Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    annak27 serdeczne gratulacje kochana . U mnie po staremu synuś kopie nie raz się źle czuję teraz już mi coraz ciężej brzuszek coraz większy zdarzają mi się wymioty ale daje rade

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      jestem taka szczesliwa ze aż nie mogę w to uwierzyc !!a z jakies 3 dni przed planowana @ mialam dziwne przeczucie tylko dlatego ze nagle na 3 dni przed planowana @ nabrzmiały mi strasznie piersi , stały sie strasznie wrażliwe i jakby spuchniete i zauwarzylam dwie zyłki ciągnące sie od okolic pachwin az do sutków.pokazalam to mężowi ale on ta nic nie zauwazył a ja zylek nigdy na okres nie mialam dzis robiłam drugi test i wyszedł wyrazniejszy niz pierwszy i zaraz ide zapisac sie do lekarza

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć laseczki
        Na początek gratuluje wszystkich ciąż dawno mnie nie było ale jakoś tak wyszło.
        U nas bez zmian w dalszym ciągu jesteśmy na etapie starań i póki co nie zanosi się na zmiany. Mniej więcej poczytałam co u Was ale nie byłąm w stanie przeczytać wszystkiego.
        Pozdrawiam.




        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          beatko zobaczysz ze sie w koncu uda. Ja posluchalam tu dziewczyn zeby nie myslec zeby zyc NA luzie i widzisz, jestem w polowie 6 tygodnia. Akurat w Tamtym cyklu bylismy NA wakacjach w polsce i nie zwracalam NA nic uwage czy mam dni czy nie. Szalelismy NA Maxa , nie myslalam wogole o dzidzi Bo te dni wypadaly mi akurat NA powrot do domu, sie udalo. Teraz tylko wytrwale czekac NA wizyte u gin Bo man dopiero 10 pazdziernika, i aby wszystko bylo OK. Narazie mecze sie z rosnacymi i bolacymi piersiami uffff

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej kochane jestem i ja dziś wyszłam ze szpitala jestem w 29tc i skróciła mi się szyjka potrzymali mnie 5 dni i puścili w końcu do domu ale i tak się martwię

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez beata127 Pokaż wiadomość
              Cześć laseczki
              Na początek gratuluje wszystkich ciąż dawno mnie nie było ale jakoś tak wyszło.
              U nas bez zmian w dalszym ciągu jesteśmy na etapie starań i póki co nie zanosi się na zmiany. Mniej więcej poczytałam co u Was ale nie byłąm w stanie przeczytać wszystkiego.
              Pozdrawiam.
              witaj
              mnie tez nie było,podczytuje czasem ale pisać nie mam o czym
              dla dziewczyn gratulacje może i kiedyś na nas przyjdzie kolej

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Bry lasencje
                ale tu pusto...

                kameleonka kurcze...trzymaj się...ale już wszystko ok?

                u nas było wczoraj pierwsze spotkanie z księdzem..i komunię mamy 12 maja
                wstępnie lokal od razu zaklepaliśmy tylko jeszcze dogadać wszystko z właścicielem zostało bo wczoraj go nie było..
                zimno u nas straszelnie..robie pranie mam nadzieje że nie będzie padac!





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej
                  Ja ide jutro do gina bo tez ostatnio mialam zawroty glowy i rece strasznie mi puchna,niskie cisnienie mam.
                  Kameleonka wspolczuje musisz duzo odpoczywac i sie nieprzemeczac dasz rade dla maluszka
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Hej.

                    Mogę się dołączyć?

                    Mam na imię Magda, jestem z Rybnika mam 27 lat.
                    Jesteśmy z mężem po ślubie 5 lat i mamy 3-letnią córeczkę Edytkę.

