Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    oliwia udalo Ci sie odpoczac? zrelaksowana wrocilas?

    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziewczyny ja jestem ostatnio wykończona mam tyle roboty w pracy, że padam. Do tego mojego mężczyzny nie ma od niedzieli i zaczyna mnie to już wkurzać, bo mi się tęskni za nim. Myślałam, że dzisiaj już będzie chociaż na noc, ale niestety nie. Martwię się też o niego, bo to oznacza, że prawie w ogóle nie sypia. Insoomnia fakt, że trudno rozróżnić te kreski na testach, ale jak poczytasz instrukcję dokładnie, to zobaczysz która może być jaśniejsza kreska, a mimo to oznacza owulację, chociaż jak mnie wyszła owulacja to te kreski były naprawdę dosyć ciemne i nie miałam wątpliwości. Ovu niby wykryło mi owulację w piątek ale przerywanymi liniami, a mnie w sobotę bolał jajnik. Poza tym faktycznie byłoby dobrze, żebyś odwiedziła ginekologa zrobiła USG i cytologię. Ja jak odstawiłam tabletki byłam na kontrolnych badaniach. Mnie zdziwiło, że dzisiaj chociaż owulację miałam niby w piątek miałam taki rozciągliwy śluz. A mam jeszcze nowinę, kolezanka która też się stara była u ginekologa i lekarska powiedziała jej,że to z dawaniem nóg do góry po to jest mit, ale że ma po stosunku kłaść się na boku i lezeć tak dwie godziny, masakra.

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja już sama nie wiem kiedy miałam ta owulację bo teraz jak wprowadziłam pomiar tempki z dzisiejszego dnia to na uvu mi napisali, że anulowali mi ten wcześniejszy termin owulacji i podali, że miałam ją niby w niedzielę ale co mi po tym jak już jest po fakcie? ovu powinno wyznaczać owulację z jakimś wyprzedzeniem

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          witaj insoomnia- odpoczelam i to bardzo dobrze, że już Ci przeszło. Niestety co do testów owulacyjnych to Ci nie pomoge, bo ja jakos nie jestem do nich przekonana.. Ale na Twoim miejscuu poszlabym do gina, żeby tak po prostu przebadac sie, zobaczy czy jest wszystko ok itd.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            mama2929 czasem jest tak, ze jak wprowadzasz dane, to po przeanalizowaniu program zmienia dzien owulacji. Nadal widze, ze u Ciebie owulacja niepotwierdzona. Na ovufriend jest tak, że po kilku cyklach program, tak jakby uczy się Twojej płodności i za kazdym razem coraz precyzyjniej wyznacza Twoje dni plodne. I co mi sie bardzo podoba na ovufriend to to, że oni także porównuja cykle z tysiacami cykli innych kobiet.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej Dziewczyny,bylam wczoraj po 15 u swojej gin, swoja droga starsza kobieta ale taka smieszna zrobila mi cytologie ale po 10 wrzesnia mam dopiero zadzwonic po wyniki,powiedzialam jej,ze w tym miesiacu mam jakis dziwny cykl, bo dziewczyny przyznajcie same,ja chyba owulacji w tym miec nie bede Powiedziala,zebym przyszla na USG w ostatni dzien @ i w 10dc,to zobaczy co tam sie dzieje. No i oczywiscie powiedziala mi (dopiero teraz sie dowiedzialam masakra ;p ) ze mam tylozgiecie no i wiadomo,normalna pozycja nie zajde w ciaze
              Te testy owulacyjne se darowalam,bo juz mnie wkurzaja,nic ja z nich nie rozumiem,temperatura jakas nienormalna u mnie,raz nisko raz wysoko

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Insoomnia fakt ten cykl masz dziwny, ale może cykl ci zwariował przez chorobę przecież sama mówiłaś, że dawno tak źle się nie czułaś. Jeśli następny też (odpukać nie) będzie taki dziwny to wtedy trzeba będzie pomyśleć co z tym zrobić. Powiem szczerze, że ja staram się o tym nie myśleć czy mi się udało, bo owulację miałam zaznaczoną tylko przerywaną linią ale tak bym chciała, żeby się udało. Dziewczyny, a co w detektorze oznak ciąży oznacza suma punktów i dzisiejsze punkty?

