Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

mieć drugie dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    aaaaaaa to masz dwóch synów uuuu.. ładna różnica wieku
    nie ,nie pierwsza byla corka ,duzy Michu to moj facet.Aja juz stara mama jestem

    Skomentuj

    •    
         

      Noo teraz już rozumiem bardzo fajnie Nie jesteś stara mama, tylko
      doświadczona i dojrzała mama
      Julek: 10/3/2008

      Skomentuj


        Annse 19 lat nieźle
        to ja mam córkę 19 lat młodszą ode mnie a Ty dzieci z taką róznicą


        JULA

        MAJA

        OLGA

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          Noo teraz już rozumiem bardzo fajnie Nie jesteś stara mama, tylko
          doświadczona i dojrzała mama
          tyz prowda,family.Wydaje mi sie nieraz ,ze teraz potrafie bardziej zrozumiec co taki maluch ma mi do powiedzenia.Przy corce plakalam ,ze sobie nie poradze.To mnie wtedy przerastalo mimo iz ,chcielismy oboje i staralismy sie jak najlepiej.

          Skomentuj


            w oczekiwaniu....

            Witam wszystkie mamiśki :-)
            Jestem nowa na forum ale z wielkim zainteresowaniem prześledziłam Wasze wypowiedzi.
            Ja rónież planuję z mężem drugiego maluszka,tylko muszę poczekać na powrót męża z zagranicy i dzo dzieła...
            Może możecie mi coś poradzić żeby jak najszybciej się udało?
            Moja starsza pociecha ma już 3,5 roku więc już jest duża,najwyższa pora na rodzeństwo

            Skomentuj




              Napisane przez mama66 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny, czy planujecie kolejne dzieciaczki? Jaki „odstęp czasowy” pomiędzy nimi jest najlepszy, czyli taki najmniej obciążający matkę??? Jakie macie doświadczenia w tym temacie?
              Moja córeczka ma 3,5 roku a ja bardzo chę kolejne
              myślę ze to dobry momeny

              Skomentuj


                A nam się udało po 3 miesiącach po urodzeniu 1 dziecka. Chcieliśmy mieć drugie, ale nie myślałam,że tak szybko. Cóż, tak miał byc. Mamy z mężem swoje latka i może to już ostateczny termin. Pierwszy to był szok, ale teraz bardzo się cieszymy, nie muszę ze strychu ciągać worków z ciuszkami i znów przyzwyczajać się do pieluch... wszystko ciągiem :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Mam 5 miesięczną córeczkę i myślę, że postaramy się jeszcze o jednego brzdąca, ale to dopiero za 3-4lata. Jestem jeszcze dosyć młoda 24lata -nie miałam lekko, żeby zajść w pierwszą ciążę dlatego nie będę odkładała tej decyzji na później, bo może być coraz trudniej.
                  Pozdrawiam




                  Skomentuj


                    Ja jeszcze będąc w ciąży z pierwszym dzieckiem, wiedziałam, że będzie i drugie. Teraz mój synek ma niecałe dwa miesiące i wiem, że jak będzie większy napewno postaram się dla niego o rodzeństwo. Napewno bedzie to jak synek podrośnie i będzie miał co najmniej półtora roku. Według mnie to najlepszy czas na drugie dziecko.;


                    Skomentuj


                      WitamMogę się pochwalić że rozpoczęliśmy z mężem starania o rodzeństwo dla naszego 21 miesięcznego synunia
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        ejonczyk1801 a więc trzymam kciuki za szybkie zafasolkowanie
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          Wielkie dziękiMam taka nadziejęChociaż powiem wam że mam wiele obaw
                          Ewa
                          moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                          Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                          3150g.55cm.
                          10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                          Skomentuj


                            no ja juz dwoje mam a trzeciego nie planuję bynajmniej więc pokibicuje wam dziewczyny w staraniach o dzidzię.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              Pinklady a jaka różnica wieku jest między twoimi dziećmi?
                              Ewa
                              moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                              Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                              3150g.55cm.
                              10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                              Skomentuj


                                HEJ dziewczyny ja mam dwójke dzieci Tymoteusza lat 5 i Joasie lat 2 dzieci to mój największy skarb bardzo długo staralismy sie z męzem o dziecko przeszłam dwa poronienia . więc gdy zaszlam z synkiem w ciąze byłam najszcześliwsza kobietą całe 9 miesięcy bardzo bałam sie o mojego maluszka . Drugą ciąze nie planowalismy , ale bardzo sie cieszyłam do konca nie wiedziałam czy to chlopiec czy dziewczynka liczyło sie tylko to by dziecko było zdrowe i ciąża przebiegła szczesliwie . Róznica 3 lat jest ok. mój synek przepada za siostra choc zdazaja sie kłótnie ale jeden za drugim jest bardzo . pa powodzenia .

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X