Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej . ja ide sprzątać em do pracy a później idziemy na ogródek trochę słońca zlapac.

    Dotka i co z tego że się staraliśmy jak brzuch noge boli cycki to wogóle dotknąć nie mogę i jeszcze do tego pms

    Marika bardzo mi przykro młody też przez te upały już znowu katar ma i kaszle . . . Dużo zdrówka





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Bry laseczki
      słoneczko u nas zaczyna świecić a rano lał deszcz
      my z małżem pobaraszkowaliśmy se troszeczke hehe trzeba korzystać jak mały w szkole
      co do szkoły to w piątek koniec roku szkolnego-już nie możemy się doczekać!...książki już kupiłam do II klasy jeszcze tylko wyprawka..
      kruszynko nie załamuj się na zapas,trzymam kciukaski za II krechy!





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hej

        u nas dziewczyny pogoda pod psem ale czekamy na deszcz i Cypu idzie wypróbować nowy dinozaurowy płaszczyk

        Niunia ja po prostu czuje te wszystkie objawy a @ do piątku na pewno będzie.

        wskakuję na rowerek i kończę kawe

        dziewczyny macie patent na to żeby nie schudnąć a wymodelować brzuch i nogi ? ? ? ? wiecie co to normalnie śmieszne bo całe życie nosiłam rozmiar xs\s a teraz przytyłam parę kilo i mam rozmiar m i czuje się o wiele lepiej i za cholerę znowu nie chce stracić moich piersi ha ha





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          no to nie źle kruszynko ja dziś kochane moje wielkie porządki w domku zaczęłam masakra teraz jeszcze rozmrażam lodówkę plecy mi pękają z bólu więc postanowiłam zajrzeć do was i posłuchać http://www.youtube.com/watch?v=JQamp...eature=related bardzo mi się podoba ta muzyka pozdrawiam

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witam drogie Panie! Śledziłam wątek forum i dziś dołączam do klubu pragnących dzidzie

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Która z Was najdłużej czekała na upragnione maleństwo?

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Hej dziewczyny
                dzisiaj albo jutro @ ma przyjsc. robiłam wczoraj pod wieczór test i wyszedł negatywny, ale dzisiaj wstałam i wydaje mi się że pojawił się cień drugiej kreski ale w sumie to nic nie znaczy bo po 5min mogą być za fałszowane wyniki. . . a brzuch boli i to mocno i cały czas mam wrażenie że zaraz @ przyjdzie

                buziaki :-*





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Hej dziewczynki witam was
                  ja już mam 24dc i też czekam na @ byłam chora i m tez więc ten cykl stracony
                  mieliśmy odpocząć i choroba nas wyręczyłam
                  co do testów kruszynka to masz rację mogą być zafałszowane ale najlepiej zrób jeszcze jeden dla pewności ja bym zrobiła,trzymaj się

                  chce dzidzie-witaj napisz coś o sobie ?a poczytaj wstecz forum to zauważysz kto najdłużej się stara

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Bajtelku witaj

                    testa na pewno zrobię ale to naj wcześniej w sobotę albo po weekendzie jak @ nie przyjdziem .

                    wpadać na pyszną kawkę wiśniową i kruche ciasteczka wiśniowe :-P

                    koło 20 lipca wyjeżdżam na kilka dni z cyprianem do mojej babci w mieście więcej atrakcji jest na lato mamy zamiar odwiedzić wszystkie place zabaw i jak pogoda dopisze to basen a mają dwa świetne już nawet tankini kupiłam ha ha

                    musimy odpocząć od siebie z em bo nie za bardzo nam się układa a wczoraj to już wogóle nie odzywamy sie





                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Taki wyjazd dobrze wam zrobi a witanie się super sprawa,dystansu nabierzecie i inaczej spojrzysz na staranka my też mieliśmy takie fazy i przeszło a wszystko przez te starankano i kłopoty codzienne,daliśmy luz większy i kochamy się kiedy mamy ochotę nie patrząc na dni płodne itp,bo to zabijało urok spotkańa ja i tak zawsze przed @ myslę a może tym razem Bóg będzie łaskawy
                      Znajdz sobie zajęcie do wyjazdu albo inny cel np.mały remont czy większe sprzątanko to pomaga

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Masz rację kochana co ja bym bez was zrobiła właśnie dostałam @ nie wiedziałam że to tak może boleć. dzisiaj przemebluję cypriana pokój a w poniedziałek mama wraca z niemiec więc trochę luzu będę miała. em nawet tel odemnie nie odbiera





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kruszynka trzymaj się dzielnie
                          m tez przeżywa i to bardzo ale panowie tak tego nie pokazuja
                          zajmij się przemeblowaniem,porządki dobre są na smutki nie dzwon do m ,nie wyjaśniaj daj mu odpocząć a zobaczysz sam się odezwie dz dzielna pa spadam

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej,
                            Kruszynka przykro mi,ze @ przyszla. Co do chlopow to niema sie co przejmowac,tak to jest raz lepiej raz gorzej,a odpoczynek od siebie dobrze Wam zrobi.
                            Ja bylam wczoraj u gina,pecherzyk jest,ale jaja nie widac. Lekarz mnie uspokoil,ze to normalne w 5 tyg. Ja itak sie zestresowalam,ze cos jest nietak dlatego zrobi jutro i za pare dni beta i zobacze czy sie ciaza rozwija. Moj gin uwaza,ze poki plamien niema i ostrzych boli brzucha to niema powodu do paniki,ale ja nie wytrzymam miesiaca do nastepnej wizyty i musze wiedziec czy jest ok. Zwlaszcza,ze w pierwszej ciazy na poczatku mialam problemy.
                            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Tulixpanek wszystko na pewno będzie ok trzymam kciuki !
                              ale ci zazdroszczę my też zawsze chcieliśmy żeby była z 3 letnia różnica wieku po między dziećmi a tak odwlekaliśmy bo zawsze coś a teraz nie da rady . . . ide dalej sprzątać





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Kruszynka ja uwazam,ze 3,5 roku to juz duza roznica,ale jakos wczesniej balismy sie nieprzespanych nocy,a jak juz chcielismy to sie nie dalo. Pewnie ALA z dzidzia juz nie bedzie miala takiego bliskiego kontaktu.
                                A ja mam lenia(jak codziennie przez ostatni miesiac) i leze z Ala na kanapie i ogladamy bajke. Czeka mnie dzisiaj prasowanie z kilku pran i obranie ziemniakow,reszte mam z wczoraj. Ale to jeszcze troche
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X