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Już doczytałam o tych punktach. Jak na razie mam tylko dwa punkty. W ogóle mam dziwny śluz niby kremowy ale jakiś dziwny i nie do końca potrafię go zidentyfikować.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc insoomnia dobrze, ze do ginki poszlas, ale kurdee ile Ty na te wyniki musisz czekac. Przeciez normalnie to 2-4 tygodnie max, nawet na nfz. I tez przyznam, że cykl dziwny masz, faktycznie może przez to, że chora byłaś. A wcześniej prowadziłaś jakiekolwiek wykresy?? Jak nie to dobrze, że zaczelas ten wykres prowadzic, bo on też dużo mówi czy tam w organizmie wszystko w porzadku, czy jednak są jakieś przesłanki do niepokoju. Mi na jakims forum dziewczyny pisaly, żebym przebadala sie w strone niedoczynnosci tarczycy, bo ten cykl majowy mialam taki "skaczący". Mam zamiar sie za to wziac, ale na nfz terminy do endokrynologa tragiczne:/ w kazdym razie, gdyby nie ten wykres, to bym w zyciu nie pomyślala, że może być coś nie tak. Przeciez oprócz tego, że na razie nie wychodzi, żadnych objawow nie mam .... troche sie rozpisalam ;p życze milego weekendu :*:* jak bede miala chwile w weekend to zajrze.

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej Dziewczyny, ale mnie dluuugo nie bylo, mam na glowie panienski-organizacje, a teraz pomagam dla mego N,bo razem jestesmy starszymi i On dla mlodego musi zorganizowac,masakra jakas
                      A co do wykresu to zaniedbalam go przez 3 dni nie wpisalam nic, odpuscilam narazie,poczekam do @ i wtedy znowu zaczne od poczatku. A mozliwe,ze to przez chorobe. A cykli nigdy nie mierzylam,polowe z poprzedniego miesiaca mialam normalna tzn non stop na wysokiej temp. a przy @ spadla, ale mowie to nie odpoczatku mierzona byla
                      Pojde jeszcze po @ na te USG to zobaczymy co powie gin.

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dziewczyny nie wiem co się ze mną dzieje, ale od jakiś 2-3 dni ogarnia mnie straszna senność mimo, iż wysypiam się.

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          ja czasem też mam takie okresy, że mimo, że spię te 8 godzin, to i tak chodzę parmanentnie zmęczona i niewyspana..

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            insoomnia a co fajnego na panienski wymyslacie?
                            wykupowalas na ovufriend konto premium czy jeszcze masz te darmowe?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              skonczyl mi sie ten darmowy w niedziele i narazie nic nie kupowalam,jak dostane @ to uaktywnie. Kurde ten panienski to mnie normalnie oslabia tyle zmian planow,ostateczna (raczej ) wersja to od 20:30 u jednej z kolezanek cos tam jemy i %,kazda cos przygotuje,cos lekkiego do jedzenia,koreczki czy tam salatki,po 1 rzeczy (a jest Nas 10+Panna Mloda) Atrakcje w domu przed 0:00 tort w ksztalcie... hehe o 0:00-1:00 godzinka po miescie z szampanem w limuzynie,potem wejscie do klubu potanczyc,akurat po 1 bedzie dobra impreza,az nie moge sie doczekac,tylko co sie ubrac heheh odwieczny problem jeszcze mi sie w udach przytyloszok

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a wlasnie wiecie co Wam powiem,ze jak odstawilam tabsy 3 msc temu to wlasnie zauwazyla,ze przytylam mimo,ze nie jem duzo ale nieregularnie, no i od wczoraj zaczal mi tradzik wylazic czego nie mialam :/ podczas tabsow,a wyleczylam go antybiotykami wczesniej,bo mialam wkurzajacy.ehh

                                mama ja tez bylam w tamtym cyklu strasznie senna ale to chyba se wgrywalam ciaze i objawy bo intensywnie o tym myslala,w tym cyklu odpuscilam myslenie o niej i nie mam objawow

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X