Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

    Sama z siebie mogę polecić klinikę z Grabiszyńskiej (invicta). Wspomnę tylko że dzięki wspaniałemu lekarzowi jakim jest pan dr Mirosław Jakubów (chyba nie przekręciłam nazwiska jak tak to przepraszam :P) Od 4 miesięcy chodzę z maleństwem w moim brzuszku Naprawdę polecam !

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      Moi znajomi polecają też klinikię we Wrocłąwiu przy ul. Bulwar Ikara, podobno tam też są świetni specjaliści i iznajomi mają dzięki nim już synka

      Skomentuj


        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        Dobrze, że mamy w Polsce wielu świetnych specjalistów, dzięki którym kobiety mogą spełnić swoje marzenie o posiadaniu dziecka. Może za kilka lat problem bezpłodności nie będzie już nikogo dotyczył


        Skomentuj


          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

          Ja jednak boje się, że za kilka lat mało kogo będzie stać na in-vitro To co się dzieje ostatnimi czasy przechodzi ludzie pojęcie (zakaz refundacji in-vitro) i za jakiś czas kobiety mogą być tej szansy pozbawione
          Wspominany przeze mnie olej z wiesiołka gal wpływa na konsystencje śluzu i ułatwia zagnieżdżenie się jajeczka - to jest fakt. Ale co będą mieli zrobić Ci, którym potrzeba czegoś więcej? Mam tu na myśli to, co oferuje współczesna medycyna? Ech...

          Skomentuj


            Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

            babydajna może być coraz gorzej bo ostatnio czytałam że chcą jeszcze jakieś zmiany wprowadzić odnośnie leczenia niepłodności…więc myślę że trzeba się spieszyć, ja już chodzę do kliniki więc jednym słowem działamy!

            Skomentuj


              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

              Mam koleżankę, która starała sie o dzidziusia prawie rok i wiem co ona przechodziła..była już tak zmęczona tym wszystkim, badania wszystkie były ok, zdrowa i on i ona ale się nie udawało aż któregoś razu po prostu odpuścili i wiecie co ? Udało im się i teraz ich córeczka ma 9 miesięcy

              Skomentuj


                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                Tak, również słyszałam o tych nie koniecznie dobrych zmianach dla osób starających sie mieć dzieci. Mam jednak nadzieję, że może jeszcze przemyślą decyzję i pozostanie tak jak jest do tej pory - ludzie nie powinni zabierać możliwości posiadania potomstwa drugiemu człowiekowi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  Też mi się tak wydaję, czasem trzeba odpuścić, chociaż wiem, że to trudne 
                  Rozluźnić się i podejść do wszystkiego na spokojnie i wtedy się udaję. Moja znajoma pierwszego synka urodziła z in vitro, po dwóch latach zupełnie niespodziewanie zaszła w ciąże i ma teraz dwóch małych urwisów

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    Też ostatnio poczytałam trochę artykułów na necie i jestem załamana L Ci wszyscy politycy powinni naprawdę przejść się po rozum do głowy L Chyba to jest TEN czas aby zadzwonić i umówić się na wizytę. Ktoś coś może polecić? moni299 do jakiej kliniki chodzisz?

                    Skomentuj


                      Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                      Przyczyn może być naprawdę wiele. Przykre że jak ktoś nie chce mieć dziecka, to zazwyczaj bez problemu zachodzi w ciąże, a jak chce to najcześciej pojawiają się jakieś przeszkody taka ironia losu. No ale liczę że te suplementy typu https://forum.abczdrowie.pl/forum-se...44b05#lastpost wam pomogą, piszcie też namiary do dobrych lekarzy, może innym dziewczynom się to przyda

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        Przyczyn może być naprawdę wiele. Przykre że jak ktoś nie chce mieć dziecka, to zazwyczaj bez problemu zachodzi w ciąże, a jak chce to najcześciej pojawiają się jakieś przeszkody taka ironia losu. No ale liczę że te suplementy typu wam pomogą, piszcie też namiary do dobrych lekarzy, może innym dziewczynom się to przyda

                        Skomentuj


                          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                          Dziewczyny, a jaka jest wasza opinia na temat tych wszystkich suplementów z Mio inozytolem typu inofem etc. ? Brać, czy nie brać?

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            Jest to możliwe Magda aczkolwiek każdy organizm jest inny, także trudno stwierdzić, jak mięśniaki wpłyną na ciąże. U mnie wykryto mięśniaki, jak byłam w ciąży, były dosyć duże, ale nie miałam żadnych problemów podczas ciąży. Teraz zastanawiam się jednak nad tym, co dalej.

                            Skomentuj


                              Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                              Jeżeli borykacie się z problemem związanym z mięśniakami, warto zainteresować się metodą HIFU, która pozwala na ich nieoperacyjne usunięcie specjalnym urządzeniem. Według mnie to bardzo dobra alternatywa dla operacji - zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, nie ma konieczności hospitalizacji, tyle, że dosyć drogi. Póki, co przeprowadzają tego typu operacje w Evaclinic w Warszawie.

                              Skomentuj


                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                Szanowne Panie!

                                Jestem studentką II roku kierunku położnictwo magisterskie na Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zwracam się z gorącą prośbą o wypełnienie poniższej ankiety, która posłuży mi do opracowania części badawczej pracy magisterskiej. Ankieta bada sferę seksualności, kierowana jest do par leczonych z powodu niepłodności i jest oczywiście w 100% anonimowa. Wypełnienie jej zajmie Paniom kilka minut.

                                Zachęcam do zaangażowania w poniższe badanie również swoich drugich połówek

                                Każda odpowiedź jest dla mnie bardzo cenna i za każdą z góry serdecznie dziękuję!

                                https://docs.google.com/forms/d/1eCr...1eFik/viewform

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X