Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Bry lasencje
    wkurzyłam się dzisiaj bo B ma gorączke i gorzej kaszle i musze znowu przekładać wizyte w poradni a najgorsze jest to że on zawsze chory jak nam pasuje z M autem jechac a puzniej chyba autobusem będziemy musieli sie wlec...mam nadzieje że mu szybko przejdzie ta choroba
    kameleonka współczuje zepsutej pralki może wez ja pierdzielnij z góry to się naprawi
    zapraszam na kawusie





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      hej kochane ja dziś o 4 wstałam zadzwoniła moja mama ze dziadek umarł ;-( poszłam do babci i wspólnie siedzieliśmy ucałowałam dziadka i właśnie wróciłam do domu okropnie się czuje chorował na raka wczoraj kazał babci przyszykować swoje rzeczy i wolał mojego m żeby mu przyniósł buty i zaprowadził do domu. a przecież leżał w domu biedny mój kochany dziadziuś tak bardzo go kocham[*]

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Kameleonka szczere kondolencje,trzymaj się

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          kameleonka moje kondolencje ja niemam juz dwuch dziadkow
          a co do prlki to moja jest do dupy..... rwie zeczy i zostawia bialy osad.
          biedny b ze tak choruje ,to tak jak moja lili jak nie urok to sraczka tak sie u nas mowi
          pogoda paskudna z rana napruszylo troche sniegu a teraz leje
          [/url[/
          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            niunia trzymam kciuki żeby mały jak najszybciej wyzdrowiał....te pogody są do dupy tu niby ładnie się robi a później maluchy chorują
            kameleonka przykro mi bardzo.... ja też już nie mam 2 dziadków, za to mam 2 babcie i jedna też jest już słaba i nie umiem sobie wyobrazić swojej reakcji gdyby przytrafiło się mnie to co tobie a co do pralki to moja też zostawia biały osad na ubraniach czasami... tyle że pralka to teraz najmniejszy problem dla ciebie trzymaj się mocno.
            a ja siedzę przyszła do mnie dzisiaj to moja @ i kolejny miesiąc w plecy...

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              helllo
              no i przełożyłam wizyte w poradni na 26 marzec ja to myśle że on temu chory co u nas wioske zalało i szedł i zmoczył nogi
              co do dziadków to ja już ich nie mam
              rafiania współczuje @ i trzymam kciukaski za następny miesiąc
              kameleonka moje najszczerzsze kondolencje...zapalam świeczkę dla Twego dziadziusia[*]





              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                dziękuje wam jesteście kochane

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  witajcie
                  ja mam tylko jedna babcię już staruszeczkę i daleko mieszka,latem się tam wybieram w odwiedziny
                  dziewczyny jutro już marzec a jak marzec to już bliżej wiosny
                  ja dziś jedno okno myje bo pogoda sucha dziś i nie ma mrozu,zaczynam odświeżać mieszkanie-do świąt daleko a i wystrój bardziej wiosenny trzeba zrobić dość mam tej ponurej pogody niech chociaż w domu będzie przyjemnie,no i zajmę się czymś innym po pracy żeby nie myśleć bo mam dopiero 18dc i serce pełne marzeń i miłości

                  wpadajcie na kawusię
                  rafiania znając moje szczęście do mnie też przyjdzie @

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    ale cisza!!!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kameleonka wyrazy współczucia.

                      Ja mam jednego dziadka i 2 babcie ale już po 80 wszyscy i choć dobrze sie trzymaja to wiem ze niedlugo bede sie musiala z nimi rozstac i to juz teraz strasznie boli. Mimo ze mieszkam teraz daleko od nich co dzien rozmawiamy i nie wyobrazam sobie domu rosdzinnego bez nich... Smutne ze ci których kochamy musza odejść. Taki los, kiedys nasze dzieci beda płakać po nas.

                      U nas nic nowego, kolejny cykl i pudlo.



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        az strach o tym pomyslec.
                        u mnie bylo dzis ladnie nawet bylysmy na spacerku no i odnowilam kolor wosow bo juz byly takie wyblakle.
                        ja tez juz niemoge doczekac sie wiosny jakis taki inny nastroj bedzie
                        robilam dzisiaj ptysie z budyniem ale troche mi niewyszly,ale i tak wszystkie zostaly zjedzone (przyszla siostra z dziecmi)
                        [/url[/
                        [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej kochane ja wróciłam z pracy posprzątałam i idę się zaraz kąpać jutro mam dostać @ mam oczywiście cichą nadzieje ze nie przyjdzie jutro także idę pożegnać mojego ukochanego Dziadka wraz z rodzina już się trochę uspokoiłam ale pewnie jutro smutek i cierpienie wróci pozdrawiam was serdecznie jutro się odezwę papa

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            cześć dziewczyny ja już po częściowych porządkach i powiem wam nie mam siły, mąż mi jutro wraca i nie chcę sprzątać w sobotę wolę przez te dwa dni jak jest w domu posiedzieć z nim i małą tylko trochę się martwię bo jeszcze mam @ i jutro też będzie tak więc pewnie z naszych starań nici przez weekend chyba że faktycznie cuda się zdarzają
                            kameleonka mam nadzieję że @ nie przyjdzie a pożegnanie dziadka pójdzie spokojnie chociaż sama wiem że to nie łatwe i w dzień pogrzebu wszystko wraca przytulam cię chociaż tak z daleka:*
                            ja nadal jestem jakaś w nie sosie i najgorsze jest to że odbija się to na mnie i moim M mam nadzieję że jak już będzie w domu to wszystko będzie ok.

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              kameleonka wspolczuje naprawde jutro bede myslami z taba trzymaj sie.
                              u nas znowu wieje i paskudna pogoda wiec siedzimy z mala w domku,jutro mam dzieciaki siostry przynajmiej niebedziemy sie nudzic.
                              [/url[/
                              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                dziękuje wam kochane mój dziadziuś jest już pochowany dziś odbył się pogrzeb było to bardzo smutno ale trzeba się trzymać i podążać do przodu takie jest życie zawsze będę go bardzo kochać[*] a @ na razie jeszcze nie przyszła brzuch mnie nie boli miałam dziś tylko takiego wielkiego pryszcza na dekolcie. wiecie jak siadam na tą stronę do was to aż chce się żyć tak milo się w sercu robi jak się można z wami podzielić wszystkim co dobre i złe smutne i radosne dziękuje wam za to

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X