Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Witam. Na tym forum jestem nowa. Z poczęciem pierwszej ciąży nie miałam problemów. Oliwier ma 5 lat i 6 m-cy i za parę dni wypadną jemu pierwsze mleczaki. Wiem, że wszystkie mamy ten sam problem. O drugie dziecko staramy się od 13 m-cy a w czwartek dowiedziałam się, że mam endometrioze na jednym jajniku i moje szanse na dziecko spadły do 50%. Wiem, że to sporo bo nie które z was mają mniejsze ale jakoś ciężko mi się z tym pogodzić. Wolałam myśleć, że nie trafiamy w odpowiedni dzień.
    Obecnie czekam na miesiączkę ale gdzieś tam w głębi mam nadzieję, że tym razem się udało.
    Trzymam za was kciuki i gratuluje tym którym się udało
    Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hej Dziewczyny, ja wrocilam znowu do staran :d tzn wrocilismy :P
      jestem miesiac po odstawieniu tabsow, no i wlasnie koncze @, do przewidzenia bylo,ze odrazu nie "zaskoczy" no ale teraz czekam z niecierpliowscia na te kochane dni, a konkretnie na dzien owulacji hehe trzeba w koncu trafic chlopca ;D
      KINGA to nie jestes sama
      NIUNIA gratulacje
      Jeju juz ja zapomnialam jak to jest nosic pod serduszkiem dzidziusia, a tak sie chce Malenstwa
      Last edited by insoomnia; 10-06-2013, 18:47.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        insoomnia a o córeczke długo sie staraliście?

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          OLIWIA 3 miesiace z zamierzeniem ciazy, a potem odpuscilam i na 4 cykl zaszlam w ciaze, z tym, ze u mnie teraz jest inna sytuacja, bo jestem obecnie z innym partnerem zycie poprostu.. takze Laura nie jest Jego biologiczna corka no i starania moga byc inne

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            w takim razie trzymam kciuki, zeby jeeeszcze szybciej sie udało niz z pierwszą córeczką!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ja tez mam taka nadzieje wlasnie rozpoczela sie faza dni plodnych - dzialamy

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Witam Was
                postanowiłam do Was dołączyć (razem raźniej), ponieważ z moim partnerem od około pół roku również staramy sie o dzieciaczka, jednak jak narazie nic z tego nie wychodzi.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  I ja dołączam Od 2 miesięcy staramy się o rodzeństwo dla naszej córeczki.



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witam!

                    Dawno tu nie zagladalam ake,sentyment jest

                    Dziewczyny z,drugim dzieckiem nie jest tak latwo, bo pragnie sie go bardzo mocno na juz i teraz a w wiekszosci przypadkow wystarczy wylyzowac wiem ze latwo nowic ale inaczej sie nie da, u nas,tez tak bylo ponad rok staran o coreczke, a z synem zaledwie dwa cykle . Trzymam za,was kciuki !!!

                    KINIA opowiadaj co u ciebie, jak Zuzia??? Kupe czasu cie nie bylo, szkoda ze,nam sie,tak kontakt urwal...pisz dziewczyno bom ciekawa





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Wiecie co Wam powiem dziewczyny, gdzies przeczytalam na necie, ze lepiej starac sie co 2 dzien a nie tak,ze non stop ;D 100 razy na dzien, zeby wyszlo, bo wtedy lepsza jest jakosc plemnikow czy cuś

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        dziewczyny tak sie teraz zastanawiam czy to mozliwe,zeby cos bylo jednak na rzeczy, mianowicie zauwazylam,ze od ok. 2 tygodni czesto mam zgage wieczorami albo w dzien jak zjem musli z jogurtem,teraz wlasnie siedzie i tak mi niedobrze...pobolewa mnie tez czasem podbrzusze,albo czuje sie taka pelna w srodku w brzuchu na dole..hmm tylko,ze @ mialam 06.06 co prawda dziwna,bo przez 3 dni a mam zawsze 5-6 dni. Kurcze moze sama sie nakrecam

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dziewczyny w przeciągu tygodnia powinnam dostać miesiączkę i powiem wam, że mam nadzieję, że jej nie dostanę i w końcu okaże się, że jestem w ciąży. Zastanawia mnie tylko czy mam w ogóle owulację. Robiłam testy kupione w aptece ( może źle je robiłam) i ciągle wychodziła mi jednak kreska, albo dwie, ale ta druga była słabsza, co zgodnie z intrukcją nie oznacza owulacji. Jeśli dostanę miesiączkę to pójdę zrobić hormony.

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            insoomnia a może to nie była miesiaczka, tylko plamienie implantacyjne? no w każdym razie trzymam kciuki, żeby cos było na rzeczy...

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witajcie
                              Jestem nowa na forum. Od stycznia staramy się z mężem o maleństwo. Niestety jak narazie bezskutecznie. Cykle miałam do tej pory w miarę regularne co 29-31 dni. W maju @ miałam 16, test owulacyjny zrobiłam 2 czerwca, był pozytywny. Oczywiście w tym czasie działaliśmy z mężem Krwawienia (bo nie wiem czy to można nazwać normalną miesiączką, nigdy wcześniej tak nie miałam) dostałam 18 czerwca, jednak trwało ono tylko jeden dzień, następnego dnia było już tylko delikatne plamienie. Dzisiaj też, dosłownie delikatne plamienie. Nie wiem co się dzieje, mam cichą nadzieję, że może udało się. Robiłam testy ciążowe, wychodziły negatywne. Dzisiaj rano poszłam na badanie z krwi beta hcg. Wyniki będą już po południu... Bardzo chciałabym żeby już się udało, ale boję się również że to jakieś zaburzenia hormonalne.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Witamy na forum.

                                te krwawienie, o którym piszesz to moglo byc plamienie implantacyjne.

                                oczywiscie napisz jak beta wyszła i trzymam kciuki z całych sił żeby sie udało!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X