Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Fasolcia witam
    córki śliczne ! ! ! kochana poproś pediatrę o DEBRIDATH jest super na kolki u nas po dwóch dawkach przeszły tylko trzeba go podawać codziennie.





    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez kruszyna23 Pokaż wiadomość
      Fasolcia witam
      córki śliczne ! ! ! kochana poproś pediatrę o DEBRIDATH jest super na kolki u nas po dwóch dawkach przeszły tylko trzeba go podawać codziennie.
      miałam - nie pomógł ani na kolki, ani za problemy z kupkami ani na ulewania ..niestety
      za to pomaga nam troszkę Lacidofil - teraz chociaż te gazy im nie zalegaja tylko co chwila słychać "strzały z armaty"







      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        nom już trochę późno ale właśnie skończyłam gadać z moim M i postanowiłam jeszcze zawitać...
        no nic faktycznie skoro choroba na razie najskuteczniejszy sposób na zajście to nie pozostaje nic innego jak dalej łapać jakieś chorubsko hehe
        ja na razie nie myślę o żadnych pomocach typu in vitro a jeżeli już trzeba by pomyśleć to też obawiam się że mnie na to nie stać chociaż wtedy myśli się o różnych rzeczach...
        Fasolka też myślałam o bliźniakach i dlatego pytam u mnie są w rodzinie ale nie jestem w tej linii ale jak widać cuda się zdarzają, życzę zdrówka dla pociech ja nie pomogę odnośnie kolek lub zaparć bo u nas na szczęści wystarczyła herbatka koperkowa uff...dobra słodkich snów dziewczyny:*

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          ja nie mogę zbytnio pomóc odnośnie kolek i zaparć..........

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Bry laseczki
            zimno u nas okropnie jest -17 myslałam że zamarzne jak szłam z przystanku o dziwo autokar szkolny przyjechał fakt że inny ale był, widocznie "stary"zamarzł hahaha
            fasolcia super że wciąż tu jesteś strasznie dziewczynom współczuje tych kolek i zaparć no i Tobie oczywiście ja w tej sprawie też zbytnio się nie wypowiem bo nie pamiętam co dla B dawałam(no wiecie facet ma prawie 8 lat to mam prawo nie pamiętać) mój też miał straszne kolki tylko zaczął je mieć jak miał 6 mcy a wcześniej żadnych kolek nie było i był taki słodziutki nie to co teraz urwis nie z tej ziemi
            wpadać na kawusie mam jeszcze faworki z wczoraj





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Hej dziewczynki jestem po dłuższej przerwie!

              fasolcia piszesz nadzieja umiera ostatnia
              masz może zdjątko bliżniaków?

              musiałam się poskładać no nie udało się fasolka nie chce do mnie przyjść albo jeszcze nie jej czastrzeba żyć dalej i cieszyć się tym co mamy a
              w sercu nosić cichutko nadzieje na cud!!!

              forum rozkwita wspaniale czytam was ale pisać jakoś nie mam o czym ,buziaki

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej u nas tak jakby odwilz. zaraz ide mala lepic balwana puki sie da
                a co do kolek bo mala miala straszne to pomagalo bujanie ,wrecz trzesienie no i espunisan - taki niepozorny ale w naszym przypadku pomglo,stosowalam tez inne preparaty jak infacol,ale nie pomagaly.ja juz po kawusi.do zobaczenia puzniej.
                [/url[/
                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  cześć u mnie tak fajnie biało na całe szczęście nie mrozi już tak bardzo można wyjść na sanki
                  ja już po porządkach w domu i obiad podszykowany, mała całe szczęście grzecznie się dzisiaj bawi a jutro powrót męża już nie mogę się doczekać i pewnie napisze do was w poniedziałek dopiero hehe u mnie już po owulce niestety nie została ona wykorzystana i teraz znowu pozostaje czekać na @ bo przecież pewnie znowu się nie udało bo niby kiedy chyba że 2 tyg. temu coś zdziałaliśmy, albo jakimś cudem w ten weekend się uda idę szykować resztę obiadu a później dentysta i zakupy.......

