Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witam czy mozna dolaczyc

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej dziewczyny
      Oliwia wzielam Go do pionu i jedzie ze mna jutro na to usg ;p jak bedzie mogl wyrwac sie z pracy
      ulcia no chyba taki musi zostac do tego czarna marynarka i juz bo nie chce wydawac kasy bezpotrzebnie,choc przyznam,ze wolalabym bezowa ciemna z czarnymi dodatkami
      mika oczywiscie witamy
      Tak sie zastanawiam bo skonczyla mi sie nospa w sobote i do dzis jeszcze jej nie kupilam, i nic mnie nie boli to po co mi ja lykac? hmm jutro powiem dla lekarza ego co mi usg bedzie robil czy mam dalej ja kupowac. Ten duphaston tez mi sie konczy za pare dni i tez nie wiem co robic..mam nadzieje,ze moja wroci juz z tego urlopu. Dzis zajade do przychodni i zobacze do kiedy ma urlop napewno karteczka na drzwiach jest.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        A wogole to dzis dzien chlopaka wiecie? robicie cos z tej okazji ja to tylko zyczenia wyslalam dla swego a jutro jak pojdzie na usg to bedzie prezent

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          MAMA wie doskonale co czujesz pamiętam jak straciłam swoją pierwszą dzidzię i 3 miesiące później dowiedziałam się że koleżanka z pracy jest w ciąży i jeszcze powiedziała że starali się wcześniej ale przerwali próby bo ja byłam w ciąży no ale skoro tak wyszło to znowu zaczęli. Niby nic takiego ale mnie wtedy to strasznie zabolało bo wyszło tak że się cieszy że poroniłam bo przeze mnie musiała odłożyć plany.
          a potem w maju druga zaszła w ciążę..... wtedy też wydawało mi się że wszędzie są ciężarne i dzieci, a jeszcze pracuję w zakładzie foto, więc na co dzień widziałam dziesiątki zdjęć malutkich bobasków, bo takie fotki najczęściej ludzie robią....
          ale uwierz mi że będzie dobrze nadzieja jest zawsze i jeszcze i ty dołączysz do grona szczęśliwych, ja trzymam za Was wszystkie kciuki bo wiem jak to jest, a najgorzej było u mnie że ja wiedziałam że mogę mieć dzieci bo przecież raz już w ciąży byłam, cykle regularne a tu nic..... przy Oleńce po roku starań m się już normalnie wkurzył, zwłaszcza że czasu nie było za wiele bo nie chciałam rodzić kolejnego dziecka w wieku 35 lat
          insoomnia my nie obchodzimy takich świąt, moje pokolenie tak ma.... za starzy na to jesteśmy


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            mika jasne zapraszamy do naszego grona

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              insoomnia jak lekarz kazał łykac nospę, to łykaj słyszałam, że niektóre dziewczyny przez całą ciąże biorą..
              tak, ja wiedziałam, że dzisiaj mają chłopcy święto. ja mojego "chłopaka" zabrałam na lody

              u mnie już dzisiaj śluz płodny, na ovu zielone światełko, coś w tym cyklu wcześnie

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dzieki za mile przyjecie nospa jest rozkurczowa i moim zadaniem jak gin zalecil to powinnas ja bra c

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam wszystkich ja z mezem juz od kilku miesiecy staramy sie o nasze pierwsze malenstwo ale niestety narazie miesiac w miesiac jak w zegarku pojawia sie @ ehh.. i coraz czesciej mam wrazenie ze to z mojej winy ciagle jedna kreska bo jakies 5lat temu bylam w ciazy ale poronilam w 3 miesiacu

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Dziewczyny jest po USG i jestem zalamana i zaplakana;(((((((((
                    juz nawet lekarz nic mi mowic nie musial,wystarczylo,ze wlaczyl usg i zobaczylam wielka czarna plame na monitorze i...pustke ;(((((((( jajo plodowe puste
                    nic kompletnie nic w srodku,nie ma zarodka nie ma mojej kruszynki ;(((
                    jestem poprostu w szoku z usg wyniklo jak wczesniej ze ciaza jest mniejsza o tydzien czyli jestem jakby w 8t1d ciazy lekarz kazal czekac tydzien przyjsc na kolejne usg i jak nic nie bedzie to szpital ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( ((((((((((((((((((((((((((

                    to jest jakis koszmar,a najgorzej,ze mam dalej wszystki objawy ciazy i tydzien znowu musze je jeszcze przechodzic po to tylko,zeby mi potem wszystko wyskrobali i na darmo moje cierpienia....

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      boże kochany nie mogę uwierzyc w to co czytam jest mi tak bardzo bardzo przykro nie wyobrażam sobie co musisz przeżywac.. kochana trzymaj się!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Insoomnia tak mi przykro trzymaj się jesteśmy z Tobą całym sercem

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Dzieki Dziewczyny w sumie to nie jest tak zle,bo Dzidzi jakby nie bylo i nie widzialam nawet bicia serduszka,bo jakby byla wczesniej i bym to zobaczyla a potem juz nie...o matko koszmar
                          Jeju teraz to ja juz mam metlik w glowie,nie wiem co myslec,jeszcze boje sie tych zabiegow nigdy ich nie mialam wogole slabo mi juz jakos jak mysle o tym wszystkim,nie wiem kiedy sie pozbieram,zeby zaczac znowu staranka jakiekolwiek..
                          wogole nigdy nie pomyslalam,ze cos takiego moze sie przytrafic,jeszcze po tym jak z pierwsza ciaza mialam tak naprawde wpadke i byla ok a tu...

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            INSOOMNIA trzymaj się dzielnie będzie dobrze
                            myślę że żadna z nas nigdy o czymś takim nie myśli dopóki tego nie przeżyje ale czas leczy rany wiem to doskonale a ty jak widzę masz właściwe podejście więc musi być dobrze
                            ja serduszko słyszałam ...


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Bagnes dziękuję Ci za wsparcie. Faktycznie Twoja historia i zachowanie tej koleżanki mnie poraziło, ale tak właśnie jest, że ludzie czasem nie myślą co mówią. Ja wtedy w niedzielę napisałam do mojej bardzo bliskiej koleżanki, jak bardzo jest mi źle, ale ona akurat olała ten temat. Ale trudno się dziwić w końcu jest w ciąży. Mam nadzieję, ze faktycznie dołaczę do grona szczęśliwców. NIe mogę się doczekać wizyty u gina, żeby obejrzał moje wyniki, a muszę jeszcze prawie miesiąc czekać
                              Insoomnia moja siostra była w podobnej sytuacji i to ja byłam z nią na tym ostatnim USG, kiedy przekazano jej złe wieści i powiem ci, że ja się wtedy popłakałam mimo, iz to nie było moje dzieciatko więc w jakimś stopniu rozumiem co czujesz. Ale później urodziła zdrowe maleństwo, więc i tobie się uda. Może tylko odpuść na jakiś czas. Trzymaj się.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                insoomnia mam nadzieje, że masz wsparcie rodziny i swojego ukochanego. Razem na pewno to przetrwacie.. będzie dobrze!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X