Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Drogie koleżanki ..
    Z niecierpliwością czekałam na to by się tu zalogować i się dowiedzieć co u Was..jak patrzę wstecz to mi jest przykro razem z Tobą Marta , że ta franca się pojawiła ale z drugiej strony patrząc -jest początkiem nowego i na pewno lepszego cyklu ..niedawno sama to przeżywałam ..niestety intuicja mnie zawiodła ..teraz niby byłam u lekarza , niby pęcherzyki jakieś są ale nie ma we mnie tego wigoru i polotu jak poprzednim razem ..tak bardzo chciałam , żeby to był ten wymarzony raz ..tym razem brakuje mi wiary , którą przeważnie do tej pory miewałam no cóż i tak bywa ..zobaczymy ! Tego cyklu nie czuję po prostu i nie daje mi to spokoju ..w środę idę znowu do lekarza , pomimo tego iż byłam w niedzielę..sprawdzi czy pęcherzyki cos podrosły ..wtedy też zaczynają się też dni płodne ..może coś wymyśli , dopowie ..no nie wiem pozostaje mi czekać a dni lubią sie szaleńczo wydłużać jeśli chodzi o takie sprawy ..Uka27, naprawdę Ci kibicuję i szczerze trzymam kciuki za Twój dzisiejszy fart a także za dzidzia..chyba stanę w tej samej kolejce po to samo hehe ..żeby mnie coś nie ominęło ..Ach , dziewczyny żebyście wiedziały jak ja bardzo chce , żebyśmy mogły poczuć w sobie tą iskierkę życia ..byśmy były spełnione
    Dlatego też podaje swoją dłoń dla każdego , który jej potrzebuje ..Wspólnie możemy zdziałać wiele
    Dobrej nocy życzę ...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Jeszcze jedno ..w życiu bywa tak , że się przechodzi różne etapy ..tak zwane wzloty i upadki ..ale pamiętajmy , że zawsze bez względu na wzgląd kiedyś musi zaświecić dla nas światło ..tak więc idzmy w stronę słońca..nie oglądajmy się za siebie ..tylko gońmy czas
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Na koniec posłucham sobie piosenki Erica Claptona pt . "tears in heaven "
        Dedykował ją swojemu zmarłemu synowi o ile się nie mylę ..

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czesc dziewczyny))pp pierwsze tez mi starsznie przykro ze dostalas @ Marta.no ale myslalas ze tak bedzie wiec dobrze ze to juz za Toba.a raz dwa i zacznie sie dalej czas kiedy znowu bedzie mozna sie starac.tak wlasnie jest Iwciu w zyciu raz z gorki raz pod gorke ale zawsze mysle ze nic nie dzieje sie bez przyczyny co w niektorych sytuacjach jest calkiem niezrozumiale ale jakis tam sens ma.niestety a moze stety wiemy juz ze to wszytsko nie jest tak pdrazu i trzeba czekac no chybya ze ma sie wiellie szczescie.chcialabym zaszczepic W Was to ze naprawde kiedys sie uda i trzeba w to wierzyc.i juz tyle czekacie wiec moze ten mies czy dwa juz nie robie roznicy przy tym czasie juz straconym.ja wiem ze to mozw glupie ale tak jest.kupilas bilety na ta impreze wiec masz na co czekac zaraz beda swieta nastepna rzecz o ile robisz w domu to bedziesz miala robotymy bedziemy tu by Cie wspierac by sie wspierac zawsze.wiec nie wolno sie poddawac i trzeba mimo wszystko sie usmiechac.milego dnia kochane

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć. Dzisiaj taki znajomy który mieszka niedaleko nas zmarł. Miał 31 lat położył się i już nie wstał. Dwoje dzieci osierocił. Strasznie mną ta informacja wstrząsnęła. Jakoś od razu moje problemy stały się takie nieistotne. To jest prawda że co ma być to będzie. Chciałabym jednak umieć cieszyć się z tego co mam. Nie zamartwiać się bez potrzeby. Dalej nie mogę o tym przestać myśleć. Może niepotrzebnie poruszam tu takie tematy. Ale musiałam to z siebie wydusić.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Niby cos w tym jest ze jak czlowiek wyzuci cos z siebie to pomaga.dobija fakt ze byl bardzo mlody.ja stracilam bardZo dobrego kumpla ktory bylby moze czyms wiecej gdyby nie wypadek.o choc minelo juz 11 lat jak sobie przypomne to mnie dusi i czuje sie tak strasznie bezsilna.nigdy nie przebolalam jego smierci i nigdy nie przeboleje.w takich chwilach cieszymy siw najdrobniejsza rzecza jaka mamy.i docenia sie tak bardzo zycie.przykre to starsznie ze zycie sie tak szybko konczy.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Iwcia trzymam mocno kciuki za jutrzejsza wizyte i za pecherzyki👍

