Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Tak masz racje nie mam zadnych problemow-bynajmniej mi sie tak wydaje bo to dopiero 2 mies staran.moja historia to zadna historia znalazlam to forum szukajac info o ciazy,dzieciach itd a ze zobaczylam ze pisza tez dziewczyny ktore zaczynaja dziela sie radami i tym wszytskim czego nie dowiesz sie jednak z neta postanowialam sie dopisac by sie dzielic i wspierac inne dziewczynyi wsumie tyle

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      A to wszystko już teraz rozumiem Uka27 , mam nadzieję , że będziemy się wspierać aż do końca ..a nawet jeden dzień dłużej hehe ..Oby wszystko było po naszej myśli

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Tak masz racje nie mam zadnych problemow-bynajmniej mi sie tak wydaje bo to dopiero 2 mies staran.moja historia to zadna historia znalazlam to forum szukajac info o ciazy,dzieciach itd a ze zobaczylam ze pisza tez dziewczyny ktore zaczynaja dziela sie radami i tym wszytskim czego nie dowiesz sie jednak z neta postanowialam sie dopisac by sie dzielic i wspierac inne dziewczynyi wsumie tyle

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Cześć dziewczyny! Chciałabym być częścią tego klubu i podzielić się również swoją historią. Nasze starania trwają już kilka lat, jak dotąd się nie udawało. W tym roku zdecydowaliśmy się pojechać do specjalistycznej kliniki. Od przyszłego miesiąca startujemy z badaniami i dalszy krokami...Znowu mam w sobie nadzieję,że w końcu spełni się nasze marzenie...upragnione, wyczekane, utęsknione. Największy z cudów jakim jest dziecko. Życzę wszystkim dużo wytrwałości w dążeniu do celu

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Dzięki za miłe słowa Tobie również życzę, żeby się udało! Będziemy trzymać kciuki...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Cześć. Wszystkie musimy być wytrwałe. Wierzę że nam się uda. Nie ma innego wyjścia

