Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Bry laseczki
    wczoraj u nas pięknie słoneczko świeciło a dzisiaj deszcz pada!
    mój mały mężczyzna pojechał dzisiaj z klasą do kina na 3D...ciekawe jakie wrażenia będzie opowiadał
    a ja właśnie wszamam śniadanko...obiadek dla chłopów mam jeszcze z wczoraj więc będę siedziec i sie nudzic
    kameleonka a co u Ciebie się dzieje??





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witajcie
      Kameleonka trzymaj się dzielnie,nie każde krwawienie oznacza coś złego ale koniecznie do lekarza idz po leki i dbaj o siebie ,leż i odpoczywaj jak najwięcej proszę.Jestem z tobą bo bardzo dużo już przeszłam i wiem jak się czujesz.
      odezwij się do nas

      niunia u nas tak samo z pogodą ,ja też jestem w domu dzisiaj no to nudzimy się obie

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        cześć dziewczyny unie pogoda też nie bardzo ale nie pada tak więc może uda się trochę dzisiaj wyjść na dwór ale też będę się nudzić...
        kameleonka właśnie najważniejsze to pozytywne myślenie przegoń wszystkie złe myśli i ciesz się tym cudownym stanem a na pewno wszystko będzie dobrze daj znać co powiedział lekarz trzymam kciuki i wiem że wszystko jest dobrze
        niunia niemożna na to pozwolić żeby jakieś dzieci które potrzebują pomocy znęcały się nad naszymi dziećmi ja to bym chyba poruszyła niebo i ziemię żeby coś z ty zrobili i napewno szkole do której chodziło by moje dziecko bym nie popuściłą co za ludzie tam pracują gdzie oni siedzą gdy dzieją się takie rzeczy!!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej kochane dopiero wróciłam ze szpitala leżałam 2 dni na obserwacji jest wszystko ok to 5 tydzień na razie nic nie widać na usg i nie słychać ale pęcherzyk na pewno nie jest pusty wyleżałam się a teraz muszę pranie zrobić i powycierać kurze a resztę zrobi m pozdrawiam kochane moje

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hej
            kameleonka to najwazniejsze zebys odpoczywala duzo i sie nie przemeczala lez dziewczyno i sie relaksuj
            ja zaczelam siac w ogrodzie groch i marchew zotkiewka i salata juz wschodza.pogoda srednia ale nie pada,u mnie niestety przyszla @ wiec za dobrego humoru nie mam,brzuch mnie boli.zmykam obiad robic dzisiaj ziemiaczki na patelni i jajko sadzone.
            [/url[/
            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witajcie Kobietki,

              biorę udział w konkursie brzuszkowym i każdy głos jest dla mnie na wagę złota.
              Jeżeli macie chwilę i spodoba Wam się moje zdjęcie, proszę o kliknięcie

              http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/25058

              z góry dziękuję
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                marika na tez ziemniaczki i jajko chetnie sie zalapie Ja dzis dostalam @,cos mi sie popindolio w organizmie od 2 miesiecy zauwazylam,ze na tydzien przed @ mam takie mdlosci ,ze wyjsc z domu nie moge,tylko siedze w lazience.Akurat meczylam sie nzow tydzien kiedy prowadze szkolenie w pracy,jak tu mowic do ludzi kiedy slowa sie nie da wypowiedziec bo ciagnie na wymioty.DRAMATNiewiem skad takie dziwne objawy u mnie.Kameleonka odpoczywaj i mysl pozytywnie.





                ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  chanell moze po prostu za duzo myslisz o ciazy i z tad te wymioty albo masz jakies problemy z zoladkiem albo refluks(moja mama majac 58 lat dowiedziala sie ze od urodzenia miala refluks przelyku bo bralo ja na wymioty i czesto zgage miala) tak czy siak idz lepiej do lekaza zeby to sprawdzic,albo jeszcze twoj organizm tak reaguje na stres,niestety witaj w klubie @.
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Napisane przez marika27 Pokaż wiadomość
                    chanell moze po prostu za duzo myslisz o ciazy i z tad te wymioty albo masz jakies problemy z zoladkiem albo refluks(moja mama majac 58 lat dowiedziala sie ze od urodzenia miala refluks przelyku bo bralo ja na wymioty i czesto zgage miala) tak czy siak idz lepiej do lekaza zeby to sprawdzic,albo jeszcze twoj organizm tak reaguje na stres,niestety witaj w klubie @.
                    a co tu tak pusto??????

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hejka
                      naprawde straszne pustki
                      my wczoraj rozpoczelismy seson grilem miammiam,mala biegala po lesie a ja lowilam ryby bylo naprawde suer i relaksujaco,zwlaszcza ze moj m wyjechal dzis rano do pracy i wroci dopiero w niedziele
                      a jak wam minol wekend dziewczyny ?
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        cześć laski,
                        ja weekend spędziłam z małą sama bo M na wyjeździe i dopiero teraz na weekend zjedzie ...masakra nawet mała coraz częściej o nim mówi i chce do taty jest starsza i więcej rozumie.... tak więc w sobotę siedziałyśmy w domu a w niedziele pojechałyśmy pożegnać moją mamę bo wyjeżdżała do belgii do pracy i teraz dopiero zjedzie w sierpniu....
                        wiecie co dziewczyny mam dostać @ w tym tygodniu na koniec mam nadzieję że nie przyjdzie ale mam jakieś dziwne objawy niż zwykle tzn... strasznie bolą mnie piersi nawet nie mogę ich dotknąć... i to już tak od prawie tygodnia.... zawsze miałam takie objawy ale o wiele wiele delikatniejsze i to parę dni przed @...???
                        poczekam i wszystko niedługo się wyjaśni...

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hej laseczki,
                          Ano pustki ja mam szkolenie w pracy,wiec po nim codziennie musze sie przygotowywac do wykladu i tak mi schodzi.

                          Dzis w okolicach Krakowa cieplo i slonecznie,oby tak dalej,aczkolwiek fajny trencz niedawno zakupilam i coraz mniej okazji zeby go zalozyc.

                          Dzis bylam u weterynarza z moja lenka,ja mająca zdolnosci mega panikarskie szybko ja tam zaciagnelam,bo psina szybko sie meczy i ma plytki szybki oddech,przestraszylam sie,ze ma cos z sercem i fru do lekarza.

                          Z tymi moimi mdlosciami nic nie przeszlo:/ juz jestem po @ a one dalej sa,to chyba reakcja organizmu na stres...miala ktoras cos podobnego?





                          ZAPRASZAM NA MOJE AUKCJE:
                          http://allegro.pl/show_user.php?uid=20039065

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Bry laseczki
                            weekend minął szybko tzn...w sobote calutki dzień zapierdzielałam na podwórku,usiadłam dopiero w wannie
                            w niedziele do rodziców na obiad pojechaliśmy i szybko zleciało
                            a wczoraj byłam u kumpeli na ploteczkach a potem do wieczora grzebałam sie w ziemi(czytać kopałam ogródek i siałam kwiaty)
                            dzisiaj czeka mnie to samo...kurde ile pracy jest na wiosce wiosną





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              chanel przykro mi...a co do Twoich dolegliwości to faktycznie może to z nerwów i stresu...czasem tak miałam
                              rafiania trzymam kciukaski
                              kameleonka co u Ciebie?odpoczywasz?
                              marika również mi przykro...
                              a nasza kruszyna to gdzie????eeeeeeeeeeeeeee....?????
                              zapraszam na kawusie u nas juz słoneczko pięknie świeci





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej a o mnie to już zapomniałyście??? a mimo to pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X