Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
    Krzyż mnie ciśnie, straszne bole piersi takie jak by stłuczone pod pacha, bóle sutków, częściej siku robię i nieraz Troszke mnie czyści, boli brzuch jak na okres i tak promieniuje na uda trochę i takie właśnie kłucia.
    pamiętacie mnie jeszcze?nadal się staramy i nic....
    Kruszynka MEEEGA gratulacje!!!!!
    cytuje co napisalaś bo objawy mam identyczne ale @dopiero byla więc nie wiem sama...







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dziękuje bardzo

      a robiłaś testa? może to te krwawienia były ? czuje się jak przed miesiaczką ale jednak trochę inaczej , inne bóle i do tego czuje brzuch inaczej
      widzisz my zeszłej wiosny zaczęliśmy się starać już 1.5 roku nie biore tabl anty . my często się kochaliśmy ale byłam pewna że Dostane @ i nic z tego a tu proszę my na 3 dni przed owu w dniu owulacji i na 2 i 3 dzień po i wystarczyło ha ha





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        coraz bliżej mi do zrobienia testu
        a poza tym testy owu zamierzam zakupić ale to jak m wróci30sierpnia ma już być w domku
        by też bez anty już dlugi czas ale tak "dziwnie"się czuję ostatnio a te krwawienia to mogly być mimo ciązy ze starszym synem krwawilam co miesiąc normalnie aż raz w terminie nie przyszla@do lekarza i11tydzień już byl







        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Witam i zapraszam na kawkę i ciacho sliwkowe

          Itka to sama widzisz że wszystko możliwe to pędz po testa i zrób . a ty coś wspominałaś kiedyś na kwietniówkach o chuście do noszenie , moglabys wkleić jeszcze raz linka???

          ja mam wizytę teraz na piątek na popołudnie udało mi się wcisnąć bo na urlop mój gin jedzie .
          Last edited by kruszyna23; 30-07-2012, 09:08.





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            poszukam tego linka i Tobie wkleje
            jakoś się boję ten test zrobić...







            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              http://allegro.pl/chusta-elastyczna-...516585129.html
              kolor pomarańczowy mam
              jak test wyjdzie negatywny-to się dogadamy
              ale popatrz na allegro-naprawde tanio można dostać fajne chusty







              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ok dzięki za link ale ta rzeczywiście droga, a patrzyłam na all ale kompletnie się nie znam i nie chce kupić "szmaty" a będę musiała na pewno zakupić bo z psem i cyprianem nie dam rady wychodzić inaczej .

                A my zaraz na grilka idziemy





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej kochane ja już po badaniach połówkowych jest wszystko tak jak ma być w jak najlepszym porządku a w brzuszku noszę synka :-) troszku się zaskoczyłam bo nastawiałam się na dziewuszkę no ale ważne żeby było zdrowe pozdrawiam

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                    Dziękuje kochane

                    to widzę że nie moi są tylko tacy. u mnie jest tak że mogę na nich liczyć , mama dużo cyprianowi kupuje, zajmuje się nim jak trzeba i można powiedziec że go wychowała i to był mój błąd ale teraz na pewno drug raz go nie popełnie. ale straszne jest to wypominanie, gadanie , po co to to nie rozumiem.

