Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez oliwia33 Pokaż wiadomość
    czuje się dobrze, Maleństwa jeszcze nie widziałam jestem w 7 tygodniu. Tak się ciesze, aż nie wierze, że to się dzieje naprawde

    jutro mam wizyte u lekarza.
    Gratulacje.

    Też spędziłam tu długo na wątku ale okazało się że musimy zmienić plany związane z drugim dzieciątkiem. No i właśnie wtedy po 2 latach nieudanych starań los zmienił sam nasze plany. Mimo że zaczęliśmy uważać stalo się a teraz mały kopacz rośnie w brzuchu. Przesyłam więc dużo pozytywnych fluidkow. Łapcie i chwalcie się już małymi fasolkami .

    ©©©©©©©©&# 169;©©©©©©©&#16 9;©©©©©©©© ©©©©©©©©&# 169;©©©©©©©&#16 9;©
    ©©©©©©©©&# 169;©©©©©©©&#16 9;©©©©©©©© ©©©©©©©©&# 169;©©©©©©©&#16 9;©
    ©©©©©©©©&# 169;©©©©©©©&#16 9;©©©©©©©© ©©©©©©©©&# 169;©©©©©©©&#16 9;©
    Last edited by niuniakura; 25-11-2013, 17:34.



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Muszę się pochwalić, choć może za wcześnie i nie powinnam zapeszać ale też jestem w ciąży dzisiaj zrobiłam kolejny test i wyszedł pozytywny normalnie nie wierzę zaraz lecę umówić się do lekarza Jestem mega szczęśliwa
      Zuzia




      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Super Kinga 3mam kciuki!!!
        Ktora nastepna??
        Oliwia jak u Ciebie? jak Fasolka
        Mama tez sie nie odzywasz?? moze tez juz cos zaskoczylo
        U mnie po staremu,praca,Laura,praca,Laura... itd szkoda,ze nie moge sie z Wami znowu starac :P

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej
          Dziewczynki gratulacje
          My jutro jedziemy na usg jak to corcia mowi jedziemy zobaczyc mala dzidzie w telewizorku
          buziaki dla Was



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Mnie ciągle boli brzuch, wiem, że tak bywa przy Zuzce też tak miałam ale nie pamiętam jak długo i wiecie... tak długo się staraliśmy, że mi zaczyna chyba odbijać tak się boję o zdrowie maleństwa a wizyta dopiero w przyszły wtorek Zaczyna mnie mdlić na szczęście nie wymiotuję i mam nadzieję że to się nie zmieni pamiętam te straszne czasy, kiedy nic zjeść nie mogłam Teraz mam tylko nadzieję, że wszystko ale to wszystko będzie w porządku, wręcz musi być Myślicie, że mi odbija? hmm chyba jest taka opcja
            Zuzia




            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kinga to normalne Duzo zdrowka Wam zycze Dziewczynki w tym pieknym stanie i szczesliwego rozwiazania,chwalcie sie potem fasolkami w brzuszku - wstawiajcie fotki z usg i nie bagatelizujcie zadnych boli, bo w moim przypadku to czytalyscie.. :/ chociaz w sumie u mnie to i tak nic by nie uratowalo,bo to tak czy siak puste jajo bylo.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Jedyne co mnie martwi to to ze miewam mikroskopijne plamienia nie cały czas ale zdarza się jakaś mikroskopijna ilość może jestem przewrażliwiona nie wiem :/ po prostu się boję o to maleństwo ehh najgorsze jest to, że do tego lekarza, którego mam trzeba się umawiać na ileś tam przed i nie mam możliwości jakiegoś stałego kontaktu. I nie wiem czy czekać na tę wizytę czy iść do szpitala żeby zobaczyli czy wszystko jest w porządku...
                Zuzia




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej
                  Wczoraj bylismy na usg 12 tydzien i 4 dni
                  termin mam na 7 czerwca
                  Attached Files



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Cześć

                    No i ja po części dołączam do waszego grona. Co prawda dopiero teraz podjęliśmy decyzję o odstawieniu tabletek, tzn od 3 tygodni już nie biorę ale zanim zaczniemy starania to muszę ustabilizować organizm po tabletkach.
                    Powiedzcie mi czy któraś z was po odstawieniu miała bóle jak na owulację? Bo ja miewam takie od dłuższego czasu i to nie ma nic wspólnego z owu.



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Kinga w tak wczesnej ciąży może dochodzić do lekkiego plamienie bo jak się zarodek zagniezdza to w tym miejscu robi się ranka-mały krwiaczek i on sie potem oproznia. Miałam tak w pierwszej i teraz. Jeśli to nie zywa krew i nie dużo to raczej bez paniki. Robilas badanie progesteronu? Jeśli za niski to też możesz płacić ale wtedy szybko duphaston albo luteina.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Hej Dziewczyny ja juz calkiem doszlam do siebie jestem juz po pierwsze,normalnej @, na tabletkach,bezbolesnie,5 dni i normalna byla,nie obfita i nie skapa.
                        aniazio super ) ciesze sie razem z Wami i zycze spokojnych dni az do rozwiazania i przy porodzie oczywiscie,szybko i bezbolesnie
                        Kinga i jak u Ciebie? mam nadzieje,ze wszystko w porzadku i sie wyjasnilo z tym plamieniem?
                        Ulcia tak ja takie mialam jak odstawilam tabletki..mialam wrazenie jakby zaraz miasla dostac @,ciagnacy,klujacy bol oooo cos okropnego i potem przy kazdej owulacji to czulam i przy zblizajacym sie @. Z tym,ze u mnie zawsze jak tylko bylA @ to mialam straszne bole,ze zwykly lek przeciwbolowy nie dzialal. A jak bralam tabletki to teraz jak reka odjal

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej co tu tak cicho??
                          Wczoraj sie dowiedzialam,ze moja cioteczna, bardzo mi bliska siostra jest w ciazy, w 9 tygodniu.
                          I tak kiedys mowilysmy,ze razem bedziemy chodzic w ciazy..no zeby mnie nie spotkalo to co spotkalo to ja bym urodzila w maju a ona ma na lipiec..eh
                          Ale wogole sie dziwie,bo brala od baaaaardzo dawna tabsy majac moze 16 lat,z przerwami czasem,teraz po slubie odstawila,a ma teraz 29lat i 2 msc i ciaza bez komplikacji z zajsciem..szok
                          A co u Was dziewczyny??

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Insomnia jak są tabletki dobrze dobrane i kontroluje się organizm, tj robi się badania kontrolne to dlaczego ma się ciąża nie udać bez komplikacji?
                            Mi np lekarka zanim wypisze kolejną receptę na tabletki to najpierw mnie zbada, zrobi usg i zleci badania kontrolne.



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej
                              U nas w sumie w porządku troche boli mnie brzuch i dopoki macica sie nie podniesie to bedzie bolalo niestety :/ Zaczynamy 7 tydzień i zaczynają się również ciążowe dolegliwości
                              Zuzia




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Ja ostanie tabletki brałam w czerwcu 2013 czyli mamy już prawie 7 miesięcy a zaczęliśmy właśnie starania o drugie dzieciątkotakże nie mogę się już doczekać czy się uda planowany okres ma być około 18 stycznia..ehh co za stres
                                Last edited by Ewwa25; 06-01-2014, 12:17.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X