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Czołem..
                  Straszne to co przeczytałam wyżej ..nagła i niespodziewana śmierć ..ciekawe dlaczego tak się stało ..dlaczego właśnie jemu było to pisane ..1000 pytań nasuwa się od razu na myśl ..w sumie nigdy już się nie dowiemy ..jedynie co można przypuszczać , że to jakiś tętniak lub serce szwankowało lub Bóg wie co jeszcze ..szkoda człowieka kurcze blade ..ale taki jest już nas los ...nie wiadomo kto pierwszy z brzegu ..dlatego warto żyć w spokoju z własnym sumieniem ..nikt nie jest idealny ale zawsze można coś w sobie poprawić by nie było za pózno ..wyrazy współczucia dla rodziny składam ..
                  Zawsze pierwsi odchodzą ludzie dobrzy więc jest nadzieja , że będzie mu dobrze tam gdzie teraz jest ...
                  Pozdrawiam ...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć Uka27 , dziękuje za doping hehe , który mnie coraz bardziej motywuje do działań ..i czekam już na jutrzejszy dzień..oby diagnoza była konkretna a nie owijana w bawełnę ..bo się w końcu załamię ..póki co nie myślę dużo , żyję dniem codziennym ..wszystko wyjdzie w praniu ..nie spodziewam się cudów jakoś ..a wręcz jestem negatywnie nastawiona niestety ..tak jak wspominałam wcześniej nie mam siły , wiary , i nadziei ..liczę tylko na łut szczęścia po prostu
                    Piąteczka Uka27 !

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witaj Iwciu.trzymam mocno kciuki!!moze takie Twoje nastawienis jest dobre bo sie potem czlowiek nie rozczarowuje tak.ja jednak mysle ze bedzie dobrze i ja bede wierzyc za Ciebiezobaczymy jutto i daj znac odrazu.pozdarwiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Marta to dobrze , że piszesz o tym nieszczęściu , dajesz upust swoim emocjom..a to troszkę działa jak terapia ..im więcej się mówi , pisze , opowiada tym bardziej staje się to takie przyziemne ..trudno tu użyć słowa normalne ale z perspektywy czasu patrząc można to przyjąć do wiadomości lub pogodzić się z tym ..
                        Poza tym po to tu jesteśmy, żeby się wspierać ale i się uzewnętrzniać ..

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Spoko Ukuś , wypisze tu jutro wszystko tak jak na spowiedzi hehe ..
                          tylko trzeba będzie czekać bo wizyte mam umówioną na 18h10..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Czesc dziewczyny.dzis wstalam i mam taki zly dzien!!jestem zla bo w najlepszy dzien cyklu czyli wczoraj poklucilismy sie i nic z tego nis bylo.w sobote tak ale to za daleko do wtorku.tak sie wscieklam.dzien jest piekny sloneczny chce siezyc a ja mam humor popsuty juz na caly dzien.napiszcie co cos dobrego zebym choc mogla sie troche pocieszyc.Iwcia trzymam kciuki za dzia od samego ranamilego dnia kochane

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć Uka27 , głowa do góry maleńka ..czasem trzeba się też pokłócić ..tak dla zdrowotności ..szkoda , że to wypadło akurat w ten "ważny" dzień ale nie martw się bo zawsze to można nadrobić kochana mam nadzieję , że już Wam przeszło i właśnie się tulicie ..a z tą owulacją to dupa zbita jest bo nigdy nie wiadomo dokładnie kiedy pęka pęcherzyk ..bywają przecież opóznienia ..więc nic jeszcze straconego Dużo czułości i miłości Wam życze a urazy niech same miną ..
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jestem jeszcze przed lekarzem i czuję jakiś wewnętrzny niepokój i strach ..do tego mi się rano moja babcia śniła ..babcia jeszcze żyje ale już od 3 lat jest przybita do łóżka niestety ..ma również szereg innych chorób , o których nie chcę w ogóle wspominać ..swojej rodziny to już od dawna nie poznaje ..dotąd się tak dłużej nie zastanawiałam ..oczywiście mnie to strasznie dotyka i smutno mi jest .. no ale człowiek nie myśli , żyje intensywnie i się okazuje , że widzę ją parę razy do roku ..a dziś bach !!!!!!
                                Przyszła do mnie we śnie ...
                                Mam złe przeczucia ...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X