Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No wczoraj wieczorem okazalo sie ze dostalam@.wiec sie troche zawiodlam ale na nastepny miesiac zawsze jest szansa tylko teraz sie przylozymy do tegow tym mies tak nie specjalnie bo po tym 1 stycznia musialam brac tabletki i gin.odradzil starania w tamtym cyklu.Ale zaczyna sie drugi wiec bede dobrej myslina szczescie kwas foliowy biore juz 4 mies teraz tylko zaczne jesc wiecej owocow i warzyw-takei postanowienie noworoczne))

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Głowa do góry. Grunt to zbytnio się nie nakręcać. Trzymam w kciuki.



      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Z takim wlasnie nastawieniem bede podchodzic bo jak widac -jesli sie bardzo chce to jest inaczej.Dzieki wielkie za kciuki.pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam Was.wczoraj rozmawialm z mama I powiedziala mi ze rozstepy pojawily sie u niej w 4 mies I nawet brzucha nie miala.moje pytanie czy taka sklonnosc odziedziczylam czy jest szansa ze jednak moze byc inaczej? Wiem moze to glupie ale jednak boje sie tych rozstepow.od piatku zazynamy starnia znowu wiec bede dobrej mysli a moze sa jakies szczesliwe posiadaczki testu pozytywnego)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Cześć dziewczynki. Jestem tu nowa. Mam pytanie przede wszystkim do ulcia04: jak to zrobić żeby się nie nakręcać. W skrócie: my staramy się już 16 miesięcy. W między czasie poroniłam jakieś 9 miesięcy temu. Może nie było by tak źle gdyby nie to że moje najbliższe przyjaciółki albo mają maleństwa albo są w ciąży. Dodam że zażywam luteinę, która potęguje u mnie jeszcze depresję. Macie może jakieś pomysły na odstresowanie?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Moze to ktos uznac za glupie I to nawet bardzo ale ja mimo , ze nie staram sie tak dlugo jeszcze ale chec posiadania dziecka jest duza to aby sie nie nakrecac wtlumaczylam sobie poprostu ze bedzie kiedy ma byc a narazie bedzie lato I jeszcze to lato bede wygladac jak zawsze I zaloze stroj kompielowy, poopalam sie) czego w ciazy nie zrobie.dla jednych moze to byc glupie I samolubne w jakis sposob ale mysle ze kazdy sposob jest dobry by nie mysles o tym obsesyjnie a z kolei mi wtlumaczanie sobie zeby sie nie nakrecac skutkowalo tym ze jeszcze bardziej chcialam go miec.pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Chyba też muszę zacząć tak myśleć. Tylko że chwilowo nie pracuję i za dużo wolnego czasu mam. A do lata jeszcze tyle czasu Tobie uka27 z pewnością szybko się uda jeśli dalej będziesz tak pozytywnie do tego tematu podchodzić. Gdybym też tak umiała.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Oj nie wiem bo ja tez nie pracuje do tego mieszkam za granica I nie mam zadnych prakrycznie zznajomycha jak pomysle o malenstwie to wiem ze juz nigdy nie pomysle ze jestem samotna.tak do lata duzo czasu ale np.mozesz zaczac cwiczyc-wlasnie do lata ja tak zrobilam nic tam ciezkiego ot poprostu zeby miec jakis cel.u mnie ta metoda myslenia o czym innym zaczela sie sprawdzac.moze jak sie tak zastanowisz dobrze nad tym pomyslem I stwierdzisz sama ze faktycznie moze to dobry pomysl to sama nie bedziesz wiedziec kiedy przestaniesz myslec o dziecku))

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Mam dokładnie taki sam plan. Mam zamiar ćwiczyć. Nawet zaczęłam tyle że w drugiej połowie cyklu gorzej się czuję i musiałam przerwać. Znając życie po okresie znowu zacznę. Ale u mnie nie będzie to takie łatwe, żeby przestać myśleć. Muszę pilnować pór przyjmowania leków więc myśli same się nasuwają niestety.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Cześć dziewczyny

                      A więc aby się odstresować, nie myśleć cały czas o ciąży to może jakieś hobby sobie znajdziecie? Może zapiszcie się na areobic, zumbe, pilates, basen? Po prostu korzystajcie z życia, kochajcie się kiedy macie ochotę nie tylko w czasie owulacji.
                      Polecam Femifertil, tableteczki na bazie ziół. Wspomagają płodność
                      Powiem wam, że nam się udało po pierwszym miesiącu nie myślenia o ciązy. I tego wam też życzę !



