Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    czesc promyczku niestety to nie moj rejon wiec ci nie pomoge
    [/url[/
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej kochane kupiłam test na jutro wróciłam dopiero z pracy poszłam siku i jak się wycierałam to miałam taki lekko różowy śluz jak przed @ wiec chyba przyjdzie będę płakać :-( ciekawe jak ja później oblicze dni płodne jak mi się tydzień spóźniła ale jestem baaaardzo złaaaaaaaaaaaaaa

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        promyczek ja też ci nie pomogę bo ja też nie z tych stron...
        kameleonka wiem co czujesz ja miałam to samo i taż się rozkleiłam najgorsze jest to rozczarowanie...ale nie płacz albo płacz jeżeli ci to pomoże... ja tez mam problem z dniami płodnymi przez to 10 dniowe spóźnienie ale nadal liczę 30 dni cyklu i ostatnio przyszła jak należy... nie trać nadziei tak jak ja i wszystkie dziewczyny ściskam cię mocno i trzymaj się kochana:*

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          rano się wszystko okaże wiem że jak rano nie dostane to już nie dostane ale coś czuje że przyjdzie kur... ale jestem zła

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            nie wiem tylko jak mam liczyć bo zawsze miałam co 28 a jak jutro dostane to mam dalej liczyć 28 czy jak ??

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              jak tylko ten jeden cykl masz taki to wydaje mi się że tak licz tak jak do tej pory... ja tak robię i na razie jest ok... wiesz jest jeszcze nadzieja...może masz tak jak za dużo nerwów i dlatego @ przez ten okres nie masz...trzymam kciuki żeby to był fałszywy alarm i żeby jednak się nie pojawiła

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dziękuję ci kochana ja tez mam taka nadzieje z samego rana jak wstanę dam znać :*

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  odpoczywaj teraz ja też już zmykam dobranoc dziewczyny

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    witajcie
                    kamaleonka trzymam kciukasy!!
                    ja tez na końcówce cyklu i nerwacja bierze ale nie dam się tylko spokój
                    rafiania z tymi nerwami masz rację one przedłużają cykleniestety

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kameleonka mam nadzieje że jednak zafasolkowałaś trzymam kciukaski za Ciebie i reszte dziewczynek

                      Atak wogóle to bry...zimno u nas....ja chce wiosny!!

                      wszystkiego najjjjjjj najjjj z okazji Dnia Kobietek Wy moje laseczki





                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        hej kobietki na początku to wszystkiego najlepszego kochane :* wstałam podpaska czysta, zrobiłam test negatywny, ale znowu jak się wycierałam to ta różowa maź wiec czekam na @

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          teraz jak byłam w WC to tak jakby zaczynała mi się @ jest trochę krwi jak ja mam sobie teraz obliczyć dni płodne jak zawsze miałam co 28 a teraz 7 dni opóźnienia dalej mam od dzisiaj liczyć 28 ??

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hej
                            wszystiego naj naj i tego najwazniejszego w dniu kobiet
                            kameleonka przykro mi ale nie lam sie ,licz jak do tej pory.
                            bajtelku oby sie ci udalo
                            najwazniejsze jest jak juz jedna zafasolkuje to juz jakos poleci bo z tego co zaobserwowalam to zawsze lapie wiecej niz jedna -- niech ktos nas zarazi hehe
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              cześć dziewczyny. wszystkiego najlepszego w to nasze święto i żeby w końcu spełniło się to wielkie marzenie o fasolkach i nie tylko:*:*:*
                              ja już po zabawie na dworze z małą i powiem wam że za mało ruchu od tego biegania coś mi przeskoczyło....
                              kameleonka licz jak do tej pory ja tak robię na razie i jest ok....
                              bajtelku trzymam kciuki kochana....
                              i tak jak mówi marika jak już jednej się uda to reszta też zacznie fasolkować mam nadzieję

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Wczoraj mnie nie było cały dzionek więc dzisiaj dla Was Wszystkiego Najlepszego
                                zaraz po pracy byłam na imprezie i wróciłam póznym wieczorem ale fajnie było
                                dziś szef dał nam wolne
                                wpadajcie na kawusie z torcikiem makowym

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X