Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Insoomnia i co u Ciebie??Odezwał się Twój mezczyzna??Nie obwiniaj się, że nie zauważyłaś, że coś jest nie tak. W każdym zwiazku zdarzają się kryzysy, a my wiecznie zabiegani pewnych rzeczy nie widzimy. Ja byłam dzisiaj u lekarza. Lekarz naprawdę fantastyczny. W gabinecie siedziałam chyba z 45 minut. Te moje wyniki nie do końca są miarodajne ponieważ według lekarza ten krótki cykl był bezowulacyjny. Mam zrobić jeszcze inne hormony, ponieważ lekarz podejrzewa niestety zespół policystycznych jajników. I lekarz powiedział, że mój mężczyzna też powinien się przebadać, a wydaje mi się, ze nie ma na to szans. Nie wiem jak mam go przekonać, żeby się zgodził na badanie??
    Ninkapa to wcale nie jest głupie pytanie jak wejdziesz sobie na ovu są tam pytania i odpowiedzi, gdzie wszystko dokładnie jest wyjaśnione. Ja mierzyłam dopochwowo. Jak byś miała jakieś pytania co do działania ovu to pytaj śmiało.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej
      mama a jakos tak dalej dziwnie albo ja mam takie wrazenie,tak naprawde to zobacze co dzis bedzie..Po rozmowie w niedziele,zadzwonilam do Niego we wtorek popoludniu ale nie odebral bo pewnie pracowal, wiec napisalam sms,ze prace dostalam. On dopiero po 2h odpisal,ze to super,od kiedy ide juz do roboty? no i ja napisalam,ze juz zaczynam w tym tygodniu i zapytalam kiedy przyjedzie,oczywiscie nie wiem jeszcze napisal:/
      No i tak czekalam do wczoraj..az w koncu znowu napisalam choc bylo jasne,ze w weekend sie widzimy i myslalam,ze w sobote po jego pracy. Napisalam czy przyjedzie i odp mi,ze jutro,ok? no i ja nic juz nie pisalam i takie to nie wiadomo co:/ czekam dzis az sie odezwie i przyjedzie.. mam tylko nadzieje,ze wczoraj nie zamienil mnie na jakas impreze.
      No jesli chodzi o badania to ja nie wiem czemu facet nie chce sie nigdy badac? u Nas tez tak bylo jak przez 5msc nie zachodzilam w ciaze to powiedzialam mu,ze moze niech idzie sie przebada to tylko bylo"po co".. boja sie czegos :P

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej co tu taka cisza??? starcie sie czy nie :P w koncu hehe
        Ja mam przykra wiadomosc,chociaz juz sie troche otrzasnelam prawie po wszystkim. W niedziele nie przyjechal,ja zadzwonilam On mnie olał,takze rozstalam sie z nim a w kazdym badz razie nie zamierzam wracac do niego napewno jak mu sie odwidzi za tydzien, dwa, miesiac chociaz wiem ze tak sie nie stanie. W kazdym badz razie w poniedzialek zapuchnieta poszlam do nowej pracy..pierwszy dzien! i nie wiem czemu ale jakas strzala amora mnie trafila to jest nieprawdopodobne! tak mi sie jeden kolega spodobal,ze normalnie bedac w pracy zapomnialam o Bozym swiecie, dzis z Nim w temat i juz teraz siedze w domu to wogole nie mysle o ostatnich przykrych wydarzeniach...a tak naprawde to probuje nie dopuszczac mysli o Swoim Bylym,moze tak i lepiej. Nie mowie,ze cos tam planuje wobec tego kolegi z pracy ale to takie zapelnienie troche jakby dziury..mysli,nie wiem jak to opisac na chwile,zeby zapomniec o przykrosciach i to dziala naprawde
        Szkoda jak sie okaze,ze ma Kogos no ale trudno zdaze moze zapomniec o swoim ex za ten czas hehehe

