Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    nata8216 trzymam kciuki, żeby się udało. Daj znać jak wyniki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam Was,
      Jeżeli można to dołączę do Waszego grona My z mężem zaczęliśmy w zeszłym miesiącu ale właśnie mam 2 dzień @ więc przeczekamy i próbujemy dalej
      Już jestem mamą cudownego 4-letniego Łobuziaka i nadszedł czas na powiększenie rodziny
      Miło mi będzie spotykać się tu na pogaduszkach i wspieraniu się w działaniu
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        oliwia oby ) narazie nic tam takiego sie znowu nie dzieje,ale moze przy drugim dziecko beda inne objawy. Poki co dzis powinna byc owulacja z obliczen takze czekam na swego Kochanego i dzialamy dalej hyhy
        Z testem wstrzymam sie jednak do dnia najblizszej @ czyli do 04.07,a swoja droga nie pomyslalam,ze moze to wlasnie byc te plamienie.
        nata rowniez 3mam kciuki
        mama ja Ci nie doradze,bo nigdy takich testow nie robilam nawet
        satati witamy to tak jak ja,jedno juz duze to trzeba pomyslec o kolejnym,mam nadzieje,ze ja to trafie chlopca
        Last edited by insoomnia; 20-06-2013, 22:16.

        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Czy u Was też jest milion stopni? I jak tu się starać? Gotuję się w pracy
          Last edited by satati_ts; 21-06-2013, 17:15.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Taaak u mnie wczoraj zdecydowanie byl milion stopni.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Śmiechy hihy ale naprawdę było mega gorąco. Dziś już trochę pada więc zrobi się lżej. A jak tam Wasze starania?? U kogoś coś już wiadomo?? Ja jeszcze 1 dzień @ i czekam na te dni

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej dziewczyny,ja wczoraj wieczorem zarejestrowalam sie na ovufriend i musze powiedziec, ze fajna rzecz co prawda nie wiem jak se mierzyc ta szyjke :/ ale moze kwestia wprawy. Od dzis zaczelam se mierzyc tempke no i nie wiem czy dobrze interpretuje ale jak na 19 dc to wysoka jak ciaza to ma sie utrzymac ta temp do dnia @, tak? dobrze kojarze

                oliwia patrze tez korzystasz z oVu

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Dziewczyny
                  jest mi strasznie smutno dzisiaj mam 31 d.c z reguły trwają one 28 dni, i nadal nie dostałam @. Powiem szczerze miałam nadzieję, że może w końcu się udało, ale zrobiłam beta-HCG i wyszło poniżej 1,2 czyli w ciąży na pewno nie jest

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    mama2929 hmm na tych testach beta to ja sie nie znam, takze nie pomoge ale moze byl jakis felerny nic tylko czekac poprostu albo isc do gin, 3mam kciuki jakby co

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      cześć dziewczyny!

                      mama2929 musisz poeczkac, a mialas wczesniej tak, że @ Ci sie spozniała?

                      insoomnia ja już od jakiegos czasu mam konto na ovufriend i teraz nie wyobrazam sobie starań bez tego serwisu naprawde szczerze polecam wszystkim staraczkom, bo to super stronka

                      A odnosnie Twojego pytania o temperature, to te wyzsze temp po owulacji powinny się utrzymac do kolejnej miesiaczki. (dzialanie progesteronu) To potwierdza wystapienie owluacji. Z reszta tutaj masz o tym napisane: http://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pyta...ulacji,61.html

                      A tutaj masz dokladniej opisane czy można po wykresie poznac, ze jest się w ciąży: http://ovufriend.pl/baza-wiedzy/pyta...-ciazy,89.html

                      Z reszta polecam Ci przejrzenie bazy wiedzy na OVU, bo jest tam naprawde bardzo duuuuzo przydatnych informacji.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        oliwia33- nie zdażyło mi się, żeby @ mi się spóźniała, tylko problem jest w tym, że ja dosyc długo brałam tabletki odstawiłam je w styczniu, a przed braniem tabletek miałam duże problemy z regularnością, i obawiam sie, że teraz kiedy organizm pozbył się resztek tabletek znowu będę miała problemy z regularnoscią, w każdym razie zapisałam się do gin, bo nadal nie dostałam @ ale wizyte mam wyznaczoną na 9 lipca

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Trzymam mocno kciuki za starających się o dzidziusia...bo wiem co to jest wyczekiwanie,my staralismysie pare lat i nagle przyszła nagroda za cierpliwość..Ważne aby nigdy sie nie poddać!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Dokladnie, najwazniejsze, zeby nie tracic nigdy nadziei!! kiedyś musi się udac.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              mama2929 ja swoich przygód z tab anty tez nie wspominam zbyt dobrze. kilka razy odstawialam i za kazdym razem hormony mialam tak rozregulowane, ze nie moglam przez kilka miesiecy dac sobie rady :/

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                oliwia33 ja 100 razy na dzien wchodze na ten swoj wykres nie wiedziec czemu hehe mam zaledwie pare dni temp mierzonej ale dzis mialam widoczny spadek :/ temperatury i ciekawe czy jutro mi wzrosnie znowu do 37 hmm moze to te zagniezdzenie ...ahhh mogloby byc

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X