Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    BAJTEL.... w takim razie ja ciebie cieplutko pozdrawiam





    ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
    http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez chanel233 Pokaż wiadomość
      BAJTEL.... w takim razie ja ciebie cieplutko pozdrawiam
      dzięki !miłego dnia

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Bajtelku a ty to pojawiasz się i znikasz :P
        a gdzie Beatka i Fasolka????

        Ania kurcze ja też mam @ dostać i już chyba mnie brzuch pobolewa więc pewnie nic ze staranek niue wyszło ale o dziwo wogóle ale to wogóle mnie piersi nie bolą!!! a zawsze tak z 1,5 tyg przed @ to dotknąć ich nie mogłam .... dziwne ale ja nadzieji nie mam na ten miesiąc....





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          niuniok a ty to zawsze za mną tak tęsknisz???? :P





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            witam
            niunia wiem ile pracy kosztuje ogrudek trawniki itd....sama mam i mam juz dosc
            bajtelku nikt o tobie nie zapomial
            a te mdlosci tez tak czsami mam i tez niewiem od czego ale podejzewam ze mam to samo co moja mama (ten refluks)ale narazie to niejest jakies takie uczazliwe dla mnie wiec nie ide z tym do lekaza.
            u nas rano super pogoda cieplo,ale po poludniu wszystko sie psuje przychodza chmory i zimny wiatr,wczoraj tez tak bylo.tesknie juz za latem i za ciepelkiem i za plywaniem w jeziorku
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Czesc dziewczyny, od jakiegos czasu czytam wasze posty, bo temat starania sie jest mi znajomy ale nie o tym chcialam pisac.... Mam do rozdania wejściówki do nowego portalu dla starających się (jest jeszcze zamknięty dostęp tylko z zaproszeniami) - swietna rzecz, mozesz sprawdzic tam czy cykle sa prawidlowe i czy wogole jest owulacja. System wyznacza tez dni plodne itp. Poza tym jest duzo dobrych informacji o staraniu sie o dziecko.
              Mam tylko 15 zaproszen – niestety kto pierwszy ten lepszy...po 15 rejestracjach link przestaje dzialac.
              http://ovufriend.pl/?code=ajedozi

              Pozdrawiam wszystkie staraczki i pewnie bede Was dalej podczytywac.

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Helloł wieczorową porą...
                alez padnięta jestem...aż mięśnie brzucha mnie bolą...jutro ciąg dalszy i tak chyba do końca tygodnia jak nie dłużej...już mam dość!choc w sumie przynajmniej mam zajęcie
                kruszyna tak za Tobą zawsze tęsknie
                bajtelku o Tobie nikt oczywiście nie zapomniał...ale tak jak napisała kruszynka często znikasz...buziole dla Ciebie
                spadam musze jeszcze włosy wysuszyć a tak mi sie nie chce





                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej moje kochane dziewuszki ja co dziennie po troszku odpoczywam dziś trochę posprzątałam posiedziałam na ławeczce i tak przeleciał dzionek w piątek idę do lekarza to był by 6 tydzień hmm ale to pomału leci ale oby tylko wszystko było w porządku plamienia już nie mam brzuszek mnie nie boli tylko kilka razy w dzień mnie tak troszkę podkuje ale ponoć dlatego że wszystko tam się powiększa i czuję się taka pełna no i co najgorsze mdłości całodniowe okropność ale dla dzidziusia wszystko chciała bym bardzo aby w piątek na wizycie było słychać serduszko u nas pogoda jest ładna od rana do wieczora więc nie narzekam pora teraz kochane na następną fasoleczkę rafiania mam nadzieję że tym razem ciebie to czeka ja kochane jestem już na l4 i do pracy nie wracam z tego powodu że ciąża była zagrożona lekarz zabronił więc będę z wami często pozdrawiam serdecznie

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witajcie
                    ciesze się Kameleonka że do nas zawitałaś z tak dobrymi wieściami
                    tak dziewczynki znikam często ale to ze względu na pracę lub stresy ale czytam was zawsze kochane staraczki
                    ja jestem już w II połowie cyklu tej gorszej bo czekanie na @ mnie wykańcza nerwowo bo wtedy budzi się nadzieja
                    czekamy na kolejne fasolki

                    Skomentuj


                      Witam

                      Cześć dziewczynki, może mnie jeszcze pamiętacie :-).
                      Oficjalnie przyłączam się do klubu. Jednakże w tym miesiącu raczej lipa bo skończyliśmy się kochać 5 dni przed owulacją... Okres powinnam mieć około 1 maja...
                      Last edited by Carin; 25-04-2012, 12:00.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Witaj carin ja cię doskonale pamiętamjak ten czas szybko leci
                        myślisz o rodzeństwie dla syna????

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          No w końcu trzeba, on przecież zaraz 3 lata kończy :O. A ja czuję, że szybko nie zajdę, raz, że nie potrafię wyluzować (tak bym chciała szybko zajść i się tym cieszyć), dwa mam strasznie nieregularne cykle...

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            carin trzeba być dobrej myśli będzie ok

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Staram się, a jak u Ciebie te sprawy? Napisz mi coś bo jestem zupełnie nie w temacie...

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                cześć dziewczyny ja nadal czekam niby kalendarzowo @ powinna się u mnie pojawić w sobotę ale coś po sobie czuję że przyjdzie szybciej zaczynam się załąmywać jeszcze ta praca M nam wcale nie pomaga przy powiększeniu naszej rodzinki masakra miałam tak o tym nie myśleć ale cio ja się oszukuję tak się nie da wogóle teraz jeszcze tyle na głowie i trochę humor taki nie bardzo....
                                kameleonka dbaj tak dalej o siebie a zobaczysz wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki żebyś usłyszała bicie serduszka swojego maleństwa przesyłam ;*


                                miłego wieczoru kochane

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X