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Dzień dobry Wam wszystkim ..
                Ja dzisiaj zamiast spacerować z mężem po alejach naszego osiedlowego parku, poranek spędziłam w Centrum Leczenia Niepłodności ..oczywiście jak przystało na niedzielę był ogromny tłok bo każdy woli iść do lekarza w weekend (po co tracić dni urlopowe)..niby byłam umówiona ale to tak nie działa hehe za dobrze by było tak więc jak nadeszła moja kolej to się ucieszyłam ..Pan doktor chyba mniej hehe bo się wyraznie spieszył ..moje usg przy pełnym pęcherzu trwało dosłownie minutę , po czym dodał , że wszystko jest w porządku Uffffff..przepisał kolejny lek do stymulacji jajników (Clostilbegyt) no i zaprasza mnie w kolejną niedzielę na wizytę ..Hm, wyszłam trochę skołowana ..myślę sobie tak -pewnie zainkasuje 150 zł bo wizyta z usg 130 plus 20 recepta -dodam tylko , że czas spotkania i rozmowy z nim dzisiaj trwał 3 minuty ..podchodzimy do kasy a tu szok ..słyszę 50 zł ..pytam może to jakaś pomyłka ?..nie , odpowiada na to pielęgniarka ..płaci pani 50 zł ..Normalnie mnie ścięło z nóg ! Nigdy niżej stówki tam nie zapłaciłam stąd to moje wielkie zdziwienie Szybko doszłam więc do wniosku , że będę mogła sobie pozwolić na jakąś pocieszkę ..podobała mi się kiedyś taka fajna bluzka i było by fajnie ją mieć ..Bo wiecie co ? nie pamiętam kiedy ostatnio coś nowego miałam ..przecież wszystkie nasze oszczędności przeznaczamy na klinikę ..a dziś taki wyjątek Fajnie !
                Noemi podajmy sobie dłoń , też się długo staramy ale będziemy walczyć do końca więc fajnie będzie się wymienić poglądami
                Pozdrawiam Was..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  To super Iwcia. Nam kobietą zakupy zawsze humor poprawiają. Ja już mam drugie podejście do tego leku. Pod koniec 2012 roku brałam bo przez 4 miesiące razem z luteiną i po jakimś miesiącu od zakończenia kuracji udało mi się zajść w ciąże i myślę że to dzięki lekowi, lekarz na usg widział dwa zarodki a to podobno częste podczas stosowania tego leku. No niestety poroniłam i teraz pierwszy cykl znowu zażywam clo. Jeśli możesz to napisz czy w trakcie zażywania tego leku miałaś jakieś skutki uboczne, typu osłabienie, mdłości itd. Bo na mnie niestety wszystkie te leki tak działają.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    O w zakupach faktycznie jest cos ze poprawiaja humorszkoda ze musicie sie tyle nachodzic ,najesc tych lekow ale wlasnie jak mowicie co sie nie robi dla spelnienia marzen!ciesze sie ze sie nie poddajecie bo nastawienie jest bardzo wazne.i doczekacie sie wkoncu-doczekamy bo cos musimy zrobic z ta miloscia ktora czeka na mala istotke.trzymam kciuki za leczenie .bedzie dobrze.milego wieczoru.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dobry wieczór , to znowu ja ..całkiem odprężona i zadowolona z dzisiejszego dnia ..jakoś szybko minął i aż się wierzyć nie chce , że jutro już do pracy ..poniedziałek pewno się będzie wlekł jak zawsze ale damy radę ..we wtorek zaś czyli w moim piątym dniu cyklu mam zacząć zażywać Clo i się zastanawiam jak to będzie ..Hm , będę go brać tylko do dziewiątego dnia cyklu i w przyszłą niedzielę usg ..zadaje sobie pytanie dlaczego mam zażyć tylko 5 tabletek ? w opakowaniu jest ich sporo ..posłucham się lekarza oczywiście i tak zrobię ale jak czytam różne fora w internecie to porównuje się z innymi dziewczynami , które zażywały ten lek przez pół roku i się zastanawiam skąd ta różnica ? no nic , pożyjemy , zobaczymy ..Pierwszy raz będę brała to świństwo ..dotąd brałam tylko Bromergon i kwas foliowy ale lista zaczyna mi się wydłużać ..Boję się trochę bo już obecnie świrują mi jajniki i czuje się dosłownie taka nabrzmiała jakbym miała eksplodować ale co zrobić ..mus to mus ..do tej pory nawet nie miałam tak wiele skutków ubocznych , w miarę jest ok ..jedynym problemem są zaparcia , które się często pojawiają ztym też staram sobie radzić ..
                      Ciężki ten los przyszłych mam , prawda ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Moze tylko 5 dni bo maja" podreperowac "a nie leczyc w sensie ze poprostu nie jest tak zle-rozumiesz o co mi chodzi.ja niestety nie moge Ci pomoc .u nas niedziela tez jakos tak zleciala a teraz tak sie objadlam ze malo nie pekne!od jutra zaczynam sie brac za siebie bo od kiedy nie pale to sie pare kg nazbieralo i samej mi z soba ciezkoa na wage nawet nie staje!!!kurcze fajnie ze jest to forumw tym temacie nie zabardzo mam pogadac bo dopiero pierwsza kolezanka w ciazy a reszty nie bede zameczac tematem ktory wogle ich nie dotyczy.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Z góry dziękuje Uka27 , choć może nie powinnam , żeby nie zapeszyć
                          Sądzę , że tam w górze siedzą , uśmiechają się do nas malusieńkie aniołki .. kiedyś któryś z nich( mam nadzieję)- poda mi rączkę i na zawsze zostanie ze mną ..na razie jeszcze go nie dosięgam ale pokonam nawet najdłuższą przestrzeń by odebrać moje szczęście
                          Pozdrowionka ..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Aj jaj jaj ..ja też nie mało dziś w siebie wsunęłam ale to co hehe ..trzeba jakoś zabić głoda , stresa i tym podobne ..teraz nawet jem heh masakra jest jakaś ..chyba wiosna idzie hehe faktycznie przyda się dieta..strach stanąć na wagę

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Iwcia36 nie ma sprawy zawsze sluze pomoca o ile bede mogla i wsparciem.i napewno sie doczekasz zobaczysz tego malego aniolka kazdej z nas tego zycze z calego serca.widzisz lekarz nie powiedzial Ci ze nie ma szans czy czegos podobnego.wiec w tej kwesti nie ma sie co martwic.wiec teraz czekac kolejnych wizyt i myslec pozytywnie!!kurcze patrze tak czsami na starsze wpisy i tu malo ktorej sie udalo zajsc szybko kazda czeka wiec ja juz sie pogodzilam z ta mysla ze tak szybko sie to nie stanie.co do jedzenia masz racje trzeba sobie jakos dogadzac ale od jutra naprawde sie biore za siebie))i pochwale sie za jakis czas-mam nadzieje))))))

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Rezultatami diety cwiczen oczywiscie))

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X