Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Matko mi to piersi rozsadza... ja zawsze miałam mały biuscik ale dziś tak patrzę jakby pełniejszy


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Czesc dziewcznkiCo słychać?kolejna fasolka nam się szykuje u angel?Kochana rób test i daj znać co wyszło Scarlet wiem co czujesz ale zastosuj się do swojej rady ,,nie teraz to za miesiąc,, i się tak nie stresuj bo jeśli jesteś już w ciąży to mozesz sobie zaszkodzić!
      Gosia,Viki jak samopoczucie?
      Oczekująca dobrze że nabrałaś dystansuZobaczysz teraz już z górki
      Edzia pracusiu ty moj jak tam zerówko?
      Buziaki:*
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Czesc dziewczynki, Scarlet, Angel to już to! Wspaniale Bajtel jeszcze raz gratuluje A ja dziewczyny przezylam wczoraj traumę... Dowiedzialam się, że moja szwagierka jest w ciąży(kolejna) i bardzo to przezylam Nie pomyslcie,ze zazdroszcze-nie, po prostu odczuwam wielka niesprawiedliwosc i jest mi przykro,ze niektorzy sie staraja, i nic, a niektorzy raz i juz... Nie wspomnę o presji ze strony rodziny męża, ze my jeszcze nie mamy dzieci Przepłakałam cały wieczór i moje dobre nastawienie prysnęło... Bo jaką mam gwarancję,że się uda...? Ech... Mam nadzieje,że mnie rozumiecie... Pozdrawiam Was wszystkie, tutaj jakoś tak rażniej

        Skomentuj


          Hej Kochane Dziewuszki. Jestem bardzo szczęśliwa, że coraz więcej NAS jest w ciąży oby do końca roku każda nosiła w brzuszku maleńką fasoleczkę. Ja jestem jak najbardziej za utworzeniem nowego naszego forum. Znamy się, znamy nasze problemy, nasze przejścia w drodze do upragnionej fasolki, nasze smutki i radości także szkoda by było tak się rozstać tym bardziej, że nasze dzieciaczki będą w identycznym wieku. Ja bardzo chętnie założę nowy KLUB MAMUSIEK tylko nie jestem pewna czy będę umiała. Musimy wymyśleć jakąś fajną nazwę i do dzieła. Piszcie swoje propozycje. Pozdrawiam...


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Ana nie przejmuj się Słońce durnymi komentarzami, to nie pomoże, a na pewno nie przyspieszy zafasolkowaniu! Skróciłabym o łeb takie osoby, które potrafią komentować, a nie zastanowią się nad tym, że drugiej osobie jest przykro, stara się, a nie wychodzi i zamiast dodac otuchy, jeszcze bardzie dołują. Bedzie dobrze. Uszka i nosio do góry! Na każdą z nas przyjdzie odpowiednia pora, zdaj się na los, a na pewno szybko upragniony dzidziuś pojawi się w twoim życiu

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              ". Ja bardzo chętnie założę nowy KLUB MAMUSIEK tylko nie jestem pewna czy będę umiała. Musimy wymyśleć jakąś fajną nazwę i do dzieła. Piszcie swoje propozycje. Pozdrawiam...[/COLOR][/QUOTE]"

              Anet- bardzo się cieszę !!!! propozycja nazwy/do Ciebie należy wybór nazwy/

              "KLUB MAM Z FORUM STARAJĄCYCH SIĘ O MALUSZKA" LUB
              "KLUB MAM STARACZEK"

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Ana nie martw się... stres nie sprzyja fasolkowaniu pamiętaj! Pisałam wcześniej o mojej cioci (pare ston wcześniej) nie wolno się załamywać!
                ejonczyk oczywiście podziele się z Wami nowinką jak zrobię test zastanawiam się czy nie zrobić go jednak jutro... ?

                Też myślę że to dobry pomysł z nowym klubem Co do nazwy muszę pomyśleć


                Skomentuj

                •    
                     

                  "Ana nie przejmuj się Słońce durnymi komentarzami, to nie pomoże, a na pewno nie przyspieszy zafasolkowaniu! Skróciłabym o łeb takie osoby, które potrafią komentować, a nie zastanowią się nad tym, że drugiej osobie jest przykro, stara się, a nie wychodzi i zamiast dodac otuchy, jeszcze bardzie dołują"
                  Zgadzam sie ze Scarlett też bym takim osoba walnęła w łęp
                  Tak wiec Ana nie warto sie nimi przejmowac, wiem ze czasem jest ciezko, bo to samo było z rodzinka mojego meża, ale mam sprawdzony tekst na ciekawske ciotki - ja wam pod koudre nie zagladam, wec badzcie na tyle uprzejme/ inteligentne i też tego nie róbcie. A jak bedziemy w ciaży to sie dowiecie z pewnościa, ale w odpowiednim czasie

