Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    hej dziewczynki jest tam kto?? ciekawi mnie mój wynik robiłam go w 21 dniu cyklu morze któraś z was się orientuje czy może być w normie czy jest coś z nim nie tak

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hello dziewczęta
      ja po ćwiczonkach na mięśnie brzucha odpoczywam ufff
      kameleonka co do wyników to Ci nic nie napisze bo nie mam pojęcia o co w tym biega
      marika ojejjj szkoda małej niech szybciutko do zdrowia wraca

      spadam teraz mięśnie ud ćwiczyć





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Cześć dziewczyny, witam po przerwie. Nie zagladałam ostatnio ale widze duuuzo nowych osób. Witam wszystkich. Nie mam kiedy zagladac bo Gabi strasznie dużo uwagi wymaga ostatnio. Z reszta jakos zawiesiliśmy ostatnio staranka bo mialam infekcje a mala troszke sie rozchorowała. Niestety miała zaparcia i doprowadziły do szczeliny odbytu- innymi slowy pękł jej odbyt co strasznie boli przy kupce i mam problem bo nie wiem czy nie skonczy sie operacja. Dlatego martwie sie teraz tym i nie mam głowy do myślenia teraz.
        Musze was podczytac troche i zobaczyc co was.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          kameleonka25 ja też Ci niestety nie pomogę bo się po prostu na tym nie znam

          niunia2004 jestem pod wrażeniem ja jakoś nie potrafię się zmobilizować a już od dawna się do tego przymierzam, chyba po prostu jestem zbyt leniwa:P

          niuniakura je strasznie szkoda mi Twojej małej moja jak miała zwykłe zaparcia to cierpiała a co dopiero musi przechodzić Twoja Gabrysia masakra operacja dla takiego maluszka to straszne

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            niuniakura strasznie Gabi współczuje biedulka musi sie nacierpiec a operacji mam nadzieje że nie będzie B miał już 3 w swoim życiu i przechodził je okropnie...życzę żeby szybko sie polepszyło trzymaj się kochana
            rafiania ja tez jestem pod wrażeniem ale musiałam sie zmotywować bo do wakacji to ja lasencja musze być musze sie pochwalić że juz schudłam 10 kg i to beż tabletek! jestem okropnie z siebie dumna zostało jeszcze 3 kg do wagi jaką chciałam miec ale jak tak patrze że dobrze mi idzie to postaram się jeszcze 8 kg zgubić i będzie równe 50





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              kameleonka25 niestety ja tez nie znam sie na takich wynikach ale znalazlam to moze to ci cos pomoze
              http://www.rodzinko.pl/testy-ci-owe/...jej-normy.html
              jak cos bedziesz wiedziala to napisz trzymam kciuki
              mala ma antybiotyk i kupe innych lekow,biedne te nasze dzieciatka,zycze duzo zdrowia dla maluszkow.a co do cwiczen to podziwiam ja jakos sie zmusic nie moge a by by sie przydalo
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                trzymam kciuki żeby Ci się udało dojść do zaplanowanej wagi, a że bez tabletek można tyle spaść to wiem że jest to możliwe bo 6 mis. po porodzie też jakimś cudem się zmobilizowałam i z wagi 80 kg schudłam na samej diecie i ćwiczeniach do wagi 61kg. i też byłam z siebie dumna chciała bym jeszcze ale moim utrapieniem jest to że ja uwielbiam jeść wszystko co mi smakuje no i tak jak pisałam jestem zbyt leniwa... dlatego cieszę się że chociaż na razie utrzymuję tą wagę 61 kg. może w końcu na nowo zacznę coś działać a może któraś z Was się przyłączy i razem zaczniemy będzie raźniej??

                mam nadzieje że w końcu ten okres zachorowań się skończy i te nasze dzieciaczki będą miały spokój

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  kurcze nic z tego nie rozumiem :-( okaże się w czwartek czy dostane @ śpicie już dziewczynki?

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    czesc dziewczyny
                    mam smutna wiadomosc moja @ wlasnie do mnie zawitala a juz mialam sobie dzisiaj kupic test i sprawdzac ale mialam jakies takie przeczucie ze sie zjawi

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      evellka przykro mi następnym razem się uda
                      marika oby twoja córunia szybko wyzdrowiała niech się trzyma maleństwo szkoda mi chorych dzieciaczków a ja dalej czekam jeszcze dwa dni mam nadzieje że nie przyjdzie @

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witam laski w ten mroźny dzionek, u nas -13 aż się nie chce z cieplutkiego domu wychodzić właśnie podszykowałam nam obiadek mam dzisiaj zupkę ogórkową i naleśniki z serem mała uwielbia wszelkiego rodzaju zupy

                        evellka następnym razem się uda nie wolno nam się poddawać moja @ właśnie odjeżdża i pora na nowo zacząć odliczanie i to co najmilsze staranie

                        kameleonka25 trzymam kciuki z wszystkich sił żeby do Ciebie nie zawitała

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          pozdrawiam ale mrózzzzzz!!!!
                          evellka następnym razem się uda nie wolno nam się poddawać
                          kameleonka25 trzymam kciuki z wszystkich sił żeby do Ciebie nie zawitała

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dziękuję wam kochane za wsparcie :-) u nas -12 zimno a ja zaraz do pracy muszę mknąć brrr i do 21 ale później mam dwa dni wolne :-) mam nadzieje ze nam się wszystkim uda i zobaczycie ze się uda bo my nie jesteśmy zwykłymi babeczkami tylko silnymi kobietkami

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              Kameleonka jak na faze lutealna a taka jest w 21dc to za niski masz ten progesteron. Pewnie luteine Ci przepisze albo duphaston - jedno i drugie to jest progesteron tylko jeden syntetyczny drugi nie.

                              Ta tabelka da Ci obraz, owulke może miałaś może nie tego nie da sie wykluczyc musialabys miec monitoring. Ale Twoj wynik wskazuje na nieprawidlowa funcje cialka zoltego, za malo progesteronu Ci sie wydziela, ja zwyle mialam w tym dniu progesteron 16-17



                              Pozdrawiam


                              Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                ale ja miałam monitoring nie wiem sama co będzie to będzie nie można się ani łamać ani cieszyć a jak bym brała te tabletki to w tym czasie też można się starać ??

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X