Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    witajcie
    kameleonka wspaniale
    teraz to się już posypią fasoleczki a i mi w horoskopie pisało że powiększy się rodzina maj to cudny miesiąc w sam raz na wieści o fasolce

    tulipanek wesiołek to na śluż jest ale bierzesz go tylko do owulacji bo ma właściwości poronne niestety,zacznij brać zaraz jak @ przyjdzie i kontroluj owulkę testami najlepiej bo trzeba znać swój organizm

    marika super "to jak tylko m przyjedzie to sie zucam n+a niego i do dziela"
    powodzenia dla ciebie i dla nas wszystkich

    BOCIANY JUZ PRZYLECIAŁY!!!!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Bajtelku a jak znak zodiaku jestes ? w horoskopie też coś podobnego było :-P my się ostro staramy i łapiemy fasolki w locie od Kameleonki ha ha em kaska sypnoł żebym poszalała zanim będę gruba ha ha więc czekają mnie zakupki





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        kruszynko jestem wodnikiem a horoskopy to wspaniała zabawadlaczego nie zaszaleć ciuszki są dobre na chandrę

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej kochane ja dziś się męczę mam okropny ból żołądka na samej górze promieniuje mi aż na łopatkę wypiłam dziś w pracy sok jednio dniowy a wieczorem trochę mleka chyba dla tego i co mam zrobić??

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez kameleonka25 Pokaż wiadomość
            hej kochane ja dziś się męczę mam okropny ból żołądka na samej górze promieniuje mi aż na łopatkę wypiłam dziś w pracy sok jednio dniowy a wieczorem trochę mleka chyba dla tego i co mam zrobić??
            moze zrob sobie herbate mietowa albo rumiankowa, powinno pomoc.
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dziewczyny ciekawe czy mogę wziąć no spe pomocy

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                witam
                jak ja bylam w ciazy i bolal mnie brzuch to gin mowil ze mam wziasc nospe.poszukaj na forach ale mysle ze mozna wziasc.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  dziękuję kochana dzwoniłam na pogotowie do ginekologa powiedział że mogę wziąć już mi m pojechał po no spe dziękuje kochane miłej nocki spróbuję się położyć

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej kochane wzięłam tą no spe o 3 w nocy bo już musiałam i przeszło a mam jeszcze jedno pytanie brałyście luteinę? ja mam brać 2 tabl.rano i dwie na wieczór i jak wezmę to tak mi się robi w środku bardzo ciepło też tak miałyście??

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Hej
                      gdy mnie bolał tak brzuch w ciąży to moja gin mówiła żebym jadła magnez bo w ciąży mało go jest.
                      A luteinę brałam ale dopiero od 30-37 tygodnia ciąży, bo szyjka zaczęła się mi skracać i miałam dopochwowo. Na początku też bylo takie uczucie gorąca tam w środku.

                      Moja siostra miała na początku ciąży ale pod język i jej np. było strasznie niedobrze po tej luteinie.
                      No ale co się nie robi dla maluszka



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez kameleonka25 Pokaż wiadomość
                        hej kochane wzięłam tą no spe o 3 w nocy bo już musiałam i przeszło a mam jeszcze jedno pytanie brałyście luteinę? ja mam brać 2 tabl.rano i dwie na wieczór i jak wezmę to tak mi się robi w środku bardzo ciepło też tak miałyście??
                        ja większość ciąży jechałam na nospie i luteinie. Na początku miałam doustną, ale bardzo źle się po niej czułam. Dosłownie jak na huśtawce, zawroty głowy, nudności. Z powodu złego samopoczucia ginekolog przepisał mi luteinę dopochwową. To był strzał w dziesiątkę, czułam się na niej bardzo dobrze.

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          kameleonka GRATULACJE!!!!!! Super wiesci, wreszcie sie ruszyło.
                          Luteine na poczatku bierze sie na podtrzymanie i to nie szkodzi a moze pomóc. Ale sie ciesze, swietnie.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            czesc
                            zapraszm na poranna kawusie i zajaczki z czekolady-pozostalosci po swietach
                            u nas byly staranka pelna para wiec mam nadzieje mala ze @ nie przyjdzie.
                            dzisiaj biore sie za sprzatanie
                            ale najpierw czekam na kominiarza potem sprzatanie.
                            ja bralam luteine ale pod jezyk.pogoda zimota i zbiera sie na deszcz
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hello babeczki
                              u mnie w miare ciepło ale co raz pada deszcz
                              a ja siedze i nie wiem co mam ze sobą zrobic z tych nudów
                              marika wpadam na kawusię





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                niunia ja tez sie nudze ale z nudow bawie sie z Gabi. Ja mam chore gardlo, ona katar i deszcz leje wiec siedzimy w domu. Twój synus pewnie w szkole to faktycznie- nie ma co robić!



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X