Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Tak Oliwia,zaznaczylam dwa razy test ciazowy pozytywny i jest sledzenie ciazy potem, tam tez taki wykres podobny tylko na nim wpisujesz wage swoja,ja tam pisze raz w tygodniu bo i tak narazie jest taka sama. Troche funkcji jest,badania,ruchy dziecka,dolegliwosci,napisane kiedy porod i w ktory dzien to juz cyklu,trymestr itp itd.
    Na swoim starym wykresie nawet dzis temp zaznaczylam i jak oszalala tak wysoko poszla

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny chciałam iśc do innego lekarza, ale nie mam do kogo. Jak znalazłam jednego lekarza, który ma całkiem dobrą opinię to wolne terminy ma dopiero we wtorek, to już wolę iść w środę do swojego, zaufanego. Chociaż troszkę się denerwuję co się dzieje, mam nadzieję, że to tylko hormony.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        mama czekamy na wieści od Ciebie po wizycie, też mam nadzieje, ze to nic poważnego, ze to tylko hormony..

        a Tobie insoomnia zazdroszczę, że możesz już byc w tej drugiej części

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej hej
          Melduje sie wczoraj przyszla @



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            szkoda

            co tam u Was dziewczyny ??

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej
              to jak tam staranka dziewczynki? Dolaczacie w tym miesiacu do mnie?>
              Mama czekamy niecierpliwie,oby to nic powaznego.
              Aniazio to po @ kolejne staranka,takie na luzie a napewno sie uda.
              Oliwia a u Ciebie jak? u Ciebie chyba juz polowa cyklu,tak? to jakos owulka zaraz czy juz byla? nie masz nowego wykresu to nie wiem :P

              U mnie jutro rozmowa z rodzicami,ale sie stresuje

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                później wkleję mój nowy wykresik. zawsze o tym zapominam ;p tak u mnie zaczynaja się dni płodne i wielkimi krokami zbliża się owulacja. Oj chciałabym w tym miesiącu dołączyc do Ciebie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny u mnie nie zaciekawie az boje sie czekac do poniedzialku do USG.
                  Wlasnie wrocilam ze szpitala...ale o kolei
                  Wczoraj zaczely mi sie plamienia,brazowe :/ wieczorem tez mialam,dzis z rana wstalam..bach na majtki plamy,wiec zadzwonilam do swojej gin,kazala mi jechac do szpitala bo jak cos sie dzieje,to ona i tak mnie odesle tam. Pojechalam oczywiscie czekalam 2h bo cesarke lekarka miala:/ szpital najwiekszy w miescie i jeden lekarz dyzuruje no wiecie co:/ szok,zrobila mi USG i powiedziala,ze tu jeszcze nic nie widac,tylko pecherzyk a w srodku jeszcze jakby nic,i powiedzial,ze albo ide do domu albo sie klade na patologie wiec ja mowie ze tabletki i do domu,to ta do mnie to polozy sie pani na 2 dni nienormalna,ale przemilcze. Poszlam na patologie tam mlody lekarz mnie zbadal i powiedzial,ze pusto jakby narazie nic nie widac,jakis cien tylko ale mowi,ze wpisze narazie neutralne,ze jest USG bo wczesna ciaza,6 tydz jutro wyszlo no i,ze ma 2,8mm akurat jak na ten wiek ciazy. Powiedzial mi,ze niepotrzebnie mnie tu przyslali,bo lezenie i tak mi tu nic nie pomoze w szpitalu,wiec wypisalam sie na wlasne zadanie i dostalam duphaston 3X1 tabletce i nospse tak samo do niedzieli a w poniedzialek USG u mojej gin,jak nic nie bedzie po drodze sie dzialo,bo to jeszcze tydzien czasu :/ ahhh mam nadzieje,ze nie bede juz plamic i w pn bedzie zarodka juz widac

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Insoomnie, bądź dobrej myśli. Na pocieszenie napiszę ci, że ja byłam na pierwszym usg w 7 tygodniu i jeszcze nic nie było widać, sam pęcherzyk. jak to moja gin powiedziała, cech zarodku jeszcze nie uwidoczniono. Byłam tydzień później czyli w 8 tygodniu i mogłam serduszka posłuchać



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kochana insoomnio będzie wszystko dobrze, to jeszcze wcześnie, tak jak ula pisze... plamienia się zdarzają na tym etapie i to nie oznacza najgorszego. W Twoim przypadku też musi tak byc! jestem całym sercem z Tobą i trzymam kciuki. :*:*

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        I jeszcze uaktualinilam mój wykresik, bo w weekend nie miałam czasu.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          INSOOMNIA nie denerwuj się na zapas ja z moją małą w 6tc spędziłam 3 dni w szpitalu z powodu plamienia echa płodu nie stwierdzono wtedy za to znaleźli krwiaka ale wszyscy lekarze mówili mi wtedy że 6 tc to za szybko żeby coś widzieć 1,5 tygodnia później serducho biło i Tobie życzę tego samego


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dzieki Dziewczyny za wsparcie:******** oby do poniedzialku,najgorzej,ze ta moja gin idzie na urlop na 2-3 tygodnie w srode chyba 18-tego i jak w pn nie bedzie widac nic, to potem do innej pewnie bede musiala isc. Jeju jaka ja zmeczona a jak spac sie chce,moglam moze zostac w szpitalu to bym przynajmniej sie wyspala hehe a tu przy malej nie mam jak,jeszcze moj na wyjezdzie do soboty aj.

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Juz sie mniej denerwuje Bagnes dzieki
                              Oliwia a ja u Ciebie to juz owulke bym zaznaczyla,bo pnie sie w gore tempka

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                no pnie się w górę, ale jakoś w tym cyklu ta moja tempka troszkę wariuje.. Zobaczymy w najbliższych dniach czy ovu mi zaznaczy.
                                Myśle, o Tobie insoomnia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X