Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Insomnia dodałam swój wykres na ovufriend w społeczności tam gdzie są wykresy na tablicy. Dzisiaj byłam u gina i tak jak się spodziewałam powiedział, że jest za wcześnie, aby martwić się, że coś jest nie tak, że za krótko się staram. Ale powiedział też, ze wszystkie badania zaczyna sie od mężczyzny od badania nasienia, a wiem, że u mnie będzie z tym bardzo duży problem, żeby mój mężczyzna się na to zgodził. Insomnia widzę na twoim wykresie, że masz zaznaczony alkohol, gdzie go znalazłaś?bo ja tez chciałam zaznaczyć i nie mogłam go znaleźć. Co do testów owulacyjnych to przeczytaj dokładnie sposób użycia, bo około dwóch godzin przed ich zrobieniem nie powinnaś nic pić i powinny być robione o tej samej godzinie. Rozmawiałam też z ginem, że mnie testy owulacyjne wyszły negatywne i powiedział, że niektóre są chińskie i są do kitu,ale ja tego nie jestem w stanie rozpoznać i że generalnie mam się obserwować.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Insomnia już znalazłam

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Insoomnia jak Ty się czujesz?bo po wykresie widzę, że jakieś choróbsko Cię złapało

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Z testami owulacyjnymi jest tak, ze najlepiej je robić zaraz z rana, jak się wstanie żeby mocz był z nocy ten pierwszy. Nie rozrzedzony niczym. I zaczyna się testowanie w połowie cyklu najlepiej.



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            ulcia04 to może zależy od testów bo w ulotce tych które ja miałam było właśnie napisane, żeby nie robić z pierwszego porannego moczu

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              mama hej,kurde wogole chcialam skomentowac swoja dluuuuga nieobecnosc...- nie moglam sie tu zalogowac :/ nie wiem jakim cudem.
              na tablicy to trudno znalezc bo nie wiadomo kogo czyj,tzn ja nie umiem szukac chyba dlatego skopiowalam link swego i dodalam nawet tu na forum do podpisu. testy robilam 3 razy bo potem nie mialam sposobnosci zrobic i na tych 3 wyszlo II kreski. Co do picia alkoholu,to tam masz w objawach edytuj pole czy cos takiego na dole i wcisnij to i tam Ci wyskocza inne propozycje ale mozesz miec tylko 30 dodanych nie wiecej tak samo jest z lekami w drugiej zakladce.

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                mama a co do samopoczucia to... daj spokoj,dalej sie tak zle czuje:/ cale drogi oddechowe mam chyba chore,dzis juz nosem ciagam i glowa boli,cos w gardle teraz siedzi jakby..spac mi tak ciezko,nos sie zatyka. ja se ten cykl odpuszczam bo dojsc do zdrowia nie moge. a i jeszcze od wczoraj 2 wielkie opryszki na ustach mi wyskoczyly,masakra jakas:/ ale Tobie zycze udanego cyklu,komus przeciez musi sie udac mi to raczej przypadkiem nawet chyba nie wyjdzie,bo spie w oddzielnym lozku hehehe nie potrafie poprostu w takim stanie...i jak ja wygladam jak 7 nieszczesc hehe nic w tym seksownego.

                ulcia nigdy owulacyjnych sie nie robilo z pierwszego moczu,tylko ciazowe jak juz te pierwsze tak kolo poludnia najlepiej.

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Insoomnia fajnie, że już jesteś ze statystyki na ovu wychodziło mi że owulację niby miałam mieć w sobotę wtedy też i w niedzielę miałam najbardziej płodny śluz i wtedy też się króliczkowaliśmy jednak mój mężczyzna był bardzo zmęczony wiec nie wiem czy coś z tego wyjdzie poza tym ovu w zasadzie nie wykrył mi owulacji tylko dzisiaj rano wskazał mi przerywaną linia że owulację miałam w piątek w sobotę i w niedzielę robiłam testy owulacyjne wyszły pozytywne ale robiłam z pierwszego moczu tylko że w nocy wstawałam wiec może wyszły dobrze więc nie nastawiam się chociaż wiadomo że nadzieja jest a poza tym odkryłam, że źle mierzyłam temperaturę miałam termometr elektroniczny i nie przeczytałam instrukcji i w sobotę odkryłam że źle mierzyłam temperaturę dlatego tez ovu mogło mi nie wykryć owulacji a tobie Insoomnia życzę szybkiego powrotu do zdrowia i faktycznie lepiej odpuść ten cykl bo brałaś pewnie dużo leków

