Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Cześć dziewczynki,buziaczki przesyłam .

    Angel za parę dni będziesz miała nowe światełko,tylko na luz proszę daj a na pewno się uda!

    ejończyk zgadzam się z Tobą,ludziom nigdy nie dogodzisz!

    scarlet co tam u ciebie?

    edzia kochana doczekasz się zobaczysz,bo twój czas się zbliża,uśmiechnij się proszę!

    viki,na kiedy masz termin?
    słuchaj co do forum to może tak trzeba"" w oczekiwaniu na dziecko kliknąć a póżniej nowy temat" co o tym myślisz bo ja też nie wiem co i jak ???
    Last edited by bajtel; 20-11-2009, 09:53.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      co u mnie? jutro rano powtarzam test. Czuję sie nie najlepiej chodzę tak rozdrażniona i wściekła, że współczuję moim chłopakom, jestem totalnie zmęczona, na nic nie mam siły, rano nie mogę się dobudzić i gdyby nie to, że trzeba wstać i dać jesć piotrusiowi wogóle bym nie wstawała. Piersi bolą mnie tak, że szkoda gadać, boli w podbrzuszu i często mi się odbija. to tak w skrócie, co u mnie. Nie napalam się, bo może to ciota się zbliża, choć aż tak źle się nigdy nie czułam, no nie wiem, może wkładke wyciągnęłam i taki jest efekt..

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        myślę,że ten nowy temat w naszym wątku będzie dobrym pomysłem, bo wszystko zebrane do kupy, łatwo odszukać, nie będzie kopania po forum i każda z nas szybko dowie się, co nowego u mamusiek staraczek. myślę, że tym starającym doda to też otuchy, widząc, że mimo trudności każdej po kolei się udaje. Popieram inicjatywę

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Dziewczyny jeśi chodzi o nowy klub to Bajtel chyba masz racje, chyba to właśnie tak się robi. Ja była bym za nazwą którą zaproponowałś KLUB MAM STARACZEK jest krótki i wszystkie będziemy wiedziały o co chodzi. Dajcie znać czy się zgadzacie na taką nazwę i zakładamy forum.


          Skomentuj


            Dziewczyny założyłam KLUB MAM STARACZEK i proszę o wpisy !!!


            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ANET super przechodzę do Ciebie i zabieram po kolei wszystkie staraczki!!!!!! ale będe do Was zaglądać i podtrzymywać na duchu,buziaki

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                no właśnie nie zostawiaj nas tutaj bajtel, tylko wpadaj na kontrole i podtrzymywanie na duchu. każda z nas chciałaby się zabrać z tobą
                ejonczyk co u ciebie? jak staranka?jak się czujesz, zaobserwowałaś coś u siebie?
                a ty oczekująca doszłaś już do siebie? teraz będzie już tylko lepiej, ale rozumiem, że nie chcesz 24h myśleć o fasolce, a my ci tu tylko trujemy

                ja się właśnie obudziłam z otumanienia, godzina prawie 13 i zabieram się do roboty, nie wspomnę oczekującej za co się zabieram, bo mnie ukatrupi, ale co mam zrobić, że jestem łakomczuch

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Ja też już zrobiłam przygotowania do upieczenia coś niecoś tylko muszę przyprowadzić moją Madzię z przedszkola i do roboty, strasznie nie lubię piec ciasta w sobotę.


                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Ada, ejonczyk dzieki za wsparcie. mam ich gdzies. Pozyjemy,zobaczymy, jak bedzie. Ale zgadzam się,że kolejny cykl, to nowa szansa! Dlatego Angel, główka do góry! Nowa nadzieja na horyzoncie. Nie mozemy sie martwic! Bedzie dobrze i my w koncu dolaczymy do super klubu (gratulacje Anet ) MAM Coś mi dziś chandra minela, chyba to slonko tak na mnie dziala, hehe Viki czekam na wiad., Bajtel odwiedzaj nas... Edzia napisz o tych wynikach badan. Pozdrawiam Was gorąco dziwczynki!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Dziewczynki nie zamartwiajcie się, każda z nas troszeczkę pobyła na tym forum zanim się udało a ja Wam mówię, że każda będzie mamusią. Z każym miesiącem którejś dziewczynie kiełkuje w brzuszku fasolka i na każdą przyjdzie ten wymarzony dzień. Pozdrawiam...


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dzięki dziewczyny Wczoraj troszke mi smutno było ale dziś jest ok Macie absolutną rację. W sumie... na początku grudnia można zacząc próbować A dziś się fatalnie czuję brzuch mnie boli od tej paskudnej @ :/


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Witam

                          Nazywam się Agata, mam dwuletnią córeczkę Karolinke i od tego miesiąca staramy się z męzem o następnego maluszka. Od jakiegoś czasu czytam wasze forum i jestem pełna podziwu jak się wspieracie, pomagacie i jesteście dla siebie oparciem. Czy i ja moge do Was dołączyć?

                          Pozdrawiam wszystkie dziewczyny


                          Skomentuj


                            Agatakul pewnie, że możesz dołączyć! U nas jak w rodzinie, więc mam nadzieję, że dobrze Ci będzie z nami Witam serdecznie!

                            Angel nie przejmuj się. Trzeba myśleć pozytywnie i się nie załamywać.

                            Życzę nam wszystkim, żeby do świąt wszystkie staraczki znalazły się w nowym klubie

                            Wiesiołek biorę od obecnego cyklu i już widzę, że nastąpiła poprawa Teraz bez problemu obserwuję u siebie, że idzie owulka. W takim razie trzeba się brać za zasianie fasolki
                            Last edited by ada84; 20-11-2009, 17:18.





                            http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              ale jestem zjechana po tym tygodniu, znów zapiernicz był 10h, ehhh ale teraz juz w domku jestem iiiii zrocie sobie i Misiaczkowi pyszne jedzonko na romantyczny wieczór, bo @ sie skończyła i można poszalec Zrobie piersiaki z kuraka w przyprawach z pieczarkami i papryczka podsmażana i to wszytko w sosie pomidorowym, a do tego makaron świderki - PALUCHY LIZAC po całym dniu głodowania

                              Badanka zrobie w poniedziałek, a wynik to jak znajde chwile żeby je odebrac
                              Mojego M wczoraj poinformowałam, że w piatek ma isc na badania, bo musimy idsc do gina 4 grudnia RAZEM z wynikami badań
                              Zobaczymy jak mu to wyjdzie, najgorzej że ma nie palic przez 6 dni, no ale mam cicha nadziej ze to bedzie poczatek rzucenia palenia

                              pozdrawiam
                              miłego weekendziku

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                witaj Agatko!!! Zapraszamy do naszego grona im nas więcej tym lepiej, zawsze znajdzie się ktoś, kto wysłucha, pocieszy i służy dobrą radą. Ja już sobie nie wyobrażam dnia bez moich dziewczyn, tak się tutaj zżyłam z wami. jak dłużej mnie nie ma, to szybko lecę sprawdzić, co u was

                                Edziu to szalejesz, hihihi, kuraki mniam mniam. A ja robiłam na obiad żebra, ziemniaki i kapustę zasmażaną, typowo męskie danie. Mężusiowi smakowało, a na pierwsze kapuśniak. chyba za dużo tej kapusty dzisiejszego dnia. kolacji nie przewiduję, bo właśnie wybywam na uczelnie na wieczorne zajęcia. echhh jak mi się nie chce. kto wymyślil zajecia o 19.30? Zaglądne do was później. Miłego weekendowego wieczoru

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X