Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Hej dziewczyny
    naprawde tu takie pustki piszecie gdzies na innym forum ?????
    ja czekam na @ ma byc jutro ale piersi dalej nic jeszcze tak nigdy nie mialam pozostaje mi tylko czekac

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Hello lasencje
      zimno u nas strasznie brrrrr
      ja jeszcze troszku chorowita ale mam nadzieje że niedługo mi przejdzie.Małż dzisiaj do pracy pojechał i ja z B sami
      prawda że tu pustki? w poprzednim roku jakoś lepsza była aktywnośc na forum
      dobra spadam dopijać kawusię

      ps.evellka trzymam kciukaski żeby @ nie przylazła





      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        ja jestem nowa ale faktycznie myślałam że częściej zobaczę tutaj jakiś wpis. ja właśnie wróciłam z kościoła już po objedzie moja G już śpi a ja sobie siedzę i piję kawkę i odwiedzam nasze forum a później może jakiś popołudniowy spacerek z małą u nas też mroźno ale tak słoneczko ładnie świeci że aż szkoda tego nie wykorzystać

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          rafiania witaj u nas też słoneczko pięknie dzisiaj świeci ale spacerek u nas odpada bo ja jeszcze na nogi nie stanęłam i B troszke jeszcze kaszle więc nie chce żeby gorzej było poczekam aż troszke mróz się zmniejszy to wtedy wyjdziemy poszaleć...my też zaraz będziemy obiadek konsumowac





          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            no moja mała właśnie wstała, zje sobie drugą porcję rosołku z kluseczkami uwielbia go i zmykamy póki jest jeszcze w miarę. smacznego i papa.

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Jestem i ja
              witam was w ten mrozny dzionek,odpoczywam po imprezie
              a przede wszystkim witam nową koleżankę
              gdzie się podziały nasze dziewczyny??????

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hej dziewczyneczki kochane ja dopiero wróciłam z pracy jestem zmęczona a jeszcze trochę muszę w domku posprzątać kurcze coraz bliżej ta moja @ i coraz bardziej się denerwuje jutro idę po wyniki progesteronu zobaczymy co to tam wyjdzie buziaki dla wszystkich

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  hej dziewczyny,u mnie znowu chora mala jest ciagle ten kaszel a na dodatek to oczko zaczelo jej ropic.
                  pogoda straszny ziab -12 a dzis ma byc -19
                  mezus kupil szmpana chyba cos palanuje na wieczor
                  [/url[/
                  [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    a może maleństwo złapało jakiegoś wirusa? biedniutka w takim razie milego wieczorku

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      kameleonka25 nie myśl o tej swojej @ bo to nic dobrego... wiem coś o tym człowiek tylko się denerwuje moja zanim przyszła to kazała mi na siebie czekać 10 dni to ja to dopiero szalałam i się nakręcałam. ale bądź co bądź trzymam kciuki żeby cię nie nawiedziła

                      marika27 to może być faktycznie jakiś wirus przy takiej zdradliwej pogodzie maluchy nawet nie wiadomo kiedy coś złapią moja dwa tygodnie temu miała 39 stopni temp przez trzy dni i to tak ni stąd ni z owąd.... teraz odpukać jest wszystko dobrze.

                      dobra dziewczyny ja zmykam niuniać. dobranoc, bądź też udanego wieczoru w towarzystwie swoich mężów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        witajcie kobietki w nowym tygodniui to bardzo mrożnym tygodniu

                        ja już po owulce i zostaje mi ta gorsza część cyklu nie lubię jej bo staram się nie nakręcać a czasem w mózgu coś przebłyśnie i jestem wściekłą,nie stresować się ,nie myśleć ,wyłączyć myśli co to my cyborgi

                        wskakiwać mi tu na kawusie docia nie obijaj się kochana!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          witam sie i ja
                          jade z mala dzis do lekarza bo jak wstala to oczu nie mogla odkleic takie zaropiane ma,no i napuchniete i ciagle z nich leci,niewiem czy to wirus czy zapalenie spojuwek,okarze sie po poludniu.
                          ja tez nie lubie sie nakrecac ale tak sie nie da bo przeciez wierzymy ze wkoncu nam sie uda,to jak hustawka wzlotow i rozczarowan ale damy rade grunt to sie nie poddawac
                          nie mam pomyslu na obiad musze pomyslec oczyms na szybko
                          [/url[/
                          [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            hej kochane ja placuszki ziemniaczane smarze zmykam zaraz po te wyniki jak wrócę to dam wam znać a tak się nienakręcanie to troszkę trudno jak się tak bardzo chce

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              witam was dziewczyny, ja dopiero usiadłam nowy tydzień pora wymyślać sobie jakieś zajęcia do powrotu męża przynajmniej tydzień szybciej zleci...moja mała jeszcze śpi a ja piję sobie gorącą herbatkę.

                              macie rację z tym nakręcaniem bo jak człowiek czegoś pragnie i myśli że może tym razem się udało to nie potrafi się wyłączyć takie już jesteśmy

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                mam wyniki co o nich myślicie ???? progesteron (ICD-9:N55) 6,34 ng /ml
                                f.pęcherzykowe 0,2-1,5
                                f.owulacyjna 0,8-3,0
                                f.lutealna 1,7-27
                                po przekwitaniu 0,1-0,8
                                tak pisze na wynikach jak myślicie co to oznacza?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X