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dokladnie cieszyc sie zyciem.Moja przyjaciolka mowi spij ile wlezie bo za jakis czas juz sie nie wypisz i caly czas mowi zeby cieszyc sie jeszcze ,,wolnascia,,bo za jakis czas bedziesz o tym marzycmarta8512 poprzekladaj tabletki do innych pojemniczkow by Ci te nie przypominaly.jak cos wymysle jeszcze to Ci napiszeja jakies 3-4 mies temu jak postanowilismy miec malucha myslalam dzien w dzien nawet w nocy.moglam myslec bo bylo to wlansie 3-4 mies a starania zaplanowalismy wlasnie zaczac w styczniu.im blizej bylo stycznia ja zaczelam uswiadamiac sobie ze to juz ,ze zycie sie zmieni i nic juz nie bedzie takie same.a ze uwielbiam spac zaczelam spac godz.dluzejzaczelam planowac wakacje i tak samo z siebie przestalo sie myslecpozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzięki dziewczynki. Próbuje. Też zaczęłam wakacje planować i ćwiczyć więc może przestanę myśleć. Ale okres co 21 dni już drugi raz z rzędu mi nie pomaga. Przez to już drugi raz muszę wizytę u lekarza przełożyć.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            A moge zapytac czy na cos chorujesz czy cos innego sie dzieje ze bierzesz te leki i ta wizyta u lekarza.Domyslam sie ze wszytsko moze Ci przypominac ja wsumie tez tak czasem mam nawet cos co nie jest z nia powiazane i jak slyszalam ze problem jest w glowie ze trzeba sie wyluzowac to mnie szlak trafial.ale tak naprawde ile jest takich ktore zdecydowaly sie na dziecko i myslaly od poczatku w ten sposob by odpuscic?nie znam takiej.tak naprawde chyba musimy prezjsc przez ten etap.Ja sie zgadzam z tym ze trzeba ptrzestac myslec o tym ale co niektorym przychodzi to latwiej innym gorzej.wiec jedyne wyjscie wbic sobei to to glowy ja niestety musialm wbic choc jak wspomnialam moje starania w porowaniu do Waszych sa na starcie.ale wszytskie uwagi biore do serca-nic przeciez nei zaszkodzi a sa modrzejsze ktore juz to przeszly.wiec nie zostaje nic innego jak planowanie tych wakacji cwiczenia aby dobrze wygladac w stroju kompielowym i cieszyc sie z zycia bo kiedys sie zmieni o 360 stopni

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Cześć. Jeden lekarz ginekolog zauważył że tworzą mi się torbiele w jajnikach. Przez co skierował mnie do endokrynologa, ten z kolei od roku kiedy do niego chodzę zrobił tylko badania krwi i według niego nie ma żadnych powodów żebym nie mogła zajść w ciąże. Tyle że przez ten czas nie miałam ani jednego badania ginekologicznego. Przez rok czasu dużo się przecież mogło zmienić. Dzisiaj idę do innego lekarza, naczekałam się na wizytę i akurat w niedzielę okres dostałam. Nie wiem czy jest sens dzisiaj iść, bo badania i tak nie zrobi. Tyle że przez tą luteinę mam okres co 22 dni. (Wiem że ona nie powinna takich rzeczy wywoływać, ale wcześniej tak często okresu nie miałam.) Sama nad różnymi przyczynami się zastanawiam.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                W nas w pl gdzie mieszkam mamy super ginek.i on robi badania nawet podczas okresu.moze ten tez robi.torbiele o ile cos tam wiem nie sa przeciwskazaniami do ciazy.po wizycie zobaczysz co I jak ja bede trzymac kciuki.glowa do gory.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X