                  ejończyk kochana jestes że o mnie pamietasz
                  U mnie dobrze, chyba sie juz przyzwyczaiłam do nowej praci i idzie mi coraz lepiej, jestem coraz bardziej samodzielna
                  W poniedziałęk ide na badanka, mysle ze we wtorek bede miec wyniki to sie dowiem czy wyszły w normie. Tylko mój misiek sie ociaga ze swoimi badankami, chyba sie boi, ale sie nie przyznaje bo miałąm isc z nim w sumie, ale zaczełam prace i teraz to nie mozliwe, wiec sam musi przez to przebnac ...
                  Ciesze sie strasznie, że kolejne straczki z naszego klubu zachodza w ciaże, ale i troszke wam zazdroszcze. No ale nic widocznie nie mój czas na macierzyństwo, ciekawe kiedy on przyjdzie????
                  Dobrze ze jest to forum i WY bo bym chyba ześwirowała z tymi myślami

                  buziaczki dla moich staraczek i mamusiek :*

                  Skomentuj


                    Cześć
                    dziewczynuy!
                    przepraszam że dopiero teraz odpisuje ale ostatnio jestem jak śpiąca królewna, wracam z pracy i do łóżka, bałagan w domu nie z tej ziemi( mąż trochę ogarnie ale to nie to samo)Gin powiedział" prawidłowo zagnieżdżony pęcherzyk ciążowy" 8.5mm i tyle, wiem że nie mógł nic wiecej powiedziec dlatego kolejna wizyta 9 grudnia. Stres maleje, ale nadal są obawy czy aby bedzie ok. Wierzę że jak tyle sie udalo to teraz musi byc dobrze

                    Jestem za otwarciem klubu mam staraczek, ale ja tez nie wiem jak.

                    Dziewczyny ja wiem, że wam sie uda bankowo

                    oczekująca dobrze ze jestes juz po, i bedzie ok napewno ja tez miałam endometriozę i po leczeniu po 3 misiącach II krechy na teście. Trzymam kciuki

                    Serdecznie CAŁUJĘ

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet Paulinko, Edzia, Angel dziekuję Wam za słowa wsparcia i otuchy! Kochane jesteście... Ja się irytuje na ciągle dopytywanie sie i insynuacje, dlatego skorzystam z Twojego tekstu Edzia! Zestresowałam się, ale muszę podnieść się na duchu....Wiem,że tak nie można, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazic,ze widze, te 2 krechy... Chyba bym ocipiala ze szczescia, choc nie wiem, jaka bylaby moja reakcja(oczywiscie jak bardzo pozytywna)... Angel, ja bym nie wytrzymala Zrob tescik-na pewno bedzie pozytywny-tak czuję Edzia, mam nadzieje,ze wyniki beda dobre. Jak Twoja polowa tez zrobi, to przynajmniej bedzie wiadomo, co i jak. Pozdrowionka dla Was. Milego wieczoru

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Ana kochana powiem Ci że ludziom nigdy nie dogodzisz.Tak np.u mnie było że najpierw w ciąży bo tak szybko ślub bierze(w czerwcu były zapęczyny a w październiku ślub)-nie byłam w ciążyPóźniej bo tak szybko po ślubie i już w ciąży(bo we wrześniu urodził się Igor).Teraz przydała by wam się parka!Mnie też to boli tymbardziej że stracilam dziecko.Ale nie przejmujmy się głupimi gadkami bo co najwyżej w jakąś depresję wpadniemyOlać to!!!
                        Viki kochana niech ta twoja fasolka rośnie zdrowoTeraz takie oficjalne gratulacje przyszłej mamuśce
                        Edzia trzymam kciuki za badanka.Dobrze będzie.Tylko pogoń swojego M żeby się wybrał!
                        Last edited by ejonczyk1801; 19-11-2009, 21:41.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Ana zgadzam się z dziewczynami. Nie warto się przejmować. Wiem, że czasem to trudne, ale nie warto brać to do siebie i przejmować się głupimi komentarzami, bo zwariować można. Ludzie często nie myślą, że komuś takim stwierdzeniem mogą sprawić ból. Trzymaj się i nie myśl już o tym. Nie warto.





                          http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            No zrobiłam test...
                            Dziś rano...
                            Teraz chwila napięcia... :P

                            Niestety 1 kreseczka...
                            A do tego dostałam planowaną @ :|
                            Życie...


                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              angel bardzo mi przykro kochana, ale nie ma się co zamartwiać, nie tym razem to następnym. wiem, że łatwo mi mówić w momencie kiedy sama panikuję i pewnie tak samo się rozczaruję, ale tak myślę. Paskudna @ minie i zaraz będzie czas starań! nie martw się, bojesteśmy tutaj z tym samym problemem!
                              całuski dla wszystkich staraczek!

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Dzięki scaarlett Masz racje... zobaczymy może za miesiąc się uda? Kilka dni i będzie po @. Trzeba wziąć się do pracy


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X