Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Co do objawów ciąży się tyczy to mnie się tak wydawało ostatnio , że zaciążyłam ..początkowo bolał mnie brzuch jak na okres , potem okresu nie było w ogóle , senności nie było ale za to w głowie się kręciło ..wtedy też miałam nieodpartą chęć na pomarańcze jak nigdy ..naczytałam się w internecie o tych pomarańczach i ogólnie o cytrusach i myślałam , że to jest to ..ale po 5 dniach opóznienia wątpliwości się same rozwiały ..
    Czasem podświadomie mózg się dostosowuje do naszych potrzeb i płata na figle ..Mam szczerą nadzieję, że się Ci uda Marta

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dzień dobry. Dzięki dziewczynki za miłe słowo. Ale nie robię sobie nadziei. Muszę zmusić się do jakiejś pracy ale przez to złe samopoczucie mam problem żeby z łóżka wstać. W środę idę do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania krwi. Od czasu poronienia w zeszłym roku z miesiąca na miesiąc coraz gorzej się czuję. Krwawiłam wtedy przez 7 dni bardzo obficie. Od tej pory jestem coraz słabsza i coraz bledsza. Objawy jak w anemii więc wolę to sprawdzić.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczyny.moze faktycznie to byc anemia.musisz isc do lekarza moze akurat spelni sie Twoje marzenia czego Ci z calego serca zycze.jesli jednak bedzie inaczej to nie zalamywac sie i dzialac dalej.moje dni tez sie zblizaja wiec mam nadzieje ze cos moze tym razem choc mowie Wam-ja jestem juz nastawiona na dlugie czekanie.nic nie zrobie ani nie przyspiesze.trzymam kciuki jak zawsze i codzien z osobna.milego dnia kochane.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Wiecie co wlasnie wyczytalam-ze facet podczas staran o dziecko tez powinien brac kwas foliowy.niby poprawia sie jakosc nasienia i samopoczucie.wiecie cos o tym?ja biore juz 5 mies.kwas bo planowalam ze tak powiem zajsc w ciaze w mies temu ale nie przerywam suplementacji tylko teraz mysle czy dawac swojemu ten kwas tez?

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Żółwik dziewczyny
            Beeeerk , beeeerk strasznie mi niedobrze jest haha wrzuciłam w siebie 10 pączków i pokutuje ..nadziwić się nie mogę jaki to człowiek głupi i lekkomyślny może być ..niby jadłam je cały dzień ale to żadna wymówka ..żałuje teraz bardzo i sobie obiecuje , że nigdy więcej a co roku jest to samo ..tylko głód cukrowy zaspokojony jak najbardziej jest ! Już zaczęłam właśnie dietę hehe ..
            Marta , przede wszystkim Twoje zdrowie jest najważniejsze i wiesz , że trzeba koniecznie pójść do lekarza ..bez względu na wzgląd zobaczysz , że będzie dobrze ..musi być nie ma innej opcji
            Pocieszę Cię więc i powiem , że mi dupsko za przeproszeniem rozrywa po tym Clo ..czuje takie parcie tam dole i w jajnikach jakbym miała zaraz rodzić ..a tu ulg nie ma ..praca , dom , mąż i znowu to samo ..zazdroszczę Ci możliwości dłuższego pospania , poleniuchowania ..ja zapycham już od 5h10
            ..i tak się zaczyna mój dzień często gęsto kładę się w okolicach północy i nie dosypiam permanentnie ..cóż , życie !
            Uka27 , pierwszy raz słyszę o czymś takim ..żeby facet zażywał kwas foliowy ? jeśli tak jest ...to ja chętnie nawet Bromergon i Clo moge mojemu odstąpić hehe tak w imię miłości i pokorności bo niby czemu kobiety mają ciągle cierpieć ..
            Ziew, Ziew ..pora sie położyć ...pa

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No wlasnie dzis pReczytalam i sama bylam zdziwiona.i teraz sie zastanwiam?i to nie jednej str.przeczytalam tylko kilku.jak bedziesz miala chwile to moze zobacz.paczki w tlusty czwartek to nie grzech i nie tuczamilej nocki.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Też tego kiedyś szukałam na necie i tyle samo było opinii za jak i przeciw. Lekarza w sumie się o to nie pytałam więc nie wiem. Poza tym na razie tylko moją płodność badamy. Może gdy jego zaczniemy to temat zostanie poruszony

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Skończyłam dziś wcześniej pracę więc uroczyście zaczynam weekendować
                  Ale mi dobrze hehe , pogoda piękna i warto gdzieś wyjść ..dotleniać to ja bym się chciała ciągle ale mój chłop nie zawsze ..ciekawa jestem jak to się skończy ..nadal bolą mnie jajniki i czuje jak cały czas pracują ..to uciążliwe jest i łapie się na tym , że chodzę dziwnie rozkraczona ..tak jakby mi lżej było ..wytrzymam te dwa dni jeszcze ..doktorek pewnie mi powie co dalej ..
                  każda wizyta jest dla nas nadzieją i nie chce słyszeć złych rzeczy , choć są niewykluczone ..dni płodne powinnam mieć jakoś tak koło 5 marca i myśle , że tym razem się uda ..oby się udało ! Boże , dlaczego ja tak lubię wyprzedzać czas ..może dlatego , że jestem coraz starsza ..a staruszki się niecierpliwią przecież hehe i wszystko im się należy ..
                  Ech , ech..
                  Do potem drogie panie ...

