Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    cześć dziewczynki! my od rana na nogach, bo nas woda zalewa wpadł teściu żeby na to spojrzeć, ale sie okazało, że nie ma narzędzi i dopiero wieczorem wpadnie to naprawić, a teraz pozostało tylko całkowicie odłączyć wodę w głównym zaworze. nie wiem co sie stało, czy uszczelki, czy jakiś czort?
    zaraz zmykamy do moich rodziców po zimowe opony, bo tam jest składujemy, potem mężuś pojedzie wymienić, a ja poplotkuję z mamcią i siostrą. szykuje się nam dość miły dzień
    agatko tez kupilam w zeszłym cyklu testy owulacyjne, ale nic mi z nich nie wychodzilo. tzn. tak myślałam, że nie wychodzą, bo do 16 dnia cyklu tez mi negatywne wychodziły, walnęłam w kąt i zapomniałam, a okazało się, że przesunęła mi się owulka, a testy wskazywały dobrze. dlatego teraz tez postanowiłam kupić i sie przetestować, żeby zobaczyć jak to jest po tym poronieniu. Zacznę jakoś od 12 dnia.
    Życzę owocnego pozytywnego testowanka i owocnych starań!
    wszystkie moje kochane dziewczynki pozdrawiam bardzo gorąco! nie wymienię, bo wszystkie jesteście wspaniałe! udanego weekendu i dużo odpoczynku życzę!

    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc dziewczyny, Edzia, oszczedzaj sie. Lepiej olac stresy(sprobowac), bo stres to najgorsze, co moze byc. Kup sobie czekoladke, zrob kawke (jesli lubisz) i popatrz na piekny swiat Mam nadzieje,ze wyniki wyjda dobre. Nareszcie weekeknd My dzis idziemy na impreze, wiec przynajmniej sie wyluzuje i te mysli o dziecku odejda ,na ten czas, w zapomnienie... Bajtel, powialo optymizmem I tak trzymac! Chyba musimy sie umowic na jakies prywatne lekcje z optymizmu Ada, jestem ciekawa czy Ci sie udalo. Daj znac, co i jak. Pozdrawiam staraczki. Milego weekendu.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Popieram Anę ! czekoladzie mówię tak oj potrafi poprawić humorek, a może jakaś lampeczka wineczka na wyluzowanie?

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Tak popieram dobre winko i czekoladowo! to jest to !!!A co do prywatnych lekcji z optymizmu to zapraszam na prywatne wiadomości.
          Przeczytałam ostatnio kilka książek z zakresu psychologii i potęgi podświadomości ,bo to mnie interesuje i staram się postępować według reguł a raczej uczę się tego,a jest to okropnie trudne

          Skomentuj


            Ana do @ mam jeszcze tydzień. Jak nie dostanę, to zamierzam zrobić test w niedzielę (może jakiś prezent na Mikołaja dostanę).
            Na Andrzejki nigdzie się nie wybieramy. Zresztą chyba nas oboje łapie jakieś przeziębienie
            Życzę wszystkim udanego weekendu!





            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

            Skomentuj


              Witam wszystkie dziewczynki!!!!!!!!!!!!!!!!

              Agatakul-ja kiedys stosowałam testy tak dla pewnosci czy owulka jest bo cykle zawsze mam regualne-zawsze wychodziły mi dobrze takze nie moge narzekac-ja miałam elektroniczne które pokazywały usmiech jak była i nic jak nie było. Dziewczyny pisały ze nie które testy im nie wykrywały wyniku-albo ze trzeba patrzec na kreske czy jest słaba czy mocna-takze im one nie słuzyły. W kazdym badz razie ja przestałam ja robic bo sie z tym meczyłam jak niewiem-no bo jak owulka była to ciagnełam m do łózka a jak nie to go oszczendzałam no bo moze jutro bedzie?(tak zawsze myslałm) dlatego przestałam ich uzywac, mierzyc temp, sprawdzac slus-co ma byc to bedzie po prostu idziemy na zywioł i jest super

              Gosiu - super ten twoj optymizm,tak trzymaj.Tak jak mówisz jest bardzo trudne myslec pozytywnie i tzreba to trenowac cały czas-no ale wtedy człowiem czuje sie taki szczesliwy bo wie ze nie barier nie do pokonania-cą one czasochłonne ale nie nie do pokonania.

              ada zycze ci tego prezentu na mikołaja z całego serca

              Buziole dla was wszystkich papapappa


              Uważam za szczęśliwego tego,
              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
              ale podziwiam i szanuję tego,
              który szczęcie stworzył sobie sam,
              który stworzył je silną wola i energią.
              Hippolyte Taine

