Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No powiem Ci że ciężko wytrzymać Ale cóż poczekam...
    Poczytałam w innym wątku jeszcze objawy... No to z tego co wyczytałam ja też niektóre mam :O np. napady głodu ale po południu, siedząc w pracy czasem w głowie mi się kręci... albo to od komputera sama nie wiem...


    Skomentuj

    •    
         

      Gosiu gratulacje z całego serca nawet nie wiesz jak sie ciesze

      Scaarlet co u ciebie skarbie?????????????? daj jakis znak

      Faktycznie dziewczynki cos jakas fala fasolek nastała ja tez poprosze

      Viki nie martw sie napewno wszystko bedzie dobrze nie moze byc inaczej, gratuluje mamuski.

      Ja w tym miesiasu na nic nie czekam bo nic nie było przez ten zabieg, takze wiem ze @ przyjdzie. No ale w tym miesiacu nie bola mnie piersi jak zawsze i brzuch tez. Moze faktycznie fasoleczka była juz kilka razy ale przez moje nastawienie psychiczne poprostu sie nie zagniezdziła i doszło do wczesnego poronirnia-nigdy nie wiadomo-no ale tego sie nigdy nie dowiem. Teraz daje na luz, dlatego zaglodam do was rzadziej troche zeby nie myslec o fasoleczkach
      Edziula co u ciebie????????????

      Buziole gratulacje dla mamusiem i powodzenia dla staraczek


      Uważam za szczęśliwego tego,
      który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
      ale podziwiam i szanuję tego,
      który szczęcie stworzył sobie sam,
      który stworzył je silną wola i energią.
      Hippolyte Taine

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        przepraszam, że dopiero teraz, ale nie miałam neta od rana.

        Testowałam się i... przy pierwszym wpatrzeniu się nic, ale po wyjsciu z łazienki i popatrzeniu pod światło, jest minimalna druga smużka. Wiem ,że to chyba za wcześnie, ale mało co nie umarłam z ciekawości i musialam przetestować. Na razie nie gratulujcie mi, poczekam już teraz spokojniej kilka dni, będzie bliżej@ i sprawdzę jeszcze raz, chce miec czarno na białym dwie tłuste krechy. Wolę się za bardzo nie cieszyć, bo może ja nie dowidzę daj mi Boże jeszcze kilka dni cierpliwości! Pozdrawiam kochane!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          ejonczyk, oczekujaca dzieki kochane ze o mnie pamietacie
          kaathrinko Tobie tez dziekuje za pamiec na priv

          gratulacje dla Gosiaka i Vikusia

          Ejonczyk i Scarlett trzymam kciuki


          Anet biedactwo, najwazniejsze, ze juz wszytko dobrze i dzidzia nadal kiełkuje

          U mnie - grypa, ale po mału ja wyganiam z siebie
          @ bardzo słaba była - plamienie w sumie, ale w poniedziałęk ide na badanka, które mi zlecił nowy ginek w 9dc i zobaczymy jak sie udam do niego na wizyte w18-20dc
          No i jeszcze musze Miska pogonic zeby badania zrobił
          W pracy coraz lepiej, szefowa chce umowe podpisac

          Fajnie, że fasolkujecie, my bedziemy chyba w kolejnym cyklu próbowac dopiero, po badaniach i zobaczymy co ginek powie
          Oczywiscie nadal bez zabezpieczenia bedziemy sie kochac, ale nie robie sobie nadziei ...
          bardzo bym chciała zafasolkowac w świeta, wtedy prawdopodobnie mi wypadnie owulka w kolejnym cyklu
          chciałą bym STRASZNIE miec małego kurczaczka na Wielkanoc w brzuszku

          pozdrawiam Was Kochane
          powodzonka
          zarażajcie fasolko-manią


          Last edited by edzia7891; 18-11-2009, 16:55.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            [QUOTE=Scaarlett;149524]przepraszam, że dopiero teraz, ale nie miałam neta od rana.

            Testowałam się i... przy pierwszym wpatrzeniu się nic, ale po wyjsciu z łazienki i popatrzeniu pod światło, jest minimalna druga smużka.
            Scarlet ja taką smużkę miałam w dniu miesiączki ale jak test wysechł to była wyrażniejsza-sprawdz. Tak coś czuję że Tobie się udało takie mam przeczucie.