                    mam nadzieję że wszystko będzie w pożądku a kiedy wy się umówiłyście na pierwsza wizytę? ciążą ma gdzieś z 2.5tyg myślałam żeby się umowić tak za 1.5tyg .
                    co do rodziców to ja mam tylko mamę, wolałabym żeby mi pomagała fizycznie bo kupować też kupuje, ale z tym dalibyśmy sobie radę.
                    co do wizyty to zadzwoń, powiedz że chyba w ciąży jesteś, powiedz kiedy ostatnia miesiączka i sam przeliczy kiedy jest sens przyjść żeby darmo kasy nie stracić na bezsensowną wizytę, gdzie w sumie niczego się nie dowiesz. Masz czas do 10 tyg pamiętaj, że teraz na becikowe trzeba mieć zaświadczenie od lekarza że byłaś na pierwszej wizycie do 10 tyg
                    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                    Fasolcia a powiedz mi jak ty sobie dajesz radę z dziewczynkami? one są obłędne ! a Olcia jaka duża panna sama jesteś z całą trójką cały czas?
                    daję bo nie mam wyjścia jestem zmęczona, ciężko mi fizycznie bo mieszkamy na 4 piętrze bez windy i odczuwam skutki noszenia ich na dwór. Gdyby nie to byłoby łatwiej bo jakoś się już przyzwyczaiłam - nawet się z mężem śmiejemy teraz, że co to jedno dziecko? to kupa wolnego czasu hehe przy takiej gromadce to dopiero obowiązków. Jak Oli nie było teraz prawie m-c bo była u cioci na wakacjach to serio już po 20 nie mieliśmy co robić, wspominając ten wiek u Oli i u nich to z nimi jest łatwiej mimo że są dwie. Ale Ola była nauczona noszenia, a one staram się by były więcej na podłodze.

                    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                    Dziękuje bardzo

                    a robiłaś testa? może to te krwawienia były ? czuje się jak przed miesiaczką ale jednak trochę inaczej , inne bóle i do tego czuje brzuch inaczej
                    widzisz my zeszłej wiosny zaczęliśmy się starać już 1.5 roku nie biore tabl anty . my często się kochaliśmy ale byłam pewna że Dostane @ i nic z tego a tu proszę my na 3 dni przed owu w dniu owulacji i na 2 i 3 dzień po i wystarczyło ha ha
                    bo im częściej się kocha tym bardziej plemniki są osłabione i wtedy też nic z tego, widać teraz zadziałały jak powinny

                    Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                    Witam i zapraszam na kawkę i ciacho sliwkowe

                    Itka to sama widzisz że wszystko możliwe to pędz po testa i zrób . a ty coś wspominałaś kiedyś na kwietniówkach o chuście do noszenie , moglabys wkleić jeszcze raz linka???

                    ja mam wizytę teraz na piątek na popołudnie udało mi się wcisnąć bo na urlop mój gin jedzie .
                    ja mam chustę z lenny lamb - elastyczną. Fajna sprawa, choć ja dopiero zaczęłam tak lepiej nosić małe jak miały ok 3 m-ce. Dla mnie trudne było zrobienie tego wiązania kołyskowego a już noszenie ich tak mnie przerażało, wolę wiązanie na kangurka ale dopiero ok 3 m-ca były już na tyle "sztywniejsze" żeby je tam usadowić. Nie wiem, jaka jest tkana, ale elastyczna jest bardzo łatwa wg mnie do wiązania bo nie trzeba niczego ściągać, dopasowywać jak jest w tkanych, ja kupiłam używaną, praktycznie jak nówka

                    Napisane przez kameleonka25 Pokaż wiadomość
                    hej kochane ja już po badaniach połówkowych jest wszystko tak jak ma być w jak najlepszym porządku a w brzuszku noszę synka :-) troszku się zaskoczyłam bo nastawiałam się na dziewuszkę no ale ważne żeby było zdrowe pozdrawiam
                    GRATULACJE!....nic to następnym razem będzie dziewczynka







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej

                      Kameleonka gratuluje chłopcy są boscy ha ha poczekaj aż ci taki delikwent zacznie pozadnie mówić jaka to mama jest boska , że teraz on będzie twoim mężem, że jesteś słodziutka, kochana i będzie się przytulał i całował na każdym kroku

                      Fasolcia już umowilam się na piątek bo potem ma urlop mój gin, ja chodzę na kasę chorych tylko za 4d i wizytę płaciłam z młodym . ten sam lekarz mnie prowadził i było ok więc nie będę zmieniać a chce iść wcześniej też z tego względu że mam ząb do wyrwania i chce go zapytać kiedy to zrobić i czy jest wogole jakiś antybiotyk który dziecku nie zaszkodzi
                      ja mam ten problem że cyprian nie chce do babci chodzić nieraz a o spaniu nie mam mowy taka przylepa zniego jest , a co do nudów to był ostatnio przez 5godzin u babci i nie wiedzieliśmy co z sobą zrobić ha ha