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Insoomnia przykro mi, że jednak Wam nie wyszło, ale skoro nie zdobył się na to żeby z Tobą porozmawiać to znaczy, że nie jest Ciebie wart. A co do kolegi z pracy to wiesz klin klinem i nawet gdyby miało nic z tego nie wyjść to przynajmniej nie będziesz myślała o swoim ex. A jak w nowej pracy??
          Ja jestem załamana. Odebrałam dzisiaj wyniki hormonów, ktore są podwyższone co wskazuje jednak na zespół policystycznych jajników A jak czytałam to cięzko jest przy tym zespole zajść w ciąze i obawiam sie, ze nigdy nie doczekam sie maluszka i mam strasznego doła.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam kochane czytając wasze posty wreszcie poczułam się że nie jestem sama...ja już od prawie roku staramy się z mężem o bobasa i nic już brakuję mi sił nerwów no i to ciągłe czekanie....wysiadam psychicznie ...pozdrawiam wszystkie starające się

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              U nas też nadal nic, w niedzielę dostałam @, więc zaczynamy kolejny miesiąc starań i ciągle zastanawiam się, ile jeszcze trzeba będzie czekać i czy w ogóle się kiedykolwiek doczekamy, wiem, że pół roku to nie tak długo, ale zaczynam mieć dość

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                madureczka coś o tym wiem u nas też co miesiąc tyle nadzieji a jak zwykle nic...to nie takie proste jak sie kiedyś wydawało "zrobić sobie dzieciaka "

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam Was dziewczyny. Jestem w podobnej sytuacji. Już od miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia i już tyle razy byłam pełna nadziei, która w jednej chwili pękała jak bańka mydlana.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    to chyba nasza psychika jet tak zablokowana tą myślą o posiadaniu dziecka i dlatego jest jak jest...ale jak tu nie myśleć...

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      A ja mam syna 7 lat i staramy się od pięciu lat o drugie dziecko, bez skutecznie.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej wam, jestem specyficznym przypadkiem, staramy sie na pewno za krótko, ale obawy sie pojawiają. Mamy 5letniego synka, wiemy po nim, ze do "wiatropylnych" się nie zaliczam. Gdy miałam 15 lat mialam przeboje z miesiączkowaniam, miewałam krwotoki lub np okres dwutygodniowy ponad, albo po 2 w miesiącu i tak różnie, pamiętam, że brałam luteinę taką w "słoiczkach" i bodaj duphaston choć może to w ogóle na coś innego np grypę hehe, kiedyś lekarz przebąknął, że mogę mieć problemy z zajściem w ciążę, ostatnio ginekolog pytała czy poród miałam długi bo mam zniekształconą macicę chyba i może być problem z zajściem.Mąż często wyjeżdża na długo ale gdy jest próbujemy codziennie i za każdym razem myślę, że tym razem na pewno, po czym (nie sądziłam, że tak się przejmę) straszne rozczarowanie, a to test negatywny, a to okres gdy już objawy przypisywałam ciąży. Wstyd przyznać ale nie wiem kiedy są dni płodne itd. w ogóle sie na tym nie znam, i tak mój okres zjawia się kiedy chce.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kochane moje, przepraszam, że się nie odezwałam. wydarzył się cud jestem w ciąży

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Oliwia GRATULACJE!
                            napisz coś więcej który tydzień? widziałaś już maleństwo na usg? jak się czujesz?


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oliwia noooooooooooooooooooooooooooooooooo nareszcie!!!!!!!!! GRATULUJE!!!!! :************************
                              ja to tez nowa praca to nie mam jak zajrzec,nowe zycie se ukladam jakos,zapomnialam juz o przykrosciach i za czesto tez wlasnie nie zagladam
                              A wogole to sie wkurze za moment,bo nie wiem co robic??? 29 dni po zabiegu mialam plamienia z krwia i myslalam ze @ rozkreca sie wiec wzielam tabsa,na drugi dzien znowu wzielam ale nic juz nie bylo?? jakies jednorazowe plamienie a ja tabsy dalej biore juz 5 dzien i @ nie ma i co dalej?? kuzwa no...

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                czuje się dobrze, Maleństwa jeszcze nie widziałam jestem w 7 tygodniu. Tak się ciesze, aż nie wierze, że to się dzieje naprawde

                                jutro mam wizyte u lekarza.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X