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    hej a ja właśnie wróciłam z pracy już się lepiej czuje pozostał tylko ból głowy dziwne zawroty i nie wiem z kąd straszny ból tak jakby wątroby dziś rano miałam od 5 nie spalam to było coś okropnego dopiero po wypiciu gorącej gorzkiej herbatki troszkę pomogło mamy teraz gościa ale jak tylko pójdzie to do roboty dziś ostatnia szansa

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no to trzymam kciuki tak mocno mocno ja czekam na mojego M bo będzie gdzieś dopiero około 1 w nocy. ale już nie mogę się go doczekać miłego weekendu kochane. buziaki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        quote=niunia2004;274986]Bry laseczki
                        zimno u nas okropnie jest -17 myslałam że zamarzne jak szłam z przystanku o dziwo autokar szkolny przyjechał fakt że inny ale był, widocznie "stary"zamarzł hahaha
                        fasolcia super że wciąż tu jesteś strasznie dziewczynom współczuje tych kolek i zaparć no i Tobie oczywiście ja w tej sprawie też zbytnio się nie wypowiem bo nie pamiętam co dla B dawałam(no wiecie facet ma prawie 8 lat to mam prawo nie pamiętać) mój też miał straszne kolki tylko zaczął je mieć jak miał 6 mcy a wcześniej żadnych kolek nie było i był taki słodziutki nie to co teraz urwis nie z tej ziemi
                        wpadać na kawusie mam jeszcze faworki z wczoraj[/quote]
                        jestem podglądam Was ale czasem nie mam jak napisać a jak zaczynam to wiecznie mi coś przeszkadza (czyt. coś to takie dwa bąki )
                        to późno miał te kolki az dziwne, moje mają ale jednego dnia jest lepiej drugiego gorzej.trzeba przeboleć
                        Napisane przez bajtel Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczynki jestem po dłuższej przerwie!

                        fasolcia piszesz nadzieja umiera ostatnia
                        masz może zdjątko bliżniaków?

                        musiałam się poskładać no nie udało się fasolka nie chce do mnie przyjść albo jeszcze nie jej czastrzeba żyć dalej i cieszyć się tym co mamy a
                        w sercu nosić cichutko nadzieje na cud!!!

                        forum rozkwita wspaniale czytam was ale pisać jakoś nie mam o czym ,buziaki
                        mam zdjątko Bajtelku ale po pewnych akcjach na innym forum (gdzie zdemasowałyśmy babę, ktora kradła zdjecia zakładała kilka kont jako rózne osoby i tych zdjęć używała jako niby swoje dzieci - nie pytajcie po co i czemu bo cholera wie) postanowiłam ze publicznie zdjęć nie zamieszczam - jedynie tam gdzie mogą zoabzcyć je tylko znajomi lub gdzie są dobrze chronione - fora niestety nie są tym miejscem jakchcesz to jestem na nk lub daj maila to Ci prześlę
                        Napisane przez marika27 Pokaż wiadomość
                        hej u nas tak jakby odwilz. zaraz ide mala lepic balwana puki sie da
                        a co do kolek bo mala miala straszne to pomagalo bujanie ,wrecz trzesienie no i espunisan - taki niepozorny ale w naszym przypadku pomglo,stosowalam tez inne preparaty jak infacol,ale nie pomagaly.ja juz po kawusi.do zobaczenia puzniej.







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          hej dziewczynki wczoraj nie było ciekawie bo usnęłam nawet nie wiem kiedy ale z rana działania poszły w ruch teraz pozostaje mi czekać tylko na @ zobaczymy morze dostane w końcu swoja upragniona fasolkę ja już jestem po sobotnich porządkach właśnie skończyłam a co do zdrowia czuje się dużo lepiej ten tantum verde zadziałał super a co u was jak weekend leci ??

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Hej Kameleonka

                            u nas też porządkowo ale ja się nie wyrobie do poniedziałku przenosiłam meble z jednego pokoju do drugiego a z drugiego do przedpokoju. przy okazji w salonie zrobił się bajzel.

                            a co do działań to my działamy nawet dwa razy dziennie a raczej trenujemy ha ha

                            trzymam kciuki oby @ nie przyszła





                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hej dziewczynki co tu tak cicho i nikogo nie ma ja już po pracy piekę mięsko i będę odpoczywać i cieszyć się resztka niedzieli wiecie może z kąd można wiedzieć ze jest się już po owulce??

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hej laseczki
                                szkoda ze wekend sie juz konczy ,nawet nie zdazylam sie m nacieszyc a jutro juz wyjezdza najbardziej mi zal malej,bo ona to strasznie przezywa budzi sie w srotku nocy i pyta o tatusia a jak on bluze ubiera to placze,bo sie boi ze on wyjezdza,naprawde se sprawy nie zdawalam ze ona tak to przezyje,staram sie jej tumaczyc,moze z czsem sie przyzwyczai,przeciaz zawsze tatusia miala przy sobie a teraz...mi tez smutno
                                wlasnie @ sie skonczyl ,teraz czekac na owulkie i na cud
                                a po owulce to przewaznie miej sluzu jest albo wcale go nie ma,u mnie to inaczej bo ja caly czas mam tylko raz mocniej a raz slabiej.
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X