Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dam rade jakos...musze...i przed wszystkim jak bede w Pl to musze do ginekologa isc zobaczyc czy wszystko ze mna ok...eh synka zrobilismy w jednym cyklu...a tu takie jaja z tym @ nigdy mi sie az tak nie przesunal...

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        zdjecia
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Marcelek ur.26.11.2012. Waga 2650kg. Długość 51cm.
          Ach kochane rodziłam 10 godzin naturalnie ale nie miałam rozwarcia zrobili mi cesarkę dziś wyszłam do domu bo mały miał żółtaczkę m musiał jechać na nockę więc jestem sama pierwszą noc pewnie wogóle nie usnę boje się żeby mu się nic nie stało żeby oddychał i się nie zadławił :-( aż mi się płakać chce z nerwów w szpitalu to zawsze była położna

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Gratulacje !! sliczny kochana to normalne że się Martwisz, a dlaczego em nie może wziąć teraz tego tacierzynskiego? jest 2tyg wolnego. ja przez 3miesiace prawie nie sypiałam :/ będzie dobrze gratuluje





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Kameleonka serdeczne gratulacje śliczny maluszek niech rośnie zdrowo i będzie waszym promyczkiem szczęścia każdego dnia co ja mówię promyczkiem... Niech będzie całym słoneczkiem
              27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

              "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Angel głowa do góry pamiętaj że i do nas los się uśmiechnie zobaczysz! jak będziesz w PL zrób sobie dodatkowo podstawowe badania, gin na pewno Cię pokieruje a na razie mie stresuj się... Wiem, że łatwo jest mówić ale niestety stres złym doradcą jest.
                Ja w staraniach jestem zawieszona do stycznia najdalej do lutego. Na chwilę obecną czekam na pierwszy cykl. W poniedziałek kolejne kontrolne USG czy wszystko dobrze sie wyczyściło... Nie chcę iść na zabieg ;/
                27.11.2012r. - Nasz Aniołek (7 tc)

                "Pozytywne myślenie drogą do sukcesu..."


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kameleonka gratulacje !!!!! Cudowne malenstwo !!! Najważniejsze że rodzilas bez większych komplikacji i że malenstwo zdrowe !!!
                  Kochane zobaczycie że już niedługo i wy będziecie się chwalić ciazami słyszałam właśnie że w angli to masakra jest że służba zdrowia .mam bratowa w ciąży ale już powiedziała że będzie rodzic w polsce . Ja przez holerne strajki służby zdrowia (madryt) nie widziałam się z ginekologiem bo strajkują i będą nadal strajkować .ale cudem udało mi się wczoraj zrobić badania krwi na wykrycie chorób i anomalii u dziecka .stres na maxa,dopiero pod wieczór się uspokoilam,ale najważniejsze badania już zrobione .brzusio nadal pobolewa ale napewno dlatego że rośnie. Za tydzień mam nadzieję że mnie w końcu jakiś lekarz zobaczy choć straszą kontynuacją strajku ehhhh
                  Pozdrawiam cieplutko

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Kameleonka maly sliczniusi gratulacje !!!!!! Badz dzielna dasz rade . Pirsze tyg sa najtrudniejsze musisz sobie rutyne wyrobic wtedy bedzie ok pozdrawiam cieplutko.
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      HejGratulacje dla Kamelonkidzidzius sliczny
                      Jak tam pierwsza wspolna nocka?
                      Fajnie widziec ze to oczekiwanie na ciaze jest oplacane takim szczesciem...od razu sie podnioslam na duchu
                      U mnie @@@.
                      Mysle ze po zaopatrze sie w testy owulacyjne...musze sprobowac..
                      Pozdrawiam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kameleonka-mega GRATULACJE!!!







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          dziękuję wszystkim :-) jakoś mi idzie pomału nocki jestem z małym sama co trzy godziny go karmie i przewijam a jak śpi dłużej to go nie budzę i czekam aż wstanie karmie piersią ale dokarmiam butelką od wczoraj mały się prężył i robił twarde kupki kupiłam mu herbatkę z kopru i jest lepiej kupki są rzadkie i brązowe nawet nie wiem czy to dobrze w domu jest 23 stopnie ale dałam na trochę mniej bo mały aż był czerwony nie wiem nie mam się kogo doradzić

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Kochana za często herbatek z kopru mu nie dawaj, kupki takie powinny być a 23 st to stanowczo za dużo w nocy to nawet 19. a czemu dokarmiasz? jak nie je dłużej niż 5godzin w nocy to lepiej budzić bo może mało przybierać a jeszcze malutki jest .





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              dokarmiam bo lekarka kazała bo mały się szybko meczy i nie ssa dalej tylko plącze chyba nie ma siły ssac

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                a można wietrzyć mieszkanie w taka pogodę?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X