Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    A to co innego. a nie możesz mu odciągać swojego mleka i dawać z butli? chociaż w dzień bo w nocy to meczoce. ja mojego smrodka to karmiłam na żądanie a skubaniec potrafił co godzinę jeść :/ może jak ma problemy z jedzeniem to nie przetrzymuj go tyle w nocy .





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      \tak jak teraz zjadł ładnie ma sucho a nie śpi tylko się krzywi i pręży

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        jutro kupie laktator

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          jak dodać suwaczek bo zapomniałam ?? który kod i gdzie mam wkleić?http://www.suwaczki.com/tickers/zem3tv73ms3wsbc8.png

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Nawet trzeba wietrzyć tylko wyjdz z małym do innego pomieszczenia a z nastepnym tyg już możesz zacząć go werandować





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kameleonka a moze mu sie kolki zaczynaja,a odbijasz go po kazdym jedzeniu.?
              Moja lilianka miala straszne kolki i tez sie napinala miala twardy brzuszek,a potem zwracala cale mleko i musialam miec specjalne bo okazalo sie ze ma refluks i musiala pic mleko ar.poczekaj troche i poopserwoj matki wiedza najlepiej mamy instynkt jesli ci cos mowi ze jest nie tak najlepiej skontaktoj sie z pediatra on doradzi co do mleka i kolek.pozdrawiam
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                U nas też były kolki ale dopiero od 2miesiąca :/ u nas tylko jeden syrop pomagał. daj sobie i małemu czasu





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Kameleonka Kochana moje gratulacje!!! wietrzyć należy koniecznie! Co do temperatury to dla takiej kruszynki to moim zdaniem to 20-21 stopni powinno być ma synek malutki jest i niema takiej termoizolacji. Ala też była taka kruszynka i lekarka kazała, zeby miał cieplo. Ja bym tak jak Kruszyna radzi podawała swoje mleko, bez sensu podawać mm skoro masz mnóstwo swojego. Małemu może zimno,albo głodny,albo chce się przytulać, albo poprostu mały nerwusek. Nie koniecznie kolki. Dawał koperek i rumianek i zobaczysz. a co jesc?
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej dziewczyny

                    Kameleonka gratulacje, Marcelek śliczny bobas. Oby się wam chował zdrowo!

                    Dziewczyny powiedzcie mi, te które brały tabletki antykoncepcyjne potem je odstawiały, odczekały te 6 miesięcy i zaczęły się starać o dzidziusia. Czy robilyście jakieś "szczególne" badania przed starankami w związku z tym, że brałyście tabletki? Ja przy pierwszej córci choć nie brałam tabsów to multum badań przed poczęciem robiłam



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ulcia to Lilianka rodzeństwo będzie miała ?
                      wystarczy że 3mięsiące przed odstawisz ale ja nie robiłam żadnych badań tylko cytologie i morfologie i szczepiłam się na odre świnke różyczke .





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Chciałabym najpóźniej do czerwca tabletki odstawić Wszystko tak naprawdę do lutego się okaże. Może uda się wcześniej zacząć sataranki Lilka już ma 21 miesięcy, za chwilę 2 latka skończy. Nie chce mieć zbyt dużej różnicy wieku, jeśli Bozia da.



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          To trzymam kciuki masz rację u nas będzie prawie 5lat ale nieraz inaczej się nie da . . .





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            DZIEWCZYNKA :-D
                            na 99%





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kruszyna gratulacje....

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Hej
                                Jestem tutaj nowa, staramy się z mężem od 2 cyklu o maleństwo Mogę się do was przyłączyć?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X