Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oj niech Bog da chociaz jedno.Marta trzymam kciuki za brak miesiaczki.dziewczyny pewnie tak jest ze nie do konca i podswiadomie mysle o tym.ja oczywiscie trzymam kciuki za nas wszystkie bardzk mocno.Iwcia Ty nie mow ze masz male szanse bo ja wierze ze wszystkk bedzie ok.musi byc.zobaczysz ze jeszcze kiedys z sumiechem wspomnisz to forum i ze mialas duzo czasu ))))zobaczycie.pozdrawiam Was

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Ja znowu jestem czlowiekiem wiecznie usmiechnietymzawsze tez mysle pozytywnie i ciezko czasem dociera do mnie ze cos moze byc zle.na szczescie zadko bardzo jest tak ze mimo moich pozytywnych mysli cos sie dzieje zle.chyba troche pod dobra gwiaza sie urodzilam i w dodatku w niedziele

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        No wlasnie napisalam ze kciuki trzymam ale powiedz czy dalej nie masz miesiaczki?i moze przeoczylam wpis ale kiedy masz ja miec?kurcze mam nadzieje ze sie uda a jak nie to nastepny raz sie uda

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witajcie, ja z meżem rowniez sie staram od 2 miesięcy.. niestety narazie rezultatow brak, on pracuje w skup samochodów wrocław i podejrzewam nawet ze moze mnie zdradza bo poznal jakas znajomą co pracuje przy pozycjonowanie wrocław i może z nią kreci... Sam fakt ze Ci, którzy nie chca miec dzieci zazwyczaj w nie wpadają, a Ci którzy podjęli świadoma decyzje i nie mogą mieć dziecka jest niesprawiedliwy
          Last edited by pieknamagdal; 04-03-2014, 21:22.
          Uwielbiam biegac...

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć. Ja też to gdzieś słyszałam że przed ślubem zachodzi się za pierwszym razem, a po ślubie to miesiące starań i nić Takie żarty ale coś w tym jest Będzie dobrze

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Uka jeśli to pytanie było do mnie to jakoś w tym tygodniu powinna być. Mam dopiero 25 dzień cyklu ale od kiedy zażywam te leki okres mam najpóźniej właśnie co 25 dni. Teraz pierwszy miesiąc kiedy inne biorę to się zobaczy. A podejrzewam ze niebawem nadejdzie po tym, że mnie piersi zaczynają boleć i ciemniejsze upławy się pojawiać. Najgorsze że na wesele w sobotę idę a tu jak nic wtedy będę w trakcie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Marta tak do Ciebie pisalam.kurcze ale te objawy moga tak samo przepowiadac miesiaczke jak i ciaze bo sa podobne z tego co wiem.wiec trzeba zymac kciuki mocno.ja bede trzymac!ja z kolei jak wczoraj mialam super dzien dzis do baniglowa mnie boli i pogoda tez do kitu.pieknamagda widzisz czasem nie do konca bo my z kolei jestesmy zareczeni ale slubu nie mamy i narazie nawet nie mysle o tym.i wsumie dopiero 2 mies staran ale tez nic.w kazdym razie choc Wam milego dnia zycze

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Wiem że objawy podobne ale niestety mam takie co miesiąc więc nie chce robić sobie nadziei bo i tak jak zwykle pewnie nic z tego poza tym w tym miesiącu jakoś nie było za dużo czasu na starania więc w sumie chciałabym już dostać żeby od nowa zacząć

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kurcze ja tez tak mam ze niby wiem ze nic z tego i czrkam zeby dostac bo wiadomo ze znowu bedzie mozna probowacszkoda ze zadna z nas tu obecnych nie ma dobrych wiadomosciale jest kolejny miesiac i kolejna nadzieja mze akurat wraz wiosna przyjda upragnione wiadomosci)))

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć ..
                      Dzisiaj pierwszy raz zażyłam Clo ..no i mam wiele nadziei w stosunku do tego leku ..wszystkie moje pragnienia i oczekiwania kryją się w tej pigułce ..zażyłam ją koło godziny 18 tuż przed zjedzeniem czegokolwiek ..w sumie nie wiem czy to dobra pora ale ponieważ skutki uboczne są nie miłe stwierdziłam , że lepiej będzie jak zażyję ją wieczorem ..jak na razie jest dobrze ..może lekkie zawroty głowy mam , dosłownie takie minimalne ..albo mi się wydaje bo już się boję ..nie , - jednak mi żołądek przewraca trochę ..litości hehe ..chyba zdziwiam !
                      Dziewczyny ja chce dzidzia , no hehe ...nie chce już czekać tylko miec już tak ot ..bez tych starań , bez wyliczeń , bez lekarstw ..chce przyjść do domu i po odebranych badaniach krwi zakomunikować mężowi , że będziemy rodzicami takie to było by prawdziwe i piękne ..A prawda jest szara kurcze pieczone ..oj szara ..dobrze , że pomimo wszystko jestem optymistką ..
                      Wiecie co ? cieszyłabym się bardzo gdyby każda z nas po kolei zachodziła w ciąże , byśmy mogli zmienić forum na np..mamy karmiące lub mamusie 2015 hehe ..
                      Myślałyście już może o imionach dla Waszych pociech ?
                      podajcie jakieś przykłady

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Teraz z innej beczki trochę ..właśnie leci w telewizji spot "Voice" i muszę przyznać , że bardzo lubię oglądać ten program ..nie mogę się już doczekać soboty ..To takie moje sobotnie coś ..na bółe , na żale , na nerwy , na nudę ..działa jak narkotyk ..im dłużej oglądasz tym więcej chcesz

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Wiec zycze powodzenia z tym lekiem.dobrze pomyslalas skoro masz zle sie czuc po nim to lepiej juz o takiej porze gdzie zaraz siadziesz albo sie polozysz.tez bym chciala zeby tak bylo jak mowisz najlepiej wszystkie na raz bysmy zaszly w ciaze o naprawde szczerze trzymam kciuki za nas wszystkieja myslalam juz o imonach jakis czas temu))))dla chlopca Natan dziewczynki Julcia-oklepane w polsce ale raz ze ja w pl nie mieszkam a dwa ze starsznie mi sie podoba

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Iwcia z tego co lekarz mi mówił to leki najlepiej rano zażywać. Ale skoro już wieczorem zaczęłaś to przez ten miesiąc o jednej porze zażywaj. Nie chce cie martwić ale skutki utrzymują się nie tylko po zażyciu ale i przez cały czas w trakcie brania i nawet trochę później chyba że prześpisz ten czas. No ale skutki uboczne wcale nie muszą wystąpić. Może ty będziesz lepiej je znosić. Tego ci kochana życzę

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Strasznie Ci dziękuje Uka27 bo mnie i nas wszystkie podbudowujesz cały czas ..To miłe jest kochana oczywiście my również trzymamy za Ciebie kciuki ..Julcia mnie się również podoba ..Emiśka mi się marzy lub Eryka lub Michalinka albo Julian , Jakub, Franek, Filip
                              Pozdrowionka posyłam tam gdzie żyjesz

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dziekuje za mile slowapo to tu jestesmy niezawsze bardzo chetnie pomoge.Michalina mi sie tez bardO podobatylko zeby w miare szybko sie przydaly bo jak wiadomo kobiwta zmienna jest.mi przedtem Olivier sie podobalo ale teraz jakso tak strasznie Natan.oj dziewczyny imona mamy trzeba sie brac do robotya uda sie nam wszystkim

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X