Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A wogole to wczoraj rocznice mielismy bycia ze soba ale nic nie robilismy bo kasy malo a na wyjazd odlozylismy na ta dzialeczke ) Ja to nie wiem, te wykonczenie domu to mi tak sie ciagnie :/ nie wiem kiedy to sie skonczy.

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      no to fajnie insoomnia, odpoczniecie sobie na dzialce.. Życze udanego wyjazdu a co do tych nocy, to faktycznie tak chłodno już jest, wieczorem i wczesnym rankiem te powietrze takie ostre już jest. Musicie wziąc meeega ciepłe śpiwory i ubrania, żebycie tam nie zamarźli

      a co do ovufriend to nie wiem ile trzeba miec tempek, żeby była jakakolwiek interpretacja wykresu. Ja to na bieżąco wszystko wpisuje, wiec nie miałam takiego problemu. Ale jak nie daj boże przyjdzie @, to postaraj się następny cykl prowadzic bo my tu chcemy wiedziec jak ta Twoja tempka wygląda, a nie Ty się tak obijasz

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Insoomnia to udanego wypoczynku życzę wiesz, że my też mieliśmy wczoraj rocznicę 6 lat bycia razem
        Mnie ovu nie wyznaczył owulacji bo przerwałam mierzenie temperatury w trakcie dni płodnych. Myślę, że jeszcze przyszły cykl odpuszczę, a jesli się nie uda to znowu zacznę obserwację. Dzisiaj wybrałam sie na zakupy w nowych klapkach i obtarły mnie z każdej strony tak, że musiałam kupić jakieś tanie japonki bo nie byłam w stanie dotrzeć do domu. Od 11 września planuję urlop i szczerze mówiąc już się nie mogę doczekać, bo zmęczenie daje o sobie znac.

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no to mama2929 widze, że wszystko przed Tobą a gdzieś wyjezdzacie czy będziecie w domciu odpoczywac?

          u mnie owulacja potwierdzona przez ovufriend 15dc, teraz mam 18dc i pozostaje mi czekac na testowanie.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            wkleilam mój obecny cykl, bo zapomniałam, że sygnaturka nie aktualizuje się sama teraz pod postami będzie aktualny sierpniowy wykresik buziaki dziewczynki

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Jestem,powrocilam z wczasow z Nowego Przerośla kawaleczek drogi mielismy bo ok 160km w jedna strone. Noc pierwsza oczywiscie sie wytrzeslam a druga juz poszla lepiej pod namiotem. Musze Wam powiedziec,ze balam sie o Corcie ale dala rade takze juz jak majac 4,5 roku przespala dwie noce w namiocie to juz wszedzie moge z Nia jechac hehe

              Oczywiscie przez 2 noce nie obijalismy sie ojeju ja juz nie wiem czy ja po owu czy nie,no kurcze bo co drugi dzien to mnie juz boli jak bol owulacyjny,a dzis to tak mnie klulo w prawy jajniku jak nigdy. jeszcze troche do terminu @,ide zaraz wlasnie zrobic test na owulacje,ciekawe co wykaze. Mam nadzieje,ze wyjdzie pozytyw to moze jednak cos sie dzialo dzis,moze akurat to te ostre klucie dalo znak hehe
              oliwia juz obiecuje,ze nastepny miesiac dzien w dzien tempka i inne rzeczy
              mama to super,gratuluje kolejnej rocznicy!

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                insoomnie to szybciutki rób ten test na owulacje
                Mnie zawsze strasznie kuło na owulkę po jednej stronie, aż na tyłku siąść nieraz nie mogłam

                Trzymam za was w kciuki



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ulcia zrobilam i niestety taka wielka,negatywna czerwona krecha jak nigdy ale to nic widocznie jestem po, ale to na swoje zyczenie zaniedbalam Ovu i teraz nic nie wiem, trzeba czekac teraz tydzien na efekty albo @.
                  Ale tak mnie jajniki bola kluja i "ciagna".

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    insoomnia testy owulacyjne kłamią

                    ja czekam niecieprliwie na testowanie a co tam u Was dziewczyny??

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Witajcie dziewczyny
                      Oliwia niestety nigdzie nie wyjeżdżamy, ale najważniejsze że nie będzie trzeba rano wstawać do pracy. Powiem wam, że odkąd nie prowadzę ovu to bardzo odpuściłam jakoś tak o tym nie myślę i wychodzę z założenia, że co ma być to będzie. Dziewczyny może tym razem nam się uda?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        No oby oby

                        To udanego domowego wypoczynku Ja już zmykam dzisiaj bo jakas padnieta jestem. Muszę dzisiejsze zmęczenie odnotowac na ovu i ide spac ;p;p

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          a co ty tak cicho?

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej ja nie w humorze ostatnio :/ mam klotnie ze swoim i wczoraj wieczorem do domu do mamy przyjechalam odpoczac,zabralam rzeczy nic nie mowiac i do widzenia..wkurzylam sie bo nawet wczoraj nie zadzwonil,ciekawe jak dzis hmmm..kurde wkurzyc sie idzie.
                            Mi Ovu jak zwykle bez sensu wstawilo owulacje bo 5 dni temu niby mialam hehe ale ja w pn juz mam dostac@ takze napewno 5 dni temu mialam no ale w sumie co ja chce jak nie wpisywalam dzien w dzien tempek
                            Dzis jakas pogoda sloneczna za oknem,niemozliwe

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              kurde ja w tym miesiacu mialam duphaston brac ale zapomnialam wykupic i juz za pozno bylo,ale w nastepnym bede brala to moze cos pomoze jednak.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                O matko dziewczyny zrobilam sobie test o tako bo mialam jeden i wyszla 2 bladach krecha o matko o matko o jeju niech to sie utrzyma o jeju nie wierze, mam nadzieje,ze to nie ferelny test

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X