Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kiedy zajść w ciążę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • mnadrakowska
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    trzeba mieć naprawdę farta by udało się wszystko tak jak sobie zaplanujemy...

    Leave a comment:

  •    
       

  • KatiaKos
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    Napisane przez Nataeelll
    Dziewczyny polecam, super strona

    OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko.

    Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=3d1f1c6d58...f1a54732f91978
    Piszesz o tym w każdym poście! Nie zaśmiecaj proszę forum bo niektórzy naprawdę to czytają!

    Leave a comment:


  • Aniaxx
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    Mi się udało za pierwszym razem

    Leave a comment:


  • moraii
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    Napisane przez giagia Pokaż wiadomość
    To jest pytanie retoryczne? czy da się zaplanować którego dnia spadnie deszcz? Może będę uszczypliwa, ale w takim przypadku musisz założyć że za pierwszym razem się uda.
    Jeśli wszystko jest fizycznie, biologicznie ok i rozpoznacie dzień owulacji to z bardzo dużym prawdopodobieństwem uda się za pierwszym razem

    Leave a comment:


  • giagia
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    To jest pytanie retoryczne? czy da się zaplanować którego dnia spadnie deszcz? Może będę uszczypliwa, ale w takim przypadku musisz założyć że za pierwszym razem się uda. A jak nie będzie to marzec tylko kwiecień to co?

    Leave a comment:


  • chudagleba
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    Ja urodziłam swoją drugą córkę 1 kwietnia,poczęcie było w połowie czerwca,urodziłam dzień przed terminem więc starajcie się tak jak napisała ja-mamusia(zaszłam w ciążę za pierwszym razem).A możesz napisać dlaczego akurat zależy Ci na marcu..?Pozdrawiam.

    Leave a comment:


  • ja-mamusia
    replied
    Odp: Kiedy zajść w ciążę

    ciąża trwa 40tyg... sama więc sobie możesz obliczyc... jakos na przelomie maja/czerwca

    Leave a comment:

  •    
       

  • KAONN
    started a topic Kiedy zajść w ciążę

    Kiedy zajść w ciążę

    Witam serdecznie wszystkie Panie, chociaż nie tylko. Mam pytanie, może niektórym z Was wyda się ono banalne, no ale cóż-nie każdy jest Alfą i Omegą-nawet w tak prostych sprawach. Otóż bardzo bym chciała, zajść w ciążę tak, żeby dzidzia urodziła sie w marcu_najlepiej na początku-ale to juz nie jest takie istotne. I właśnie moje pytanie brzmi kiedy powinnam zajść w ciążę? Oczywiście zakładając, że uda się zaraz w pierwszym miesiącu starań-chociaż dobrze wiem, że takie założenia z reguły nijak się mają do stanu faktycznego ale jednak chciałabym wiedzieć. Zdaję sobię sprawę z tego oczywiście, że nie załapie się już na urodzenie w marcu 2011r ale na 2012 jest szansa? Bardzo proszę o odpowiedź i pozdrawiam wszystkie dobrze poinformowane Panie
       
Working...
X