Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Dziękuję marika mam nadzieję że bedzie dobrze jestem dobrej mysli :-)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      kameleonka witaj!

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Hello babeczki
        często zaglądam do Was ale bardzo nie mam o czym pisać

        wczoraj B w szkole miał konkurs tańca-fajnie było a jutro jeszcze choinkę odbębnic i wreszcie wymarzone ferieeee juuuupiii wreszcie sie wyśpie
        małż śpi bo teraz pracuje na zmiany i w nocy był w pracy niby dla mnie lepiej bo go częściej widzimy i mozna coś jechać załatwic no i kaska większa
        kameleonka witaj w naszych skromnych progach...





        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hejka wszystkim ja ponoć dziś mam mieć owu i właśnie dziś będziemy się starać :-) mam nadzieje że wszystko się uda trzymajcie kciuki kochane :-)

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            hejka a o to moje dzieło ha ha pamiętacie jakie miał włoski
            Attached Files





            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              maly przystojniaj,i zeczywiscie wloski sliczne niejedna dziewczynka takich nie ma
              u nas odwilz ja te w tym mncu zaczynam staranka
              powodzenia i trzymam kciuki za wszystkie staraczki
              [/url[/
              [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                mam problem i proszę o pomoc ja jestem właśnie po staraniach i chciałam zapytać czy macie tak po stosunku ze jakby wszystko z was wypływało ???? ja tak miałam :-( proszę odpiszcie nie wiem co to morze oznaczać ..... ????????????????????????

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Co ma dotrzeć to dotrze nie martw się na zapas.





                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    już pomału nie daję rady - dziś normalnie apokalipsa ;-/ dobrze że olę do babci zawozimy zazwyczaj bo z trójką nie wiem jak się nazywam. Młode się rozdarły niemiłosiernie ale to chyba z powodu brzuszków bo mają problemy z gazami i kupkami do tego zaczęły ulewać :-( ale to z powodu prężenia się przy jedzeniu:-(
                    normalnie nie mam już sił, nikogo do pomocy bo mąż w sumie cały czas pracuje, a bierze dniówki wolnego tylko na wizyty u lekarzy - bo tych mamy zaaaaa*********oście dużo z racji ich wcześniactwa :-/
                    także dziewczyny nie mam się czym chwalić prócz tego, że małe urosły i już wyglądają wielkościowo jak noworodki, ważą ponad 3 kg już i coraz bardziej stają się ciekawskie ;-)







                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      fasolko a moze z tym ulewaniem i prezeniem to refluks,moja tez szybciej urodzona byla i plakala przy jedzeniu wyginala sie,ulewala miala problemy z kupka i kolki.zobaczysz ani sie obejzysz a male podrosna i bedzie ltwiej najwaniejsze to wpacs w taki rytmn
                      kameloonka to normalne tez tak mam
                      [/url[/
                      [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Napisane przez marika27 Pokaż wiadomość
                        fasolko a moze z tym ulewaniem i prezeniem to refluks,moja tez szybciej urodzona byla i plakala przy jedzeniu wyginala sie,ulewala miala problemy z kupka i kolki.zobaczysz ani sie obejzysz a male podrosna i bedzie ltwiej najwaniejsze to wpacs w taki rytmn
                        kameloonka to normalne tez tak mam
                        wiesz co ja przechodziłam już refluks z Olą, ale czy to to okaże się za jakiś czas- jeśli będą przybierać tak jak na początku to ok - fizjologia a jeżeli słabo lub nie daj Boże zaczną spadać z wagi to wtedy szpital i ph-metria - wiem juz jak to wygląda i się nie boję. No ale szkoda mi ich i ja też sie umęczę







                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hejka ja 26 idę na te badania na progesteron jestem ciekawa czy po takim teście można przypuszczać ciąże jak myślicie?? @ mam dostać 2 lutego no zobaczymy jestem dobrej myśli ze nie dostane

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            witajcie!
                            fasolcia kochana jesteś dzielna dajesz radę a malutkie z każdym tygodniem beda bardziej rozwinięte i lepiej będzie zobaczysz

                            marika nowy rok i staranka bravo! syna masz przystojniachę

                            kameleonka ja tez tak mam ale jak chcesz to pod posladki połż sobie poduszkę lub na głowie postój,należy też dłużej poleżeć

                            jak tam świeto babci i dziadka laurki porobione przez dzieciaczki?

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              FASOLCIA dzielna jesteś podziwiam! ja z młodym to samo przechodziłam , ledwo co dawałam z nim rade 4 miesiace to trwalo
                              OJ BAJTELKU TO MÓJ SYNIO TAKI PRZYSTOJNIACHA HA HA





                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                bajtelku ja mam cureczke
                                dzien babci i dziadka udany,jedlismy sojskie paczusie i rogaliki miammmmmmmmmmmm
                                [/url[/
                                [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/9ewn3e3kfoo1in



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X