Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Kameleonka może idź do innego gina jeszcze skoro tamten mówi tak i ta inaczej to watro pójść sprawdzić u innego.




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej dziewczyny podczytuje Was ale nie wiem co pisac z naszych staran nic nie wychodzi narazie-ale sie nie poddaje
      co do pytania o tylozgiecie szyjki macicy-napewno nie przeszkadza w zajsciu w ciąże- mam dwóch synownie mialam zadnych problemów z zajściem,tylko z trzecim nam coś nie idzie jakoś...
      Kameleonka-przepraszam ze pytam,ale dlaczego chodzisz do róznych lekarzy?mysle że warto mieć jednego zaufanego,unikniesz wtedy sytuacji że każdy powie coś innego a tak to jest niestety
      trzymam kciuki aby z wymarzoną dzidzią bylo wszystko ok-i tak pewnie jest







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja chodzę do jednej pani doktor tylko że ona wysyła mnie już 3 raz do innego miasta na konsultacje i każdy z nich mówi co innego pozdrawiam

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          sorry że sie wtrące

          kameleonka a ty sama nie wiesz który to jest tydzień ? kiedy miałaś ostani okres, bo z tego co pamiętam ciąże liczy sie od pierwszego dnia ostatniej miesiączki

          jeżeli to 9 tydz to powinno być wyraźnie widać zarodek z bijącym sercem, to widać wyraźnie na ekranie i słychać jak lekarz włączy głośność w usg, widziałaś to na ostanim usg ? jeśli tak to chyba wszystko powinno być dobrze

          życzę żeby wszystko było ok
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            8 tydzień 4 dzień według dnia ostatniej miesiączki widziałam zarodek i bijące serduszko tylko ona stwierdza ciąże zagrożona ze względu na to że zarodek jest malutki bo ma na dzień dzisiejszy 1,1cm

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kameleonka jeśli mogę Cię pocieszyć u mnie z Mają do 12 tyg też wg mojej lekarki zarodek był o 2 tyg i 5 dni za mały wg miesiączki i to że ja cykle mam nieregularne nic nie dało się jej wytłumaczyć
              z tyg na tydzień ta róznica malała i w 12 już było OK
              ale do dziś nie wiem od czego to zależało
              w każdym bądż razie wszystko skończyło się super a Maja ta za mała ważyła 4220


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witam
                kameleonka niewiem co ci doradzic wiem tylko co ja bym zrobila na twoim miejscu - amnianowicie poszukalabym najlepszego prywatnego gin i poszlabym do niego i juz do konca ciazy kit ze drogo ale bys miala pewnosc ze wszystko ok,a i co ma jajnowoczesniejszy sprzet bo w niektorych gabinetach maja jeszcze prechistoryczne maszyny i glowa do gory
                a kiegy robic test ciaowy jak sie bierze luteine?! uwazam ze w takim samym casie co normalnie jak @ ci sie sspoznia
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Witam po dłuzszej przerwie i upojnym weekendzie.

                  Kameleonka
                  dziewczyno nie stresuj sie tylko bierz luteine i żyj normalnie. U mnie zawsze zarodek był duzo mniejszy a Gabi co prawda urodziła się mała- 2500 ale zdrowa jak ryba. Czasem zle lekarz zmierzy a przy takich milimetrowych sprawach łatwo o pomyłke.

                  Reszcie dziewczyn zycze powodzenia.
                  Marika kupiłas jakis sprzet do ćwiczen? My odkopalismy z piwnicy rowery i zakupilismy siodełko dla małej i troche jezdzimy.

                  Co do staranek---to dalej kicha, nic nie wychodzi. Juz chyba oleje tą luteine i ide na zywioł bo i tak nic to nie pomaga.

                  Trzymajcie sie staraczki. Lece na spacerek poruszac sie troche bo wczoraj z racji pogody przymusowe siedzenie w domku było.



                  Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witajcie ponownie ja dzis dostalam okres i jakos tak nie w humorze jestem...od przyszlego cyklu dostalam femare na stymulacje owulacji, czy ktoras z Was to brała? napiszcie cos prosze, bo ciekawa jestem i zaczynam juz sobie robic nadzieje..

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej
                      niestety ale jeszcze nic nie kupilam ciagle odkladam i czekam na jakas okazje
                      ale tez mysle o roweze chyba musze swoj stary wyciagnac ,trzeba w nim tylko detke wymienic i bede smigac. ale narazie chodze na spacery i proboje jakic tam sobie wymyslonych cwiczen w domu
                      dzisiaj bylo wmiare ladnie ale zimny wiatr.
                      mala se dzisiaj przegryzla jezyk normalnie skasowala go sobie jak kasuje sie bilety z obu stron - masakra panikowalam bo nie moglam zatrzymac krwawienia ,ale naszczescie to nie sa glebokie rany i krwawienie ustapilo,ale napewno bedzie ja bolec jeszcze jakis czas,nasza biedulka kochana zawsze se cos zrobi.
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Bry laseczki
                        ciepełko u nas się zrobiło więc skoczyłam na rower i przejechałam około 27km
                        zaraz ide po dziecię me na przystanek i musze walnąc kawusie chociaż już jedną wypiłam i 2 energetyki może serducho nie stanie
                        pozdr





                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Patrze że pisze sama ze sobą...no cóż trudno
                          ja już skosiłam trawniki teraz odpoczywam i trzeba śniadanko jakieś wszamać
                          duszno u nas strasznie się robi no ale zapowiadali na dzisiaj deszcze i burze





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Niunia nie ma jak to poprowadzić interesujący monolog:P ha ha

                            u nas chmurnie ale cieplutko i fajny wiaterek wieje
                            wczoraj byliśmy na rodzinnych "zakupach" tzn em z młodym na placu zabaw i na lodach a mamusia u fryzjera i solarium, kupiłam trochę kosmetyków i japonki z kwiatkiem za uwaga 15zł chyba w pon kupię jeszcze jedne jakieś, Cypu kupił sobie pistolet na strzałki a emkowi sandały. ubrań multum a wszsytko sztuczne i taki szajs za taką cene że głowa boli wrrrrrrrr

                            wpadać na kawkę





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej kochane jestem i ja u nas niebo przejrzyste i 30 stopni w cieniu masakra sama osobiście nie lubię takich upałów ja już posprzątałam zostało mi tylko przetarcie kurzów ale zostawię to sobie na jutro zaraz idę trochę posiedzieć na ławeczce z koleżankami a i jeszcze zapomniałam wam powiedzieć że moja siostra starsza o dwa lata też jest w ciąży ja mam termin na 15 grudnia a ona na 3 stycznia hehe pozdrawiam kochane moje mołego dnia

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej
                                kameleonka niezle beda sie bable razem bawic.
                                niunia ja jestem i czytam ale jakos nie mialam weny pisac,jestem
                                strasznie zdenerwowana bo nagle moj m dostal prace za granica i wyjezdza wiec mam tyle na glowie ze hej,z jednej strony sie siesze bo sie odkujemy moze troche a z dugiej przeraza mnie mysl ze go z nami nie bedzie i staranka sie przedluza,a co gorsza zabiera mi laptopa wiec nie bede tu tak czesto wpadac chociaz sie postaram bede miala int.w tel.wiec troche kicha ale obiecoje pisac jak najczesciej.
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X