córeczki i nic . Dziewczyny !!! Nie czekajcie zbyt długo!!!

                  Skomentuj


                    #99
                    no i nic jedna kreska na tescie, ale coz jeszcze karmie(choc tylko 3 razy dziennie) wiec poczekamy jakies 3-4 tygodnie i robie nastepny tescik.

                    Skomentuj


                      A ja podziwiam mamy które szybko decydują się na druga dzidzie. Moja Julia skonczyła dwa lata a ja nadal nie potrafie zdecydować sie na druga dzidzie. Mój mąż zaczyna nalegać a ja jakoś sie boje. Pierwsza ciąże miałam zgrożona i 5 miesięcy leżałam. Teraz troche chce nacieszyć się "wolnością". Jednak boje się że im dłużej będę zwlekać tym trudniej będzie się zdecydować i znowu pakować w nocne wstawanie i pieluchy. No i najbardziej boje sie że i przy kolejnej ciąży nie uniknę leżenia Sorry za smutny akcent ale wygadałam sie i troche mi lepiej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Ja też miała pierwszą ciąże zagrożoną. Leżenie w domu, częste pobyty w szpitalu, zakaz robienia czegokolwiek, co się wiąże z wysiłkiem.

                        Zdecydowałam się i teraz jest wszystko ok, mam lekka anemie ale to nie problem aż taki wielki. Robię wszystko włącznie z dźwiganiem mojej 2 letniej córeczki.

                        Uszy do góry Ponoć każda ciąża jest inna

                        Skomentuj


                          ja bym już chciała mieć drugie,....ale mój mąż jeszcze nie

                          Skomentuj


                            mnie wystarczy jedno dziecko, moja mała Magduńka, mój mąż chciałby jeszcze kiedyś mieć drugie, ale mnie bycie w ciąży się absolutnie nie podobało, i nie mam zamiaru tego powtarzać.

                            Skomentuj


                              Szczerze mówiąc, mnie też się nie podobało bycie w ciąży, ale ja mam ten komfort, że urodziłam bliźniaczki Dziś dziewczynki mają 21 miesięcy, a ja już nie planuje drugiej ciąży.
                              Gdybym miała tylko jedno maleństwo na pewno chciałabym urodzić drugie, bo bycie jedynakiem nie jest wcale fajne!

                              Skomentuj


                                ja prócz żygania do 6-m. bardzo miło wspominam swój stan blogosławiony

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X