Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak "zrobić" chlopca?

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: jak "zrobić" chlopca?

    nie ma co się śmiać, moja koleżanka już łapała sie wszystkich sposobów mając trzy dziewczynki, a chcieli z męzem jeszcze chłopca- czwarta ciąza- czwarta dziewczynka- no coż ale to córa tatusia nie mniej kochana od chłopca.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: jak "zrobić" chlopca?

      Kiedyś w programie Rozmowy w Toku był właśnie ten temat i kobiety mówiły Że całą ciąże patrzyły w obrazek chłopca Jeśli chciały chłopca i to później siedzi w podświadomości kobiety że chce że pragnie chłopca i wtedy się uda Ile w tym prawdy nie wiem
      Ja będąc w pierwszej ciąży po prostu wiedziałam że to chłopiec takie przeczucie

      Skomentuj


        #48
        Odp: jak "zrobić" chlopca?

        hmmm... to chyba nie takie proste niby są te teorie na chłopca i dziewczynkę, ale wszystko zależy jak idzie w genach - jaka jest przewaga w rodzinie chłopców jaka dziewczynek... Geny wiele robią hehe - albo próbować do skutku co w POlsce nie jest proste - albo cóż cieszyć się córeczkami Choć nimi trzeba się cieszyć mimo to , ważne że są dzieciaczki i jest uśmiech w domu

        Skomentuj


          #49
          Odp: jak "zrobić" chlopca?

          To chyba kwestia wiary.
          Niektórzy stosują kalendarz chiński Odczytanie płci dziecka z kalendarza jest bardzo proste. Potrzebne są jedynie wiek matki w danym czasie (lata skończone) oraz miesiąc poczęcia.

          Skomentuj


            #50
            Odp: jak "zrobić" chlopca?

            Płeć to kwestia plemnika Jeśli niesie XX to dziewczynka, XY chłopczyk. Więc jeśli facet chce chłopca to niech wypuści odpowiednich zwiadowców

            Skomentuj


              #51
              Odp: jak "zrobić" chlopca?

              haha no tak i wina spada na faceta, że wypuścił złego zawodnika Haha zawsze musi być na kogoś :P No cóż to jego plemniki więc on musi wiedzieć kiedy jacy gracze graja

              Skomentuj


                #52
                Odp: jak "zrobić" chlopca?

                Dziewczynki są fajne ale tez zdawałam sobie to pytanie.
                ale to chyba tylko zależy od genów niestety od chromosomów x i y i chyba nic nie da sie wskórać tylko wierzyć w geny męża chłopaka bo to właśnie od jego genów to zależy.....W książce do klasy 2 liceum program rozszerzenie tam wszystko dokładnie jest opisane tak jak trzeba znać zakres na pytania maturalne

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: jak "zrobić" chlopca?

                  Dokładnie. Geny, geny i tylko geny. Znajoma tak strasznie chciała mieć synka, starali się tyle czasu i coż mają 7 córek i przestali się już starać haha . Jeden facet i 8 kobiet w domu - śmiał się, ze dobrze, że ma chociaz psa

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: jak "zrobić" chlopca?

                    Niestety genów nie przeskoczysz....
                    mówią,ze to od miesięcy zależy,ze od diety,ze od tego czy tamtego....
                    to nie prawda nie ma recepty na to by miec syna moze kiedys genetyka pójdzie tak daleko ze bedą sprzedawać tabletki z dodatkowymi genami hihih chyba musi być chromosomów x i y by był chłopiec o ile sie nie mylę bo kobiety maja chromosomy tylko x a od mężczyzny zależy czy bedzie to syn czy córka czy ma w sobie chromosomów x cZyli córka czy y cYli syn

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: jak "zrobić" chlopca?

                      haha po recepte to trzeba iść do Pani która wykłada kursy przedmałżeńskie :P A w razie jak się nie uda to z reklamacją, że kłamie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: jak "zrobić" chlopca?

                        plemnik warunkuje płeć więc no na kogo ma być jak na faceta? Zawsze zrzucali winę na kobietę jak chłopaka mu nie urodziła, a niech wiedzą ile to od nich zależy!
                        Ja na szczeście nie miałam tych spotakń z kursów przedmałżeńskich, samo takie szkolne wystarczyło. Nie mogłabym słuchać tych głupot

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: jak "zrobić" chlopca?

                          haha to prawda - mój mąż na tych kursach spał Nic szałowego nie wykładają - kalendarzyk i pokazują mini dziecko czyli lakę wielkości kciuka.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: jak "zrobić" chlopca?

                            Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                            haha to prawda - mój mąż na tych kursach spał Nic szałowego nie wykładają - kalendarzyk i pokazują mini dziecko czyli lakę wielkości kciuka.
                            mojej znajomej babka od tych kursów robiła wykład w jaki sposób ma mierzyć sobie temperaturę w cip... i ogólnie naturalne metody antykoncepcji i jakieś zaściankowe wierzenia.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: jak "zrobić" chlopca?

                              a to też z tą temperatura przerabiałam Rysowała nam jakieś wykresiki i cuda nie widy Dała nam materiały i kserówki Kurcze śmiać mi się teraz chce - dostajesz jak w szkole materiały jak spłodzić dziecko i jak ustalić sobie płeć ...

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: jak "zrobić" chlopca?

                                Ha ha, ja mam syna
                                Już pod kołderką wiedziałam, że synka robimy i się sprawdziło
                                Ja miałam być bezpłodna, dlatego zaczęłam się obserwować. Nauczyciele nauczyli mnie metody Rotzera i Angielskiej, wiedziałam z dokładnością kiedy mam owulację I w dniu owulacji niestety mój mąż nie mógł być ze mną, uprawialiśmy miłość na drugi dzień, wieczorem, a ponoć po owulacji ma się 24h na zajście w ciążę i bach, II kreseczki
                                Mawia się, że dziewczynki robią się przed owulacją, bo są silne ale powolne, spokojnie sobie XX dopływa do jajeczka, natomiast chłopcy, czyli XY są bardzo szybcy ale też szybko giną, dlatego powinno się kochać w dniu owulacji lub zaraz po niej. Myślę, że ma to sens, jeśli naukowo to badano.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X