Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    oj mogłoby być hehe ja wiem też jestem uzależniona od ovufriend!! jutro rano jak nie zapomne zerkne na Twój wykres i zobacze jak ta Twoja tempka!

    ja uwielbiam jak jestem w drugiej fazie i sprawdzam sobie detektor oznak ciąży, fajna sprawa

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      oliwia u mnie na wykresie pare dni zaledwie,jutro o 7 znowu wpisze tempke i na dodatek wykres mam zalozony pewnie po owu tak z moich obliczen ,za pozno zobaczylam ta strone, Nawet mi owulacji nie wykryl ovufri. takze nawet nie wiem o co chodzi z tym detektorem ciazy ale pewnie niezla frajda

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        no tak Ty juz pewnie po owu
        a widzialam, ze temperaturka wzrosla, no to nadzieja jest tylko sluchaj ten spadek temp może byl spowodowany tym, ze o innej porze mierzylas, bo widze, że na wykresie masz temerature z 27.06. zaznaczona pustym kółeczkiem. Ale to jest niby tylko pół godziny, wiec może nie ma wpłwu! W każdym razie trzymam bardzo mocno kciuki, widze, że tempreturka rośnie i super!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          oliwia wlasnie to tylko pol godziny takze nie biore do glowy z tym spadkiem po 11 mierzylam dzisiaj znowu temp to bylo 37,3 nawet no ale to juz wogole po czasie od stalego mierzenia,ale milo sie zrobilo,ze narazie nic nie spada,nawet w dzien. czekamy,czekamy...jeszcze tak z 4 dni do @

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            dziewczyny
            niestety dostałam @ ale jestem zapisana do lekarza więc porozmawiam z nim czy powinnam zrobić jakieś badania. Zaczęłam również korzystać z ovufriend faktycznie fajna sprawa, tylko mam do Was pytanie, czy któraś z Was wykupiła płatny dostęp?A jeśli tak czy warto?

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              mama ja do niedawna jestem na ovu i narazie jak sie zarejestrowalam to mam miesiac chyba darmowy do wszystkich funkcji.
              a tak wogole to cos mi troszke tempka spadla dzis a 2 dni do @ :/ mam nadzieje, ze jutro nie spadnie juz nizej bo to bedzie oznaczac jedno.. eh

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                insoomnia bądź dobrej myśli, trzymam kciuki, zeby jednak ta cholerna @ nie przyszła!! oczywiście nas informuj!! :*

                mama2929 na ovu jest tak, że przez miesiac możesz przetestowac za darmo, ja to zrobilam i bardzo mi sie spodobalo, dlatego wykupilam abonament Premium. I uważam, że WARTO!! Nie jest drogi, w skali miesiaca to wychodza grosze... A robią niezła robote za nas. W tym dodatkowym abonamencie masz o wiele wiecej opcji, np detektor plodnosci, potem po owulacji masz detektor oznak ciązy, a dodatkowo interpretacja każdego wykresu, przegladanie statystyk i wiele wiele innych. Ja wykupilam na 12 miesiecy, co mnie kosztuje miesiecznie 5 zł!! to są śmieszne pieniądze. A jak np zajde w ciąże to nic nie trace, bo dalej mogę korzystać z tego serwisu na zakladce "śledzenie ciąży"- podobno tez super sprawa, bo znajoma mi mówiła (jest w ciąży- szczesciara! że bardzo fajne rzeczy tam piszą. Ni moge sie doczekać kiedy ja tam przejde! ehh..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  jeju te 2-3 dni przed @ to normalnie mozna wyjsc z siebie ja objawy mam juz jak na @ i z ciekawosci zmierzylam sobie teraz tempke popoludniu i musze powiedziec,ze jest najwyzsza niz jakakolwiek mialam bo 37,3. A spadac ma przeciez na @ ale ja se nadziei robie hehehe

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    oliwia33 przekonałaś mnie, żeby wykupić ten abonament faktycznie, kiedy wykupi się na rok są to groszowe sprawy, a czy po tym darmowym miesiącu dostępu do wszystkiego przychodzi jakiś komunikat, żeby dokupić sobie abonament czy trzeba pamiętać, że minął miesiąc? ja dopiero od dzisij zaczęłam mierzyć sobie tempke

                    fakt dni przed @ są starsznie stresujące, jak mnie sie spóźniała to wariowałam, miałam straszną nadzieję, a jak przyszła @ było ogromne rozczarowanie i dół, ale powiem Wam, że bardzo mi pomaga fakt, że tutaj mogę sie wyżalic, bo tylko osoby w podobnej sytuacji wiedzą co my czujemy

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      mama masz racje, ja to nawet z nikim juz w domu nie rozmawiam o tym, bo nie rozumieja mnie, a moj Kochany to wogole juz chyba ma mnie dosc, jak tylko cos zaczne to zaczyna juz sie smiac ze mnie. Jesli chodzi o te platnosci i terminy to wchodzisz w ustawienia-->zakladka abonament i tam masz wyszczegolnione

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        insoomnia ma racje tam masz wszystkie info odnosnie abonamentu w ustawieniach. Ale oni też przysyłają wiadomość na maila, ze niedlugo premium wygaśnie.
                        i wiecie co ja mam to samo też przed sama @ wariuje i nie wiem co ze soba zrobic, wlasnie jestem w takim momencie bo za chwile moze nadejsc @. jestem jednak dobrej mysli i nastwaiam sie na testowanie

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oliwia 33 spróbuj o tym nie myśleć (chociaż wiem, że to trudne), zajmij się czymś i życzę ci żeby jednak ta wredna @ nie nadeszła

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No wiesz pewnie sama jak to jest... Im bliżej testowania tym wiekszy stres, nerwowosc itd

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              u mnie dziewczyny lipa niestety,wczoraj rano testowalam i -. a o 20 plamienie i w nocy sie rozkrecila @ na maxa,dzis tez normalnie szok leje sie i leje.... wrr, no ale 3mam kciuki za Was ja poczekam teraz,przede mna starania a potem testowanie kolo 29-go lipca.

                              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dziewczyny dostałam @ ;(;(

                                insoomnia zaczynamy nowy cykl kochana powodzenia, oby ten okazal się szczesliwy

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X