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam Wasja wlasnis Iwcia tez zaczynam weekend.robie nalesniki bo mojemu obiecalam a wieczorem siadziemy z lampka wina i ogladniemy jakis film fajny.ja zaczynam wlasnie dni plodne i tez mam wielka nadzieje.za Ciebis mocno kciuki trzymam caly czas!kurcze i zeby sie spelnilo nam WSZYSTKIM!wiosna idzie wiec czas na tak piekne zmiany)milego weekendu kochane.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć. Trzymam kciuki żeby pęcherzyk ładnie ci rósł i doszło w tym cyklu do zapłodnienia. Akurat ja takich odczuć po tym leku nie miałam więc może to dobry znak. Może nawet jakieś bliźniaki się przytrafią Ja z kolei czuję się bardzo źle i psychicznie i fizycznie. Przez te drugie leki przytyłam w ciągu tygodnia przeszło dwa kilo i poza tym napuchnięta jestem. Jutro idę na weselę a nie mieszczę się w sukienkę którą dopiero dwa tygodnie temu kupiłam. Dobiło mnie to. Poza tym w dalszym ciągu źle się czuję. Zgaga, słabo mi, rano mam mdłości. Przez te leki już nawet nie mam siły z łóżka wstać. Nie robię sobie nadziei ponieważ tych objawów ciąża nie mogłaby wywołać bo jeszcze za wcześnie. ( gdyby w ogóle była). Nie wiem tylko jak zniosę to jutrzejsze wesele.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Marta wiesz co mysle ze tak do konca tez nie mozesz brac ze to nie ciaza mimo iz mowisz ze to za szybko a z tego wzgledu ze kazda kobieta jsst inna.i nie wiadomo.szkoda tylko ze sie tak zle czujesz a masz wesele na glowie ale kyo wiedzial wczesniej ze bedzie tak?nic mi nie zostaje jak jednak miec nadzieje i zyczyc Ci dobrej zabawy mimo wszystko jutro.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Moja mama zawsze mówi że jak się nie chce iść to później się człowiek dobrze bawi. Zobaczymy. A co do reszty to dzisiaj kolejny test zrobiłam i nic. Chciałam mieć pewność bo przynajmniej kieliszek wina na weselu bez wyrzutów wypije. Dzisiaj mi temperatura skoczyła do poziomu trochę powyżej 37. Przypuszczam że to pewnie jakaś infekcja i ona też może na moje samopoczucie wpływa i opóźnienie @. Życzę wam udanego wieczoru

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dziękuje kolejny już raz - za wsparcie i otuchę ..jesteście wspaniałe po prostu! Strasznie żałuje , że wcześniej się tu nie zalogowałam mogłabym Was znać dłużej ..Uka27 , oj ,oj owocnych starań życzę Martuś Tobie to życzę dużo spokoju , żebyś mogła wszystko przemyśleć i nie dręczyć się ..te parę kilo w te czy we tę nie robi różnicy słonko a przecież robimy to po to , żeby dojść do celu Na stówę będziesz się bawiła rewelacyjnie a potem się będziesz z tego śmiała , zobaczysz ...acha , jeszcze coś ..kiedys przeczytałam na innym forum , że kobieta zrobiła sobie 3 testy ciążowe i wszystkie wyszły negatywne ..mało tego , zrobiła badanie z krwi i też wyszło negatywne ..potem poszła do lekarza , który stwierdził , że jest jednak w ciąży ..dziś te 3 negatywne testy ciążowe patrzą szerokimi oczyma z wózka i się uśmiechają
                            Głowa do góry dziewczyny , jesteśmy gotowe , prawda ?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Czesc)))ja sie znowu ciesze ,ze wogle trafilam na to forum mowilam wlasnie ze negatywne testy wcale nie daja tej 100% i ja tez wiele razy slyszalam ze mimo tego pkazalo sie ze to ciaza.Jejku jak ja Ci tego zycze!!!oczywiscie Wszystkim ale Ty moze bedziesz pierwsza i tchniesz szczescie w naskurcze to najpiekniejszy prezent na swieta bylby i trzymam mocno kciuki kurcze dziewczyny nie ma co tylko do roboty)milego weekendu dziewczyny i Marta udanej zabawy.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hejo
                                Rozpisywać to się o tej porze nie będę ale parę słów to należy..Miałam dzień pełen wrażeń i emocji i aż sie popłakałam kurde molek ..niektóre słowa mogą tak bardzo zranić , że hej ..a zwłaszcza jak wymawia je ktoś bliski ..tysiąc razy je analizowałam i dochodzę do wniosku , że ludzka bezczelność jest nieumiarkowana ..jednym słowem człowiek potrafi ..bo ludzie są zazdrośni i jak wiedzą , że się wszystko układa to celują w nasz słaby punkt ..dokładnie wiedzą kiedy zaboli ..przeważnie atakują stosując komentarze osobowe typu : "jesteś za gruba" , "za naiwna" , "nie myślisz", "trzeba dbać o siebie" , "jezu-jak Ty wyglądasz " i takie tam ...a jak chcą Cię przekonać , że jesteś chora to mówią tak : "wyglądasz tak jakbyś nie spała " , "podkrążone oczy masz ", " płakałaś " ? i setki innych ...Bo ludzie to MANIPULANCI i wmówia nam wszystko byle by zniszczyć nasze szczęście , nasz spokój !!!!!!!
                                Ukuś27, po tak dziwnym dniu to aż miło popatrzyć na ekran i przeczytać Twój wpis ..poczułam się od razu lepiej ..i kojarzę Cię z taką pozytywną duszą , która pragnie tylko dobra dla nas ..Doceniam to bardzo i się uśmiecham teraz do siebie bo widzę w Tobie przyjaciela ..myślę , że to Ty nas zaskoczysz wiadomością o ciąży bo chcę by spełniły się Twoje pragnienia
                                przesyłam Ci pozdrowienia ...
                                p.s miałam się nie rozpisywać ale nie wyszło jakoś hehe

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X