            Vici -co z tobą nie odzywasz się
            Edzia,oczekująca dzięki ,objawy się nasilają i apetyt rośnie a to chyba dobrze?
            Angel,przy Twoich objawach ,zrobiła bym test

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              bajtel mam nadzieję, że twoje, moje i mojego m. przeczucia się sprawdzą. do testu podchodzę na ludzie, bo wiem, że często na sammym początku pokazują to co pokazują. NIc, zostaje mi tylko czekanie w sobotę powtórzę, będzie bliżej do @. A narazie, to wam dziewczynki, mamuśki gratuluję i mam nadzieję, że szybko do was dołączę!
              Edziu właśnie takie przytulanko bez myślenia chyba najlepiej skutkuje, a jak przy tym smakuje! hihihihihih
              Oczekująca ty też sie niczym nie przejmuj, wygrzewaj się ze swoim Miśkiem w te jesienne wieczory i nawet się nie obejrzysz, a też będziesz się testować
              Angel też myślę, że to już to też zrobił mi się apetyt gigant, a po domu chodzę cały dzień jak nawalona! 3mam kciuki

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Okaże się za pare dni Planuję sprawdzić w sobotę na spokojnie...
                Kurde mam mieszane uczucia raz bym chciała... raz się boję... heh chyba normalne?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Widzę,że u Was kochane wysyp fasolek ) czyli dzieciaczki w podobnym czasie pojawią się na świecie ale fajniusio!! Połączyły Was starania, wspólne forum a teraz Maluszki fajnie byłoby kiedys zorganizować gdzieś jakieś spotkanko!
                  Buziaczki, ja jutro ze swoimi dzieciaczkami jedziemy do Fabryki Bombek
                  " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Czesc dziewczyny, chociaz jestem tu nowa, to naprawdę się cieszę,że Wam się udaje zaciążyć Super! To musi być wspaniałe uczucie... Kathrina dostałaś moją wiadomość?

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      No to angel musimy się jakoś 3mać do soboty będzie dobrze, nie ma się czym stresować. jak nie w tym miesiącu, to w kolejnym, będzie co ma być.

                      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dzięki Scaarlett Wprawdzie już jutro z rana bym mogła zrobić... bo niby jutro ma być @, ale rano do pracy itp, wolę w sobotę


                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Cześć dziewczynki !

                          Vicki -co słychać? gdzie jesteś?
                          Angel,scarlet to byle do soboty,trzymam kciuki,będzie OK.
                          Ana-witaj

                          dziewczynki chyba czas na nowe forum już dla mam staraczek? co wy na to?

                          Anet mamuśka co ty o tym sądzisz,bo są sprawy typowo ciążowe o które chcemy pytać!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            bajtel a powiedz mi, co z twoim biustem? dostrzegasz jakaś zmianę, pobolewa? mój nie dość, że nigdy nie był mały to teraz po prostu wylewa mi się z biustonosza a do tego czuję się tak, jakbym nosiła w nim dwa głazy, o dotknieciu nie wspomnę.
                            no to czekamy, bo nie mam zamiaru tak jak w ostatniej przetestować się tyle razy. też czekam do soboty, prawie m będzie w domu, to będziemy szaleć ze szczęścia, albo płakać razem
                            a co do nowych wątków, to tak, zakładajcie Kochane, my przyjdziemy na gotowe

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej scarlet ,na biuście mam zmiany,rozmiar,wrażliwość itp,ale więcej na innym forum.Czekam na więcej opinii na ten temat i mamuśkę jedną z pierwszych zapraszam na założenie forum .
                              Moim zdaniem udało Ci się !!!!!!huraaaaaaaa!!!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                też tak czuję, ale tak bardzo pragne tego dziecka, że panicznie boję się, że to tylko piękny sen. Dlatego udając opanowanie czekam. Po ostatnich przejściach i rozmowie z lekarzem, który mi nie dawał szans, że przez najbliższe pół roku zajde w ciąże. nie mogę uwierzyć, że mogłam zajsc w ciąże w ten sam dzien, zaraz po rozmowie z ginkiem

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X