              Skomentuj


                czekolada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                ACHA I JA TEZ POPIERAM ANE I SCAARLET CZEKOLADKA JAK NAJBARDZIEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


                Uważam za szczęśliwego tego,
                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                ale podziwiam i szanuję tego,
                który szczęcie stworzył sobie sam,
                który stworzył je silną wola i energią.
                Hippolyte Taine

                Skomentuj

                •    
                     

                  czekolada

                  widzę, że z naszymi skłonnościami szykuje sie mega nadwaga

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Scaarlet a od czego mamy m spalimy to-przyjemne z pozytecznym. W słysznej sprawie


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Oczekujaca, ale sie usmialam No od czego mamy naszym M?? Dziewczynki, juz dwie godziny siedze i czytam Wasze wczesniejsze posty, zeby Was blizej poznac... No bo my to chyba taka dzidziusiowa rodzinka Kathrina, Dotka, jestescie z Wr.? Moglybyscie byc tak mile i podac mi jakiegos dobrego lekarza z Wr.? Katrina, my chyba dzialamy w tej samej branzy hehe Jak tak czytam Wasze strania i potem sie udaje, to mi sie lepiej na serduchu robi... Dobra. Ide na ten spacer, bo mi M do laptopa przyrosnie hihi Pozdrawiam cieplutko i polecam czekoladke!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        heej dziewczęta Widzę że wraz z sobotnim porankiem tryskacie optymizmem tak trzymać!!

                        Ja dziś też mam dobry humorek @ się skończyła :P od rana wzięłam kąpiel z dużą ilością piany mmm sama słodycz A jak tam u Was? jakie plany na wieczór? Ja zamierzam spędzić go w domciu... zrobię jakąś dobrą kolacyjkę itp.

                        Pozdrawiam!! i życzę udanego weekendu. No i do dzieła kochane!!


                        Skomentuj


                          Pewnie ana ze my to dzidziusiowa rodzinka no bo nikt nas nie rozumie tak jak my siebie nawzajem
                          Ja zadnych planów nie stety nie mam na weekend. Do pracy w poniedziałek. Takze na razie sie nudze bo mój m pracuje.
                          Strasznie boli mnie brzuszek, dwa dni temu miałam taki ból jak w pierwszym dniu @ a teraz i wczoraj jak w 2 i 3. Na pewno nie mam małego szczescia w brzuszku bo laparo miałm w tym cyklu-takze wszystko wypłukała niestety-chyba ze az takie cuda sie zdarzaja-w co watpie.@ mam dostac jutro jak mi sie nie przesunie przez ten zabieg-mam nadzieje ze nie. Przerombane teraz ten ból bede 2 razy przechodziła trudno przezyje

                          Buziole--i do dzieła


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczyny
                            Dzięki oczekujaca 777 za wsparcie. W ogole to dzisiaj jest lepiej. Ładna pogoda i odwiedziliśmy z M moja rodzinkę
                            Co do czekolady to popieram w 100% Ostatnio u nas króluje W z nadzieniem Toffi i truskawkowa. Mniam.


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej dziewczyny!
                              Dziś wróciłam wcześniej z zajęć Ale jutro to mega nudy się zapowiadają i zajęcia z panem nawiedzonym- informatykiemno ale może jakoś wytrwam

                              Ja Anajestem z Polkowic, ale całe swoje 25lat spędziłam we Wro, więc jest mi bliskie sercu!!!I tęskno mi za nim(jadę tam już za tydz)
                              Powiadacie,że mega nadwaga nas czeka...hmm...ja wczoraj na nic nie miałam ochoty a dziś to ryby bym jadła hihih na przemian z ukrainskimi czekoladkami a co!

                              Planów andrzejkowych nie mamy, mąż dopiero wieczorem z pracy wraca...a ja do tego czasu hmm, muszę posprzątać,może upiekę jakieś ciasto(choć cukru w domu nie mam-wyjdzie bez niego?)hihi a potem nudy...ehh
                              " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Katrina, nic dziwnego,ze masz taki sentyment do Wr. Dzis sobie pomyslalam, jak to dobrze, ze juz nie mam studiow! Dlatego jestem z Toba Katrina My idziemy na bilarda ze znajomymi, wiec jakies procenty sie szykuja (nie za duzo rzecz jasna ) Choc w domku tez jest przyjemnie dziewczynki-filmik, popcorn, przytulanko...Jakby ktos znal jakiegos dobrego ginekologa z Wroclawia, to prosze, niech mi napisze na priv. Kurcze, jak mnie nogi bola-wczoraj poszalalam na szkolnej dyskotece z moimi dzieciakamiMilego wieczoru i staran!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X