Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Staranie po tabletkach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Staranie po tabletkach

    Ja mam już od roku problem z zajściem w ciąże staramy się i cały czas nic a tabletki brałam tylko przez rok i skończyłam pięć lat temu a moje koleżanki odstawiają tabletki i zachodża w ciąże, więc nie ma to znaczenia

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Staranie po tabletkach

      Tabletki niszczą wątrobę i żołądek,bleeeeeeeeeeeee.Ja jako mąż nigdy bym tak nie skrzywdził żony.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Staranie po tabletkach

        Napisane przez Wrzeslawapl72 Pokaż wiadomość
        Ja mam już od roku problem z zajściem w ciąże staramy się i cały czas nic a tabletki brałam tylko przez rok i skończyłam pięć lat temu a moje koleżanki odstawiają tabletki i zachodża w ciąże, więc nie ma to znaczenia
        Tabletki nie mają negatywnego działania na płodność po odstawieniu, jest wręcz niewielka tendencja do ciąż mnogich. Problemy z zajściem w ciążę po odstawieniu tabletek wynikają raczej z tego, że problem ten nie mógł być wcześniej zauważony, bo kobieta się o dziecko po prostu nie starała i brak ciąży był pożądany.
        Zostań Rodzicem

        Skomentuj


          #34
          Odp: Staranie po tabletkach

          a ja słyszałam, że tabletki obniżają poziom kwasu foliowego i dlatego jak sie je łykało to koniecznie trzeba uzupełniac kwasem i ja tak robie i jeszcze do tego zaczełam sobie pić ziółka na owulacje z baby and mama med, bo potrzebowałam wyregulowania cykli i chce pomóc swojej płodności. mam nadzieję ze to wystarczy i za jakis czas będę mamą mimoże wcześniej nie chciałam

          Skomentuj


            #35
            Odp: Staranie po tabletkach

            Ja odstawiłam tabletki w grudniu i zaczęłam łykać kwas foliowy. Starania zaczęliśmy w marcu i już w kwietniu pojawiła się mała fasolka, która teraz spokojnie rośnie w brzuszku

            Skomentuj


              #36
              Odp: Staranie po tabletkach

              to wspanieali - u mnie jednak tak łatwo nie jest, to się wspomagam róznymi rzeczami i teraz zaczęłam inny kwas foliowy - femibion i do tego te zioła na płodność i owulację baby mama med - no niektórzy muszą coś pokombinować, a Tobie życzę wszystkiego najlepszego i niech dzieciaczek rośnie zdrowo

              Skomentuj


                #37
                Odp: Staranie po tabletkach

                Basiu dziękuję!

                Wierzę, że się uda tym co bardzo chcą - bardzo chcę w to wierzyć. Byłam nawet zdziwiona, że tak szybko się udało. Przede wszystkim zauważyliśmy z mężem, jak tabletki niestety wpływały na moje zdrowie psychiczne - stwierdziliśmy, że po narodzinach bebusia nie wracamy do tabletek.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Staranie po tabletkach

                  no własnie tak to się mówi tylko, że bezpieczne id, ale jednak ma to wpływ na nasze zdrowie i już...no niestety taka prawda...

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Staranie po tabletkach

                    Napisane przez erling Pokaż wiadomość
                    Basiu dziękuję!

                    Wierzę, że się uda tym co bardzo chcą - bardzo chcę w to wierzyć. Byłam nawet zdziwiona, że tak szybko się udało. Przede wszystkim zauważyliśmy z mężem, jak tabletki niestety wpływały na moje zdrowie psychiczne - stwierdziliśmy, że po narodzinach bebusia nie wracamy do tabletek.
                    ja też kiedyś stosowałam tabletki bo miałam problemy z cyklami i miesiączkami w ogóle. ALe nigdy więcej, humorki , smutki - to sa jednak hormony i dają sie we znaki psychice bardzo.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Staranie po tabletkach

                      Ja też musiałam brać chormony na mięśniaki, ale niesttey nie pomagało to i zrezygnowałam po pół roku i właśnie one chyba też miały jakiś negatywny wpływ na zajście w ciążę. Nie trwało to długo ale pół roku się staraliśmy... dużo robi stres i myśl że chce mieć dziecko.

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X