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    chciałam dodać tutaj wykres ale mi nie wychodzi

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Insoomnia dodałam link w podpisie i tam możesz wejść żeby zobaczyć mój wykres

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Cześć dziewczyny!! wiatm po dłuuuugiej nieobecności (jak na mnie Nabrałam nowych sił i optymistycznie patrze w przyszłość.

                        widze insoomnia, że choroba Cię dopadła (przykro mi, że musisz odpuscic cykl, ale tak bedzie chyba lepiej)... W kazdym razie zycze bardzo szybkiego powrotu do zdrowia..

                        mama2929 jutro sobie zobacze Twój wykres, bo dzisiaj juz padam na twarz ale mozesz tez wkleic sygnaturke zamiast linku, bedzie ladniej wygladalo hehe

                        pozdrawiam

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          mama2929 patrzylam na Twój wykres i faktycznie... duże wahania temperatur, ale to może dlatego że tą temp źle mierzyłas... a jaki bład robilas przy pomiarze??

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            oliwia33 okazało się, że przy mierzeniu tempki termometr powinien mieć kontakt z tkanką a u mnie nie było tego kontaktu i dopiero po jakimś czasie zaczęłam mierzyć tempkę poprawnie

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              aaaa no tak koniecznie musi być kontakt na ovufriend mają dużo wskazówek na temat prawidlowego pomiaru.. ja np mialam problem z tym, że nie wiedzialam czy jak nad ranem wstaje siku, czy mierzyc.. no ale na ich stornie doczytalam i teraz wiem

                              a co tam u Ciebie?

                              insoomnia cos sie ostatnio nie odzywa, ciekawe czy już jej choróbsko odpuściło..

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej dziewczyny jestem jestem,cos mi sie troche ta strona zacina i czasem nie moge sie zalogowac dlatego raz jestem raz nie a po chorobsku tylko male opryszczki zostaly..jeszcze
                                tak to narazie w sumie moze byc, ale nigdy tak chora nie bylam,to chyba na zlosc,zeby odpuscic z Dzidziusiemw tym miesiacu hehe, moze to i lepiej,bo 9 sierpnia mam wesele i jestem starsza to troche jeszcze poszaleje a tak gdybym byla w ciazy to juz mdlosci bym miala i jaka to starsza co 100 razy w lazience by siedziala hehe
                                a tak wogole dziewczyny to dzis robilam jeszcze raz test owulacyjny i tak przypatrzylam sie tej instrukcji i nie wiem w koncu czy mialam + czy - bo jak jest negatyw to jest albo jedna kreska albo druga jakas blada, a jak jest pozytyw to sa dwie kreski ale jedna moze byc tez blada.. jakies durne nie wiem juz sama o co chodzi...
                                mama rzeczywiscie tak jak oliwia pisala,pewnie to przez zle mierzenie,ale u mnie dziewczyny w sumie wogole owulacji jakby nie widac na wykresie a myslalam,ze nawet moze wczesna bede miala a tu owu jeszcze nic nie zaznaczylo,i tego plodnego sluzu malo bo tylko 2 razy mialam i to przerwa miedzy nimi,hmm a moze to bedzie bezowulacyjny cykl,w sumie nawet mnie jakos w tym miesiacu nic nie boli jak na owu,bo tak to mnie bolalo jak na @. Lepiej ja moze do gin sie przejde,bo dawno nawet szczerze Wam powiem,ze i nie bylam, jak odstawilam 3 czy 4 msc temu tabsy to i nie poszlam do Niej.

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X