Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    evelka szkoda ze @ przyszła. Teraz koloekny cykl, jak u mnie. Własnie mi sie konczy @ i coś tam może wyjdzie ale już nie mam parcia takiego.



    Kameleonka
    jesli w odpowiednim dniu robilaś to zdecydowanie za niski progesteron. Ja mam jeszcze niższy i mam od 15-25 dc brac 2x2 tabl. luteiny dopochwowej. W tym cyklu nie brałam to plamiłam już 5 dni przed @. Masakra z tymi naszymi organizmami.
    Czy wam tez takie pryszcze przed @ wyskakują? Od 3-4 cykli mam masakrę na twarzy. NIGDY, nawet w okresie dojrzewania nie mialam jednego pryszcza a teraz koszmar!!

    Mam nadzieje ze u Gabinki obejdzie sie bez operacji, chirurg stwierdzil ze zagojone ale dalej płacze mimo miekkich kupek. Mam skierowanie do gastrologa tylko sie dodzwonic nie moge.

    Ale zimno!!!!! Dziewczyny, trzeba brac mezzów i ogrzewac sie pod koldra



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Kameleonka tak mozna bo to progesteron ktory przeicez w sobie masz, tylko ze za malo go Twoje cialko zolte wytwarza dlatego musisz wspomoc organizm. W pozniejszym okresie cialko zolte zamienia sie w cialko zolte ciazowe i wtedy role wydzielania progesteronu przejmuje lozysko ktore sie formuje.

      Progesteron wazny jest przy zagniezdzeniu sie zarodka, jesli masz go za malo to np. moze dojsc do zaplodnienia ale sie nie zagniezdzi zarodek. To tzw mikroporonienia, o ktorych nawet nie bedziesz miec pojecia bo testy nie pokaza zaplodnienia, gdzy hormon bHCG (gonadotropina kosmówkowa) czyli tzw beta wytwarza sie dopiero po zagniezdzeniu sie zarodka w blonie sluzowej macicy

      mam nadzieje ze to zrozumiale napisalam. Oczywiscie u Ciebie tak byc nie musi, ale warto wyniki z ginem skonsultowac.

      Kurko co do wypryskow przed @ to wiem o czym mowisz


      Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        czyli mam nikłe szanse uuuu a co do pryszczy to zawsze miałam przed @ a teraz niema :-(

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          a jest wogóle możliwe z takim progesteronem jak ja zajść w ciąże? jest tam kto?
          Last edited by kameleonka25; 31-01-2012, 14:00.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            To juz zalezy od owulacji czy byla jesli tak to jest szansa, gorzej z zagniezdzeniem choc sa przypadki ze sie zagniezdza kobiety plamia, dostaja progesteron w tabletkach i jest ok, kazdy organizm jest inny i inaczej reaguje, wiec zadnej reguly tu nie ma

            jedyne co moge poradzic to nie nakrecac sie bo co ma byc to bedzie i nie robic testow ani besty przed spodziewanym terminem @, bo zdarza sie ze przed @ test czasem wyjdzie kreska blada sie pojawi, a @ i tak w terminie przychodzi


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              dotka85 jestem pełna podziwu twojej wiedzy na prawdę
              a co do pryszczy to też tak miałam jak ty niuniakura ale odkąd staramy się o maluszka i systematycznie odwiedzałam dermatologa wszystko uległo znacznej poprawie nawet przed @ moja buzia wygląda dobrze....
              no i u mnie też kolejny cykl Kurko ja niestety jestem taka że cały czas o tym myślę za to mój mąż cały czas mi powtarza żebym wyluzowała dała troszkę spokój takim myślą a od razu poczujesz się lepiej i może wtedy nam się uda.
              wiecie kocham go za ten spokój ducha i umysł i że mam w nim takie wsparcie no i teraz jeszcze jesteście Wy

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                wiem nie myślę nawet o tym żeby zrobić test tym razem po prostu czekam ale martwic to się martwię nie powiem ze nie ale to normalne jak będę miała @ i mi się skończy wtedy pójdę do gin. z wynikami i może mi coś zaradzi

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  ja w sumie też tak myślę że wszelkiego rodzaju wyniki badań najlepiej konsultować z lekarzem no chyba że ktoś potrafi się na tym naprawdę samemu znać.

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Rafia nom chyba moglabym juz magisterke z poloznictwa trzasnac hihi a tak na serio wszystko to wiem bo sama to przerabialam, moja wiedza to podobne doswiadczenia moje i innych dziewczat + informacje doczytane zeby miec o tym jakies pojecie


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      no tak masz rację, no to ja w takich informacjach jestem znacznie do tyłu... ale gdybym potrzebowała pomocy to już wiem do kogo prócz lekarza mogę się zgłosić o konsultację hihi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        ok zbieram się do pracy bo muszę zmienić koleżankę hmm jakieś mam dziś głupie samopoczucie chyba jakiegoś doła załapałam buziaki

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Rafia spoko jak bedziesz miec jakies pytania to pisz smialo jak bede umiala pomoc to cos podszepne

                          Kameleonku nosek do gory, po chmurach zawsze wychodzi slonce


                          Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            uff, pocieszyłyscie mnie z tymi pryszczami!!

                            Kameleonka możliwe jest zajcie ale chyba cudem. Ja w pierwsza ciaze zaszłam przy tak niskim progesteronie ale jak lekarka zobaczyła moje wyniki, bo akurat miesiac wczesniej robiłam to od razu luteina była do 13tc. Ale jednak dało sie. No tylko tak jak pisałam u nas problem obustronny i to raczej wiecej z męza strony wiec nos do gory- bedzie dobrze.



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Hej kochane ale się rozpisaliście

                              docia super poradnik jesteś i nie raz mnie wspierałaś i masz moje poparcie

                              Kameleonka głowa do góry,ja bardzo dużo przeszłam różnych sytuacji i powiem dziwne rzeczy się zdarzają i to zależy od organizmu każdej z nas

                              ja już 17 i dopiero dcjutro wyjeżdżam na parę dni i jak wrócę to będzie 22 już,niech ten czas szybciej leci bo nowy rok i nowe nadzieje!!! może na betę pójdę czy testy Accn zakupię bo są najbardziej czułe,no zobaczymy,ale chcę szybko wiedzieć ze względu na leki jak i na mój spokój.
                              miłego dzionka wskakiwać pogadamy

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Bajtelku to ja wskakuje ide kawke robić a do kawki mam korzenne serduszka

                                my mamy nieraz wpadki ale jeszcze nic z nich nie wyszło, chociaż teraz czekam na @ ale jakoś nie wierze . u nas trochę zawirowań ja jestem nie do zniesienia, chyba trzeba znowu w ziolka się zaopatrzyć , młody to już sam siebie przechodzi , na dworze -15 w domu zimno brr





                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X