Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    scaarlett znam ten ból... wieczorowe zajęcia w piątki heh, ale dziś mi się upiekło hehe
    agata witamy serdecznie
    edzia widzę, że przyrządzasz same pyszności
    ana, ada Oczywiście że się nie załamuję na jednym miesiącu świat się nie kończy

    Miłego wieczorku lejdis


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hejka!
      Nareszcie weekend i do tego pierwszy w listopadzie bez szkoły
      Będę zaraz robić kokosanki na jutro


      Wiem,że to nie ten wątek na tym forum,ale mam pytanie do mam przedszkolaków (na tamtym forum nie ma Was)-chodzi o przedszkole, do jakich chodzą Wasze dzieciaczki,czy to jest przedszkole publiczne czy nie publiczne i czy spełniają oczekwiania Wasze i Waszych dzieci,co byście pozmianiały? Bardzo proszę o odpowiedź na priv,zeby tu nie zaśmiecać wątku
      Dodam,że zbieram info, bo zbieram dane do badań. Dziękuję z góry ślicznie za pomoc!
      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




      Skomentuj


        żarełko było pycha, aż nas brzuchy rozbolały i nici z baraszkowania, bos ie przejsdlismy, ale tak bywa jak sie je snadanie a potem obiad na klacje, ale co zrobic jak czasu nie ma
        Jutro Misiek ma wolne wiec załatwiamy sprawy mieszkaniowe
        Mamy troche rzeczy do odbioru, a przy okazji zaciagne go pod ambulatorium, żeby sie oswoił z miejscem w którym am badanka zrobic taki spisek mały

        laski sory że tak ogułem,ale juz nie dam raqdy was wszytkkich wypisac, bo tyle nas juz jest i ciagle przybywa i ubywa, ale nadals ie razem trzymamy
        chciałam wam życzyc miłego weekendziku
        odezwe sie po badankach na pewno, a tak szczegółowo opisze za jakeis 2tyg jak bede po wizycie u ginka. Chciałą bym, zeby mnie zaskoczył i powiedział "gratulacje, bedzie pani mamą" ehhh pomarzyc można, kedys sie doczekam
        Ale wiecie co sobie pomyslałam, ze jak pójde w 20dc (4 grudnia-piatek) to jesli wypatrzy łądny pecherzyk, to bede wiedziec ze jest owulka i bedzie można działać wtedy przez weekend <spryciula>

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Dziękuje dziewczynki za tak miłe przywitanie,aż mi się zrobiło cieplej na serduchu. Na pewno będzie mi dobrze z Wami

          Ciekawe jak tam u mnie będzie, planowo w niedziele powinna przyjść @, ale pewnie nici z fasolki bo mało było przytulanek chyba tylko 19dc bo wcześniej miałam lekkie zapalenie no i nie mam żadnych objawów tylko trochę piersi mnie pobolewają.

          O pierwszej ciąży dowiedziałam się w sylwestra więc Karolinka to był dla mnie taki prezent na święta i o dziwo udało się za pierwszym razem

          Trzymam kciuki za Was i życzę upragnionej fasolki na święta


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Witaj AgatkoCześć wszystkimNiestety widzę że ciągle jakieś niepowodzenia.Ale zobaczycie uda się!Ja w to wieżę!
            Edzia ty to bestia jesteś
            Agata ja mam synka tylko o 12 dni młodszego!
            Ewa
            moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
            Oskarek12.01.2011 godz.17.05
            3150g.55cm.
            10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              cześć dziewczynki! widzę, że byczycie się w weekend i prawidłowo! ja w szale sprzątania, gotowania, potem na spacer, bo pogoda piękna, a wieczorem na uczelnie.
              miałam się dzisiaj testować, ale mąż mi odradził, że to za wcześnie, że to nic nie da robić test 2 razy w tyg. no więc czekam do terminu @. Może on ma rację, tylko koncerny produkujące testy na nas zarabiają.
              A humorek rano miałam paskudny, nie wiadomo z jakiego powodu rozryczałam się na środku kuchni i wyłam jak bóbr. na pytanie męża czemu? bo mi się chciało płakać
              całuję wszystkie, odpoczywajcie!

