Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziewczyny co u Was?Insoomnia jak się czujesz?? Ja nadal nie dostałam @ dlatego jutro planuję zrobić test ciążowy z krwi tak dla potwierdzenia tylko i pójdę do ginekologa żeby sprawdził co się dzieje, ale coś czuję, że czeka mnie mnóstwo badań i jakieś leczenie ponieważ przed tabletkami miałam duże problemy z regularnością

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej,ja weekend ostatni poza domem,wczoraj wieczorem wrocilam i dzis siedze juz przed tv i kompem bo pogoda lipa :/ no i jak to niedziela.
      Mama a ja wogole nie czuje sie jak w ciazy narazie,za malo chyba minelo,czasem mnie brzuch pobolewa i to tak dalej jakby skurcze. Jak sie zasiedze i wstane, wyprostuje sie to tez mnie boli dziwnie,dopiero jak sie rochodze to jest ok. No a tak to jeszcze te wrazliwe piersi :/ sutki to normalnie 2 dni temu to czulam szczypanie,jakby moja Laura byla mala i pila z nich jeszcze mleko
      Oliwia ma racje,przebadaj sie koniecznie w razie czego,poki co trzymamy kciuki za badanie krwi,moze akurat test jakis ferelny byl nie byl w stanie wykryc.
      Kinga to fakt 6 lat temu,dokladnie w grudniu 2008 jak forum zostalo otwarte to bylo full dziewczyn ) akurat wtedy juz z Lala swoja bylam w ciazy, w lutym 2009 rodzilam ale przez te 3 miesiace to na forum sporo sie napisalo i przeczytalo.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Kinia zazdroszcze staranek a tak na powaznie wiem jaki to bol nie moc a pragnac z Iha nam ponad rok zeszlo... co tam u was slychac ? Opowiadaj

        Dziewczyny trzymam kciuki





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej, ja wlasnie corcie do przedszkola odprowadzilam, i znowu sie zaczyna poranne wyprawianie. Ten rok jeszcze okej bo ma mi kto odprowadzic w razie czego i zabrac, bo zapisana jest na moim osiedlu,pare blokow dalej do przedszkola ale za rok jak sie wyprowadze za miasto to nie wiem jak ja dam rade,nie dosc ze sama to z malym dzieckiem i do tego trzeba podjechac ok 5-6km..zima...o matko nie wyobrazam sobie :P
          No i ja dalej sama nie wiem czy zaczynac te swoje studia od pazdziernika? nie wiem czy dam rade hmm cala ciaze w szkole a w maju porod,miesiac przed zaliczeniem :/ kurde no,co tu robic

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Zrobiłam dzisiaj test z krwi i niestety negatywny, a @ nadal nie dostałam. Pojechałam do lekarza, ale niestety do 11 września jest na urlopie, wiec muszę czekać. Insoomnia co do studiów to taką decyzję musisz podjąc sama, jednak faktycznie moze być ci ciężko.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              czesc dziewczynki
              insoomnia musisz przemyślec czy dasz rade.. czy będziesz miała z kim dzieci zostawiac jak bedziesz na zajęciach, czy będziesz mogła pogodzic naukę z domem i przede wszystkim czy będzie Was na to stac. ja osobiscie znam wiele dziewczyn, które łączą naukę z wychowywaniem dzieci. Kwestia dobrego zorganizowania a jakie studia?

              mama przykro mi, że test negatywny.. Cholera i jeszcze ten lekarz na urlopie.:/ a nie masz możliwości do innego pójsc, bo dziwne, że nadal nie masz @. Mam nadzieje,że nic nie dobrego się tam nie dzieję :* pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                mama to rzeczywiscie przykra sprawa ale rzeczywiscie nie czekaj idz do innego bo do 11 to jeszcze daleko..

                Ja ogolnie jestem juz po kosmetologii,pazurach,wizazu itp ale jakos mnie to przestalo w polowie zadowalac i nie poszlam do pracy po tych studiach, teraz chce isc na pedagogike a w sumie to juz jestem na liscie dziennych od 1.10 bo akurat zapisalam sie w maju jak w ciazy nie bylam :P i nie wiem co robic nom chce bardzo ale nie wiem czy poradze,jeszcze musze chyba ta kwestie przegadac ze swoim i rodzinka.

                jutro 6 tydz u mnie hmm dobrze by bylo zeby objawow nie bylo ale z drugiej strony troche wiecie sie martwie,bo roznie bywa a do 12 tyg daleko jeszcze,takiego pewnego juz tygodnia.

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  insoomnia będzie dobrze
                  pogadaj sobie z rodzinką i obgadajcie czy dacie radę..

