Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dzień dobry kochane
    co tu tak nie mrawo ?
    KAMELEONKA trzymaj się cieplutko wiem co przeżywasz mój dziadek zmarł w 2001roku nie mogłam się pozbierać długi czas do tego stopnia że dopiero z 2lata temu weszłam do mieszkania w którym zmarł wiem że to glupie .

    FASOLKA jak tam twoje 3 dziewuszki? jak z tymi kolkami , przechodzą troszkę ?

    BAJTELKU co u ciebie? jakieś plany weekendowe ?

    DOCIA ty to już wogóle dla nas czasu nie masz oj chyba to ciotkowanie cię wciągneło kurcze ja nie mogę się doczekac kwietnia i naszego malenstwa

    NIUNIA nerwusku a ty co porabiasz ? jak się B czuje?

    ANIU nie martw sie niedługo będzie lepiej, my często mamy takie spięcia i wiem że to w dużej mierze przezemnie ale nic nie mogę na to poradzić





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      MARIKA ale wam fajnie , do nas nie ma kto wpaść a młody już cholery dostaje w domu przecież nie będę jeździć codziennie do kinderplanety albo do kuzyna cypriana a już nie mam siły go zabawiać i urzerać się z nim , nawet nie ma gdzie pójść i o przedszkolu też możemy zapomnieć

      KURKO tak mi przykro może lekarza zmiencie? albo zróbcie sobie weekend bez małej , będziecie zrelaksowani to może coś zaskoczy





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Helllo girls
        u mnie strasznie wieje dzisiaj i znowu na małża sie wydarłam z samego rana a to dlatego że miał jechcać na noc do pracy a kierownik zadzwonił z pytaniem czy nie przyjedzie juz na 14 a on sie zgodził!!! noż w mordee ubije go kiedyś!
        B już zdrowy ale do szkoły jeszcze nie puściłam bo w sumie dzisiaj piątek to niech se w domu posiedzi
        my też planujemy z B do bajkolandu jechać bo mój mały mężczyzna jutro 8 urodziny ma





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          hej dziewczyny ja @ nadal nie mam bolą mnie sutki jak dotykam ale robiłam test i na początku wyszła jedna czerwona a druga taka jakby biała taka blada a potem ta blada znikła i została jedna czerwona nie wiem czekam dalej

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            kameleonka trzymam kciukaski za II kreseczki





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Napisane przez kameleonka25 Pokaż wiadomość
              hej dziewczyny ja @ nadal nie mam bolą mnie sutki jak dotykam ale robiłam test i na początku wyszła jedna czerwona a druga taka jakby biała taka blada a potem ta blada znikła i została jedna czerwona nie wiem czekam dalej
              ja również trzymam kciukasy


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                kameleonka mocno mocno trzymam kciuki może w końcu wam się uda a ja siedzę teraz i czekam na wiadomość od M ze jest już w drodze do domu....skończyłam porządki zrobiłam zakupy tak więc w ten weekend same przyjemności jak tylko będę mogła to do was zajrzęa teraz zmykam robić pizze na wieczór dla M muszę ocieplić te nasze stosunki ostatnie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja kochane tez mam nadzieje ze w końcu się uda ja sobotę niedziele i poniedziałek pracuje wiec nie wiem czy mi się uda do was zaglądnąć chyba że na chwilkę po pracy , mam teraz trzy dni pod rzad bo muszę odrobić te dni kiedy byłam na pogrzebie i dzisiejszy , wiec jutro i poniedziałek mam od 9 do 20 a niedziele od 10 do 18 dam rade muszę bo co zrobię

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej kobitki
                    kameleonka ja tez trzymam kciukasy i z calego serca zycze fasolki,jaj nam znac jak zrobisz drugi test
                    niunia tak to juz jest z nami ja tez jestem nerwowa i krzycze na m i klocimy sie ale kupowalam sobie z apteki leki ziolowe na uspokojenie czsami to cos dawalo.teraz mam zapisane od lekaza i jest ok.
                    rafiania ja musze sie tez wziasc za pozadki tak bym chciala miec juz posprzatane pizza to dobry pomysl na wieczor tez bede robic.
                    kruszynka wiem jak to jest siedziec z dzieckiem w domu stajesz na uszach a i tak nudno bo juz wszystkie zabawy i mozliwosci przerobione
                    ale dzisiaj super pogoda slonce jak latem ale zimny wiaterek wieje nareszcie idziemy z mala szalec na dworzu huuurrrraaaa wyjme jej rowerek a sama bede grzebac w szklarni moze juz cos posade lece kozystac z pogody
                    [/url[/
                    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      hej kochane robiłam 2 test i nic dalej jedna kreska czyli nie jestem w ciąży tak?? @ dalej nie mam gdybym była to by już się pojawiła ?? ja się już zbieram do pracy masakra a tak mi się nie chce iść

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        kochana nic nie wiadomo
                        tylko to czekanie chyba najgorsze
                        dopóki nie ma @ jest nadzieja


                        JULA

                        MAJA

                        OLGA

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Kameleonka trzymam kciuki zawsze jest nadzieja. mi też się wydawało że może w tym miesiącu ale jednak @przyszła.





                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            kameleonka jak dziewczyny mowia - nadzieja umiera ostatnia !!!!!
                            co ma byc to bedzie, a moze fasolka sie jeszcze ukrywa
                            ja mam dziwne bule to tak jakby mnie macica od srodko bolala takie zakuwanie niewiem co jest grane ,bolalo mnie tez troche przy siusianiu wiec moze to pechez,ale dziwny ten bol nigdy takiego nie mialam,chyba musze ics do lekarza,a narazie zycze milego wieczoru.
                            [/url[/
                            [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              mnie bardzo bolą sutki ale nie cały czas tylko kilka razy na dzień i to tak ze dotknąć nie mogę i piersi mam nabrzmiałe @ dalej nie ma i nawet mnie brzuch nie boli jutro idę kochane trzeci dzień do pracy i wtorek wolny to se posprzątam i odwiedzę babcie pozdrawiam was serdecznie Marika idź do lekarza kochana tak będzie lepiej

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Jestem i ja
                                kruszynka dzięki za pamięć
                                najpierw było wielkie sprzątanko/okna poszły w ruch
                                pózniej goście i m urodzinki
                                a teraz wszystko wraca do normy praca praca i ostatni tydzień cyklu
                                czekanie jest najgorsze i te kłucia raz lewy raz prawy jajnik?????
                                na poprawę humoru mam zamiar rozejrzeć się już za nowym płaszczykiem wiosennym


                                kameleonka trzymam kciukasy pisz co i jak

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X