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Hej moje Kochane !!!
                Dobrze że nas przybyło na tym wątku (witam serdecznie nowe koleżanki), bo część dziewczyn już odfrunęła do innego wątku, ale to dobrze Dziewczyny ale szalejecie z tymi pysznymi daniami, aż ślinka cieknie :P Fajnie że weekend, czas na odpoczynek Wczoraj też miałam fajny dzionek bo kozaki kupiłam sobie ładne, a dziś torebeczkę. Jednak zakupy skutecznie poprawiają humor Teraz sobie pizze jem mniammm.
                Życze Wam dużo słoneczka w te wolne dni Pozdrawiam serdecznie !!!


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No cóż, dzisiaj jest 32 dc i przyszła @. A obudziłam się z taką migreną jakiej jeszcze nie miałam. Głowa niesamowicie pulsowała że dopiero po 2och tabletkach i dwugodzinnym leżeniu przeszło. Całe szczęście że dzisiaj sobota.
                  Gin miała racje zy cykl byl bezowulacyjny . chociaż cere mam ładną a okres poki co (1szy dzien) byle jaki. No ale nic. Mam nadzieje ze szybko minie i rozpoczniemy staranka ... dziesiąty cykl.
                  Last edited by maluszek2981; 21-11-2009, 18:25.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Maluszek-u mnie niestety podobnie

                    Dziś rano obudziłam się z okropnym bólem kręgosłupa, i brzucha.. Dokładnie 30dc... i przyszła @ , trochę smutno ale nic wierze ze następnym razem się uda ..może za miesiąc

                    Za to wczoraj miałam fajny dzionek, rano spacerek, obiadek a po połududniu mała została u teściowej a my z męzem poszliśmy do kina i na zakupy.

                    Miłej niedzieli dziewczynki


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      smutno mi i tyle ... dzisiaj jakiegosdołka złapałam. ah człowiek stara sie wierzy ale czasem przychodzi chwila zwątpienia i żal, że jednym się od razu udaje a inni przechodzą masę trudnych chwil


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        maluszek2981 nie załamuj sie, wiem ze czasem taki smutek ogarnia ze az boli, ale ulozy sie wszystko tylko podejdz do tego spokojnie, ja tez troche przeszlam zanim zobaczylam II krechy, laparoskopia, endometrioza, słabe zołnierzyki, ale powiedzialam sobie ze w moim domu bedzie dziecko i koniec. Liczylam caly czas plodne ale zaczelam normalnie zyc doceniac to co mam, wyslalam nawet Cv bo postanowilam zmienic prace... no i musialam odwolac spotkanie rekrutacyjne bo pojawila sie najwieksza niespodziana w moim życiu NIE TRAĆ NADZIEJI

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Czesc dziewczynki, nie mialam dostepu do Internetu przez week. i dopiero teraz mam, wiec skrobię Maluszek, jak ja Cię rozumiem! Parę dni temu przeżywałam to samo... Ale trzeba myśleć pozytywnie, do przodu... Badz dobrej mysli! Zgadzam sie z Viki. Scarlet jestem ciekawa wyniku. Edzia, Twojego też. Witam Agatkę, choć ja też jestem tu nowa, ale tu jest bardzo przyjemnie Kurcze, jutro do pracy-tak mi sie nie chce, a jeszcze dostalam mnostwo zastepst (pracuje w szkole). No ale coś, mam nadzieję,że wytrwam w swej nieokiełznanej cierpliwości Pozdrawiam cieplutko Wszystkie staraczki!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            O matko! Ile literówek zrobiłam! Wybaczcie, ale mam chore oczko i źle dziś widzę. Boli... Papatki.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Witajcie Kobietki;*
                              Mam nadzieje ze sie nie gniewacie ze tak Wam wskoczylam na forum
                              Tak czytam i czytam i szczerze Wam napisze ze napewno Wam się uda i bedziecie miec Kochane FasoleczkiWiem sama po sobie,planujemy druga dzidzie maly ma 2 latka a czekalismy na niego 9,5 roku.Chodz nie ukrywam ze sama mam obawy czy nastepne 9 lat nie bedziemy czekac.Ale jestem dobrej myśli trzymam za Was i siebie kciukimusi sie udac!

                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                rozgoryczenie

                                wróciłam nie udało się utrzymać w przyszłym cyklu nie obejdzie się bez leków ale to jeszcze zobaczymy mówi ginek

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X