                  A co tam u innych staraczek? dzisiaj trochę smutna porada dnia na ovu:

                  "Przykrą prawdą jest fakt, że około 15-20% wszystkich poczęć kończy się poronieniem. Często kobieta nie jest nawet świadoma utraty ciąży (w szczególności jeśli nie prowadzi obserwacji cyklu), ponieważ zachodzi ona na samym początku ciąży. Jednak warto pamiętać, że jedno poronienie o niczym jeszcze nie świadczy i z reguły nie zagraża kolejnym ciążom. Jeśli jednak poroniłaś nie pierwszy raz, warto zrobić m.in. badania stężenia prolaktyny, hormonów tarczycy i progesteronu we krwi, dodatkowo wykonać badanie HSG w celu wykluczenia wad budowy macicy oraz zbadać prawidłowość endometrium."

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Insoomnie, powiem Ci jak koleżanka po fachu a bardziej chodzi mi o to że urodziłam córkę na 2 roku studiów zarządzania i 4 biologii. Niby po sesji zaraz ale prawie nowy semestr się zaczynał.
                    Tyle że ja na zaocznych byłam, dwa razy w miesiącu weekendy. Dość daleko od domu, 70km w jedną stronę. W tym samym czasie mój em kończył podyplomowe. Pierwsze pół roku pilnowała mi mama małą, potem em. A kiedy się dało, jak miałam bardzo mało zajęć i ładna pogoda była to jechaliśmy całą trójką Ja na zajęciach, oni na spacerze. A to wawel, a to precelki Nie ukrywam, ciężko było. Najgorzej gdy miałam sesję a mała miała katar czy ząbkowała. Ale daliśmy radę. Mąż mnie wspierał bardzo. Szczerze to przed ciążą nie mogę powiedzieć że zorganizowana byłam ale studia plus bobas daje dużo motywacji i uczy dobrego gospodarowania czasem Co do kasy, to praktycznie na wszystkich uczelniach są systemy stypendialne.

                    Musisz ze swoją drugą połówką przysiąść i porozmawiać. Kto ewentualnie może wam pomóc itd.
                    Myślę że dasz sobie radę



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej ja dzis pol nocy dziewczyny nie spalam,najpierw obudzili mnie jacys chlopcy,biegli pod blokiem z halasem (na parterze mieszkam) po chwili moja mam wstala w innym pokoju. Poszlam do niej a tam patrzymy przez balkon pozar sklepy sie pala,to takie polaczone butki naprzeciwko mego bloku i tam chyba z 6 sklepow.I tak odrazu pomyslalam,ze pewnie oni uciekali i podpalili sklepy... od 2 w nocy,8 strazy pozarnych,gasili do 5 chyba a potem juz tylko sprawdzali chyba czy nic sie nie tli w srodku.

                      A co do studiow to Oliwia musze jeszcze czekac z obgadaniem z rodzinka bo u mnie nie wiedza,ze ja w ciazy jeszcze
                      Ulcia mi sie wydaje,ze powinnam dac rade,tzn dalabym napewno rade gdybym mieszkala tu gdzie teraz czyli w miescie i do tej akurat szkoly Wyzszej mam 10min jazdy autem, a jak sie wyprowadze to z rana wstawaj,mala przedszkole,dzidzia do babci powiedzmy i ja dopiero szkola na 8 to chyba o 4 bym musiala wstawac

                      chyba,ze przepisze sie na zaoczne,bo teraz ja na dziennych,4 dni do szkoly, srody i weekendy wolne.

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        aa no tak, czekasz do 12 tygodnia, żeby powiadomic rodzinkę i wiesz studia zaoczne to mogłoby byc dobre rozwiązanie w Twoim przypadku.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Nie Oliwciu,czekam na ta sobote,bo umowilismy sie z rodzicami na obiad jednymi i drugimi,jak nie wypali,to za tydzien akurat po USG. Wole,zebysmy byli przy tym wszyscy razem i zeby moj to powiedzial hehee na Niego to zrzucam
                          Nie wiem czemu suwaczek pokazuje 5 tydzien a nie 6 tydz? przeciez ja juz 6 tydz i 2 dni zaczelam hmm..
                          A dziewczyny a co myslicie na temat kawy rozpuszczalnej? bo ja nie moge sie oprzec i dalej pije tak z dwie juz albo jedna dziennie,z 1 lyzki tylko i z mlekiem. Zaszkodzic moze?

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kochana ja z Iga pilam dwie filizanki kawy dziennie i nic nam nie bylo a z Cyprianem na sam zapach kawy umieralam





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Oooojaaaa tak mnie tu dawno nie było, że nawet nie wiedziałam że Kruszyna się drugiej dzidzi dorobiła ^^ no no no Agatko gratuluję!!! My się dalej staramy i jak na razie cisza :/
                              Zuzia




                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                insoomnia zdania na temat kawy są podzielone, ja niestety Ci nie pomogę. a miałam zapytac, słuchaj zaznaczylas na ovu pozytywny test ciążowy??? bo ostatnio czytalam, że wtedy przekieruje Cie na kalendarz śledzenia ciąży prowadzisz go?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X