                    W tym roku postanowiliśmy zacząć starania o drugie dziecko. W sumie odkąd mamy Edzię zarzekałam się, że na razie nie chcę drugiego dziecka z powodu mieszkaniowych - mieszkam w domku, na parterze mieszkają dziadkowie mojego meżka, a my dzielimy piętro z teściami .
                    Mamy dla siebie dwa pokoje, z czego jeden na wiosnę przerobiliśmy z sypialni na pokoik dla małej. I ciasno nam strasznie. Zachodziłam w głowę, że gdzie ja postawię łóżeczko, gdzie będę kąpać to drugie dziecko...Ale na wiosnę stwierdziliśmy, że bardzo chcemy, żeby Edzia miała rodzeństwo i to przewyższyło.
                    Na początku czerwca odstawiłam tabletki, wyjechałam z małą do moich rodziców na wakacje, mąż został w domu, bo urlop miał dopiero od lipca. Od połowy lipca się staramy, miałam już za ten czas dwie miesiączki.
                    A na dzień dzisiejszy mija 53 dzień odkąd nie mam okresu. Zrobiłam już 3 testy z moczu, jeden z krwi i wg nich nie ma ciąży. Ale w ostatni piątek wcisnęłam się do mojego ginekologa i powiedział po badaniu usg, że to może być ciąża. Coś tam na monitorze widać, ale chyba jeszcze za wcześnie, żeby to oficjalnie potwierdzić. Sam lekarz powiedział, że mam jeszcze poczekać, bo albo dostanę jeszcze okresu, albo to się rozwinie dalej.
                    Od razu zapisał mnie na wizytę za dwa tygodnie, bo on teraz wyjechał na urlop, a ja przez ten czas jajko zniosę!
                    Lekarz powiedział, że częściej mu się zdarza, że kobiecie test ciążowy poinformował, że jest w ciąży, a po badaniu nic nie było, a taki przypadek jak ja, że niby ciąża jest, a wszystkie testy mówią, że nie ma, jest bardzo rzadki.

                    Na razie tylko mój mąż i siostra o tym wiedzą, a ja szeleję z niepewności.
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Skoczek trzymam kciuki





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Kruszyna wielkie dzięki. Oby się udało!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witam serdecznie skoczek jako nową staraczkę twoja mala jest cudowna
                          u mnie kochane leci pomalutku dużo odpoczywam jak tak trochę pospaceruję to strasznie mnie ciągnie do dołu więc więcej leże pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć.

                            Zdaje się, że mi się udało! Dodaję załącznik.
                            Zrobiłam kolejny test z rana i zobaczyłam dwie grube krechy!
                            Edytkę odprowadziłam do przedszkola, a sama popędziłam do ginekologa, ale innego, bo mój ma jeszcze urlop do końca przyszłego tyg.
                            No ale lekarz potwierdził, wg ostatniej miesiączki to 7 tydzień, ale usg pokazuje, że to mniej, że to wczesna ciąża. Więcej szczegółów dowiem się 11 października, bo wtedy mam wizytę u mojego lekarza. Poza tym wszystko dobrze, kwas foliowy mam brać. I cytologię jeszcze mi zrobił.

                            Od niedzieli bolą mnie cyce, od wczoraj obie z córcią smarkamy, a ledwo co tydzień temu mała przestała brać antybiotyk!

                            Mąż jeszcze nie wie, bo w pracy. W domu czeka go niespodzianka - pudełko po butach, a w nim malutke body niemowlęce, mój test z widocznymi kreskami i kartka ode mnie: Gratulacje, Tatusiu!
                            A jak wróci, to chyba podejdę do niego, poklepię po klejnotach i powiem: dobra robota
                            Na razie wie tylko moja siostra, która bardzo nam kibicowała i która jest moją przyjaciółką, dziewczyny z mojego forum i Wy Po 15 wróci mąż, powiem mu, razem powiemy córci i zwołamy resztę domowników.

                            Ciągle nie mogę uwierzyć!!! Znowu będę rodzić w maju
                            Attached Files
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było ale od czasu do czasu was podczytuję... ja jakoś ostatnio nie mam humoru i nastroju....my nadal musimy odkładać starania o naszego bobasa bo jak się okazało to ja ze względów zdrowotnych nadal muszę to odkładać a na dodatek będę miała robiony zabieg po prostu cudownie...
                              ale cóż nie za każdym razem jest tak bajecznie...teraz nie dawno bo tydzień temu dopiero wróciłam bo na tydzień byłam z M w trasie mogliśmy trochę dłużej pobyć razem i pogadać o tym i o tamtym....to był bardzo udany tydzień a teraz i ja i mała mamy katar i lekki kaszel całe szczęście tylko to.

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                kruszynko chyba nie składałam ci jeszcze gratulacji tak więc ogromnie się cieszę twoim szczęściem i anna tobie też gratuluje i naszej nowej choć krótkiej staraczce skoczek też składam ogromne gratulacje>:*

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X