Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

    hej nie lam sie ja mam 26 lat i za 4 lata bede miala tez 30 stke,probowalam tych testow owulacyjnych - ale szalu to nie ma,ale moze tobie akurat pomoga jednym pomagaja jednym nie,ale jestem zdania ze wszystkiego trzeba sprobowac,bo wszystko jest dla ludzi ja tez nienajlepiej sie czuje mam chyba zapalenie oskrzeli,jutro ide do lekaza,ale to kolejny mnsiac i kolejne mozliwosci saajmy sie myslec pozytywnie damy rade !!!
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczynki
      jak minął weekend ? ? u nas króluje piękna pogoda wręcz letnia!

      ja od 3dni dziwnie się czuje- bolą mnie piersi i są obżmiałe mam lekkie mdłości i zawroty głowy i pod brzusze mnie ćmi a @ dopiero 13 ma być . . .

      Cypulitek jeszcze śpi więc mykam po kawkę i zapraszam





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej dziewczynki!
        ale mamy lato jesienią
        kruszynka dzięki za "cioteczke " że przypomniałaś
        a wiesz te twoje objawy to .........fasolkowe może??????

        a tak dziewczynki robimy sobie przerwę w starankach,taki oddech psychiczny i fizyczny
        Last edited by bajtel; 03-10-2011, 08:09.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Kurcze też tak myślałam-w sumie było by to możliwe ale jakoś wątpię a brzuch boli jak na @ a to jeszcze tyle czasu . . . nie wiem może sobie wkręcam albo @przyjdzie 1.5 tyg za szybko . . .
          piękna jesień piękna a dzisiaj znowu piękne słońce





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Kruszynka @ 1,5 tygodnia wcześniej to nie jest ok najlepiej na bete się wybierz a który masz dc?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              18 albo to owulka mi sie spóźniła ale takich objawów raczej nie mam tylko ból jajników . . . mam nadzieję że @ nie przyjdzie





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                trzymam kciukiwszystko się wyjaśni
                a gdzie reszta kobietek na kawke wskakiwać!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dzięki jak ja nie lubię czekać :-P ale znając życie to moje ciało mnie wkręca. dziewczynki wskakiwać na pyszne capucino
                  Dotka a jak tam zdrówko ? bo u mnie lekkie przeziebienie -młody tylko lekki katarek ma i chrypkę ale to wystarczy żeby wymiotować w dzień raz i w nocy ale moje maleństwo robi się coraz grzeczniejsze , i wymioty też mu już długo nie do kuczały.





                  Skomentuj


                    Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                    Musimy Tez mam 26 :P To cio probujemy w tym miesiacu,moze ten pazdziernik bedzie laskawy dla nas??? HEH





                    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                    http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kruszynka ja dochodze do siebie jeszcze zatoki mam przytakane ale juz samopoczucie ok Dziwne te Twoje objawy no ale 18 dc to jeszcze wczesnie bardzo na cokolwiek. Maials mi przyslac zdj, czekam na wiadomosc od Ciebei ws tych kolczykow, zapomnialas? kuruj sie nie daj sie przeziebieniu

                      Bajtel zlapiecie oddech i dystans przez ten miesiac, dobre rozwiazeni


                      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Docia zaraz wyślę, zapomniałam całkiem:P oj dziwne dziwne zobaczymy co to przyniesie





                        Skomentuj


                          Odp: Jak u WAS z poczęciem MALUSZKA???

                          no jasne,trzeba myslec pozytywnie ja zaczynam ,,maraton" 7-go moze to bedzie prezent pod choinke.
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hello kobietki
                            B chyba wypiszą jutro-"chyba"!z badań wyszło oki tylko teraz będą badac pod kątem wzrostu bo jest zbyt niski jak na swój wiek..założyli mu wenflon i będą 5 razy w ciągu nocy krew pobierac..i jutro bez śniadania nie wiedzieć mnie czemu i sie okaże czy będzie musiał brac chormony wzrostu czy nie
                            plissss trzymajcie kciukaski żeby jutro wypuścili go do domku
                            dobranoc





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witam dziewczynki pogoda nam się zepsuła troszkę się zachmurzyło i padało w nocy a niedługo ma śnieg spaść

                              NIUNIA boże co się teraz dzieje z tymi dziećmi mój był zawsze zdrowy aż do teraz. . . trzymam kciuki

                              a mnie dalej brzuch boli jak na @ koszmar mam taka pewność że dostanę za szybko tylko te piersi takie inne. ale cóż muszę czekać
                              wskakiwać na kawke kochane !





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Niunia mam nadzieje ze wyjdzie Twoj Bartus i nie trzeba bedzie mu podoawac hormonow.
                                Kruszynka no to jestes zagadka nasza w tym cyklu hehe jajko niespodzianka moze bedzie. Ja tez ide kawke robic, mam kawaleczek przynego sernika do niej mniam....



                                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X