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        A co do chusty to zastanawiam się nad kółkowymi nie wymagają wiązania i nowki na all nie są tragicznie drogie, u nas są warsztaty chustonoszenia prawie cały czas
                        szukam obecnie kojca rogala motherhood ale na all jest tylko jeden używany a białego to ja nie chce





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kameleonka-gratulacje synkowie są cudni-mam dwóch
                          kruszyna-co do chusty ja moją dostalam w prezencie-a raczej mlody na chrzciny-przydala się ale częsciej mąż używal ja jakoś wózek wolalam mimo wszystko







                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            na wyprawy na plac zabaw na pewno będzie wózek ale na wyjście z psem i cyprianem za blok na "siku" chusta będzie niezbędna





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                              hej

                              Kameleonka gratuluje chłopcy są boscy ha ha poczekaj aż ci taki delikwent zacznie pozadnie mówić jaka to mama jest boska , że teraz on będzie twoim mężem, że jesteś słodziutka, kochana i będzie się przytulał i całował na każdym kroku

                              Fasolcia już umowilam się na piątek bo potem ma urlop mój gin, ja chodzę na kasę chorych tylko za 4d i wizytę płaciłam z młodym . ten sam lekarz mnie prowadził i było ok więc nie będę zmieniać a chce iść wcześniej też z tego względu że mam ząb do wyrwania i chce go zapytać kiedy to zrobić i czy jest wogole jakiś antybiotyk który dziecku nie zaszkodzi
                              ja mam ten problem że cyprian nie chce do babci chodzić nieraz a o spaniu nie mam mowy taka przylepa zniego jest , a co do nudów to był ostatnio przez 5godzin u babci i nie wiedzieliśmy co z sobą zrobić ha ha
                              pewnie jak lekarz sprawdzony to po co zmieniać, tylko wydaje mi się, że niewiele może jeszcze do piatku powiedzieć, ale chociaż Ci potwierdzi czy jest pęcherzyk antybiotyki w ciąży się bierze - na pewno duomox, ospamox, ja kiedyś brałam i taromentin więc myślę, że nic złego się nie dzieje, zęba też miałam wyrywanego w ciąży z OLą - nawet znieczulenie dostałam - miejscowe można lekarze wiedzą tylko trzeba im powiedzieć, że jest się w ciąży. Mnie mój gin mówił, że nawet jak się brało jakieś leki nie wiedząc o ciąży to nie ma większych powodów do zmartwień bo na początku kiedy nie ma łożyska dziecko jest dodatkowo ochraniane przed własnie takimi sytuacjami. Także spokojnie. Czeka też na Ciebie wyzwanie - przygotowanie Cypusia na rodzeństwo - mam nadzieję, że dobrze to wszystko przyjmie. Ola na szczęście uwielbia dziewczynki i pomaga jak tylko ma okazję

                              Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
                              A co do chusty to zastanawiam się nad kółkowymi nie wymagają wiązania i nowki na all nie są tragicznie drogie, u nas są warsztaty chustonoszenia prawie cały czas
                              szukam obecnie kojca rogala motherhood ale na all jest tylko jeden używany a białego to ja nie chce
                              ooooo super jak masz warsztaty! ja niestety nie mam więc została mi instrukcja z płyty jaką daje lenny lamb. Może kiedyś mi się gdzieś trafią takie warsztaty pomocowe bo chętnie wypróbowałabym inne wiązania







                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Cyprian bardzo chce rodzeństwo sam pyta dziećmi się zachwyca ale jak płaczą ha ha to dobrze że duomax można bo u nas zawsze przepisuje właśnie ten antybiotyk. a warsztaty mam w takim centrum kreatywnego rozwoju dziecka i tam są różne warsztaty dla dzieci kulinarne dogo terapia itd .
                                boziu jaki młody dzisiaj jest nie dobry wrrr chyba mnie szlak trafi





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X